Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

hej :) Ale u mnie zimno taki mróz że masakra. Ale nic już bliżej do wiosny niż dalej :) Chyba dzisiaj ktos miał testować a tu taka cisza???? Kobiety proszę o same dobre wieści :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Nie pisalam bo jak pewnie sie domyslacie beta 0,5 wiec ciazy brak ... @ nadal nie ma ... wiec teraz czekam :) a wam życze powodzeniaaa!!! Mam nadzieje ze nastepne zrobione testy wszystkie wyjda dla was pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keiti nie martw się z tymi objawami to różnie, burza hormonów na początku ciąży, wczoraj gdzieś na forum przeczytałam że dziewczyna w pierwszym trymestrze cały czas wymiotuje, wykończyć się można, ja w ciąży z córką też schudłam na początku bo nie mogłam jeść, a ze spaniem jest taki etap na sen a potem przechodzi, najfajniejszy drugi trymest bo objawy przechodzą, brzusio taki już sobie zgrabny, oj mama nadzieje że wszystko przed nami. Dziewczyny testujące jak wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyes przykro mi ale pamietaj nowy cykl nowe nadzieje :) U mnie też nadal brak @ brzuch od czasu do czasu pobolewa ale ja już nie mam złudzeń na pewno @ przyjdzie. No nic ja mam coraz większe nadzieję mam nadzieję że w klinice nam pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam dziewczyny jakieś wieści ? u mnie jak @ nie bylo tak nie ma ani plamienia które poprzedzało @ jest za to sucho na maksa , nie mam żadnych objawów ani na @ ani na ciąże , boooli mnie za to gardło ;/czekam do poniedziałku :) jest średnio możliwe abym w tym cyklu zafasolkowała 2 przytulania tylko w tym cyklu i to dzień po @, a drugie z tydzien temu poprostu odpusciłam liczenie już w tym cyklu żeby nie zwariować ale ...chwilami mysle a jesli nie możliwe stanie sie możliwe , nadzieja umiera z @ wiecie jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mieć @ 31.01 i w tym samym dniu mąż ma badanie nasienia... w tym dniu rano będę testować może akurat badanie nie będzie potrzebne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie rozczarowanie... Zrobiłam dziś rano test - 1 kreska, a żebym się już w ogóle nie łudziła, to 2 godziny później na potwierdzenie przyszła @. Jak już pisałam, my się będziemy starać od maja. Życzę wam, żebyście do tego czasu wszystkie cieszyły się maleństwami w waszych brzuszkach :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usuwam się z tabelki: Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek Pannacota...... ..2cykl...... @ 3.01.2013......test.02.02.........24 Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@.18.1 2.2012.....test. 15.01........? oczekuje............3 cykl......@ 21.12.2012.....test.18.01........21 Agawarawaa....... 2 cykl.....@ 21.12.2012.....test. 21.01.........? sylwialodz3..........2 cykl.....@ 29.12.2012.....test.26.01........26 Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? Tygrysek333........3 lata......@30 .12.2012.....test 26.01........28 iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...4 cykl......@ 12.01.2013.....test.07.02.........26 Ewcia1982..........2 cykl.......@ 8.01.2013......test 04.02.........30 treblinka............1 cykl.......@ 5.12.2012......test..31.01.......25 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 Gabi_Się_Stara.....4 cykl.......@2 0.01.2013......test.20.02.......23 eyes..................3lata........@14.12.2012... ...test.?...........25 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku oczywiscie ze tak ;p Trzymajmy kciuki bym tym razem sie udalo :) ciekawe tylko kiedy ta @ do mnie przyjdzie bo jakos sie na nia nie zapowiada ;) Zobaczysz że w koncu nam sie uda :) Jak to wczoraj powiedzial moj maz " Nie tym razem to nastepnym ! Jestem pewny ze w koncu wyjdzie, poprostu musi przyjsc czas na nas " Po przemysleniu doczlam do wniosku ze ma racje :) Jak bedzie czas na nas to sie uda .. nic nie dzieje sie bez przyczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natkaael trzymamy kciuki :) Tymianek spokojnie sa kolejne cykle zaczynamy od nowa :) ja raczej też nie jestem , M. kupił mi