Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Witacie Dziewczyny. Tygrysku - co do objawów to zasinienie było owszem , ale gdzieś ok. 5-6 tyg. ciąży. /tak zauważyłam jak byłam/. A co do bólu piersi, to w ciąży z synkiem owszem miałam twardsze, ale nie powiększyły się na początku. Przy drugiej ciąży /niepowodzenie/ powiększyły mi się od razu /przed testem/ i bolały..., ale skończyło się tak jak się skończyło - za szybko. Tak wiec generalnie wydaje mi się że każda ciąża jest inna i każda z nas inaczej to przechodzi. Boli mnie dół brzucha, ale jakoś inaczej.... bardziej "muli". nie nakręcam się.... a przynajmniej się staram....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę mamą 2013 - mam nadzieję, że wszystkie jutrzejsze testy będą pozytywne :) Ja niestety w pierwszej ciąży nie sprawdziłam, jak to jest z tym zasinieniem. A objawy takie jak ból piersi czy mdłości przyszły gdzieś ok. 5-6 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, Beatko, bo widzę, że wcześniej zapomniałam o tym napisać: cieszę się, że po wizycie u ginekologa wszystko jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! A ja dziś rano wstałam z bólem piersi, ciągły mnie strasznie, teraz już trochę mniej, ale nadal je czuje. Nie wiążę tego z ewentualną ciążą bo byłoby to za wcześnie bo to 15 dc a owulkę miałam ok.2 dni temu, ale ból jest dziwny, nigdy tak w środku cyklu nie miałam. W ogóle obiecałam sobie że to będzie cykl bez wkręcania sobie potencjalnych objawów, co ma być to będzie. Mam nadzieję, że w tym postanowieniu wytrzymam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie bez zmian. Dziękuję Wam za miłe słowa :) Cieszę się że mogę z Wami popisać :) czasami dobrze się jest tak wygadać :) A my z mężem postanowiliśmy już za tydzień mamy wizytę w klinice nasz bocian. Strasznie jestem ciekawa co nam tam powiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja mam pytanie, jeżli obserwujecie u siebie objawy owu, śluz, szyjka, temp., chodzi mi o ból owulacyjny czy myślicie że jest dokładnie podczas owu czy ją poprzedza, chodzi mi o praktyczne informacje jak u was jest, bo mi się wydaje że u mnie taki charakterystyczny ból poprzedza owu na 1-2 dni przed. Myślałam wczesniej że dokładnie w ten dzień jest owu ale potem na podstawie testów jes troche różnica,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska mi też się tak wydaje jeżeli chodzi o śluz, że ten najbardziej płodny czyli przypominający białko z kurzego jajka przypada na dzień przed owulką. I też wnioskuje to na podstawie testów owulacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.Maruska 1 też mnie to zastanawiało zawsze , ale po obserwacji u mnie wyglada to tak ze mam kłócie jajnika raz jednego raz drugiego przez okolo dwa dni a potem na 3 dzien śluz typowy płodny rozciagliwy :) staramy sie z M dwa lata , miałam monitorowany pecherzyk w zeslym roku bralam duphaston , teraz biore kwas foliowy , powinnam mieć juz okres , a przynajmiej plamienie poprzedzajace @, nie mam nic cykle mam 30 dniowe średnio ostatnia @24 grudzien ,no nic czekam :) a raczej nie czekam ,pozdrawiam starające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ból owulacyjny jak masz? Bo u mnie jest dość silny i charakterystyczny przez kilka godzin, tylko zawsze myślałam żę dokładnie wtedy mam owu, ale z ostatnich obserwacji wynikałoby że jest on jednak 1-2 dni przed owu, chcę poprostu dokładnie okreśać ten jedyny ważny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo śluz praktycznie cały czas mam płodny około owu, rozpoczyna się w 9 dniu cyklu i gdzieś do około 14-15 dnia, a szyjka mi się zamyka po 15 dniu zazwyczaj, tylko ten ból owu troche mi się nie zgadza, bo zawsze myślałam dokładnie że to owu ale chyba się myliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o ostatnią owulkę to wypadałoby że brzuch pobolewał mnie dzień przed i wtedy też pojawił się ten śluz płodny i w dzień samej owulki którą wskazał test. I ból ten pojawiał się zawsze rano, taki najbardziej odczuwalny. Ciężko naprawdę określić który dzień to TEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w przyszłym tyg odbiore wyniki, potem do lekarza i zobaczymy co powie. Może będe mogła rozpocząć staranka wcześniej, ale puki co na pewno ten cykl odpuszczam, i teraz bardziej bede uważać żeby nic nie zaistniało, mój mąż nie znosi prezerwatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego weekendu dziewuszki, ja na dwa dni odcięta od świata i internetu. Do usłyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie czyli ból jajników poprzedza owu, ja wiem trudno dokładnie określić bez monitoringu u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno ból owulacyjny jest wtedy kiedy jajnik wypuszcza jajeczko nie każda to odczuwa ja tez mam silne bóle w podbrzuszu w tym czasie zdarzało sie że bralam tabletki przeciwbolowe , jajeczko wędruje jajowodem do bańki i tam dojrzewa wtedy nastepuje zmiana śluzu (dokładnie jak jajko kurze śluz wygląda)po to by plemnikom ułatwić lepsze dojscie, dotarcie do jajeczka , ciezko okreslić godziny w którym jajeczko jest dojrzale i gotowe do zaplodnienia ,najprawdopodobniej po tym całym bólu który czujemy z 8 h, trzeba tez pamietac że plemniki (świeże)mam na mysli te po przytulaniu zaraz , nie są jeszcze zdolne do zapłodnienia , dlatego najlepiej współżyć przed owolucją tak aby jajeczko dojrzało i plemniki były zdolne do zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie do końca tak, że skończyłam 21 lat i zaczęliśmy się starać... W tym wieku wyszłam za mąż i po prostu przestaliśmy się zabezpieczać z myślą "co ma być to będzie" no i tak już 3 lata;/ jak piszę z komputera to mam normalnie czarny nick a jak będzie pomarańczowy to znaczy, że z telefonu piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki nie bylo mnie przez dwa dni bo niestety obowiazek pójścia do pracy nastąpił weszlam po tej przerwie i sie przerazilam ze tyle do czytania i nadrobienia mam :Ppowiem wam ze u mnie mimo mijania terminu @ nie ma żadnych objawów:P jutro powinnam dostać:P któraś ma ochote na gołabki bo właśnie robie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiadz a jutro robisz test? To kilka dziewczyn jutro będzie testować, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jeszcze nie ale jezeli nie przyjdzie do poniedzialku to zrobie w poniedzialek to wszystkim testujacym powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki, przy odrobinie szczęścia może pod koniec tego roku będziemy dziewczyny na tym forum opowiadać o swoich dzidziusiach, super by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny róbmy w poniedziałek wszystkie razem :) bo nie kupiłam jeszcze testu , jutro kupie ;) wieksza siła !!! wszystkie razem,trzymam mocno kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