test , mówie co mi tam dobra robie i jedna gruba krecha :/godzine temu robiłam ale @ w dalszym ciągu nie ma ani objawów nic ,a piersi mnie tak okrutnie ciągną chyba mi sie cykl rozregulował dzis 33 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki .. apropo objawów, to ja nadal takowych nie posiadam. Czuję się jak zwykle..Lekarz mówi, ze w ciązy wszystko praktycznie mozna podciągnąc pod normę.. wiec podciądam :P. Plaminia mi przeszły od razu następnego dnia. A co do objawów owulacji - to ja nigdy nic u siebie nie zaobserwowałam, ale moze dlatego, ze niegdy mnie to nie interesowalo specjalnie. Natomiast lekarz na wizycie w trakcie usg użył sformułowania, ze " ciąża wyszła z lewego jajnika" wiec jak sądzę lewy jajnik wyprodukował owe jajeczko... tez jednak tego nie czułam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena Jeszcze nie jest nic stracone... Nie spisuj wszystkiego na straty jak nie masz 1005% pewnosci ;p test robi sie rano ;p najlepiej idz na bete ja @ nie mam juz od 14.12 ale mam 100 % pewnosci ze nie stety w ciazy nie jestem ... U Ciebie moze byc odwrotnie :) Czego Ci życze :) Tak swoja droga sadzilam ze te badanie jest drozsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mi testy owulacyjne pokazały w poniedziałek 21.01 dwie takie same kreski a następnego dnia miałam okropny ból jajnika. Zastanawiam sie kiedy pójść na bete. 31.01 będzie za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyes a gdzie takie badanie sie robi ? w przychdni rdzinnej czy u gina ? i jakies skierowanie trzeba miec ? czy tak z marszu wchodzisz i robisz ? idzie oszaleć :) nie da sie nie mysśleć odpuscić jak to radzą już zafasolokowane NO NIE DA :) BeataB. gratuluje !!!:) trzymaj za nas kciuki , Boze jak dobrze że takie forum jest:) , bo człowiek taki sam z tym problemem , wkoło albo dzieciate albo w ciaży albo te co jeszcze nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! dawno mnie nie było,ale miałam dużo nauki. @ nadal brak i chyba się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test ok 10 ale nie z pierwszego moczu i wyszła blada różowa druga kreseczka. Widoczna bez wpatrywania i innych fanaberii ;) pojechałam więc szybko po drugi test i wyszło identycznie jutro rano powtórzę, a jeśli znów wyjdzie to samo to pojadę na betę w poniedziałek. Jak na razie proszę mi nie gratulować,bo boję się,że to jakiś psikus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie psikus, tylko się udało, jutro pewnie zobaczysz wyrazniejszą kreseczkę z porannego moczu. Zazdroszczę, i pogratuluje jutro ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro rano powtórzę test :) tak się boję,bo już raz miałam taki cień cienia a w ciąży nie byłam. Chociaż teraz widać kolor a nie cień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest ciąża, nie cień, gratuluje, zobaczysz jutro z porannego wyjdzie ci ładna kreseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena Bete robi sie w labolatorium bez zadnego skierowania . idziesz do okienka mowisz ze chcesz zrobic badanie n HCG i Ci odrazu zrobia... A no i nie wiem jak u Ciebie tam moze byc ale ja placilam 24 zł za to i wyniki mialam w ten sam dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) jak ja swego czasu robiłam betę, to wyniki miałam w 3 godziny. I też płaciłam coś około 25 zł. treblinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) torbielina to na pewno ciąża jak nic :) jak robiłaś test 10 a dzisiaj mamy 27 to już nawet po południu powinna Ci wyjść kreska i to juz bardzo wyraźna :) U mnie na razie cisza ale już mnie zaczyna mulić tak jak zawsze przed @ więc albo dzisiaj najpóźniej jutro na pewno dostanę @ i bardzi dobrze im szybciej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek ty nastawiaś się na @, a u ciebie kto wie........... jeszcze wszystko moeż się zdarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to juz na pewno przyjdzie @ bo czuje tak jak zawsze takie mulenie w dole brzucha. Ale to dobrze niech już przychodzi bo za tydzień mam wizyte w klinice i nie chciałabym przekładać spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×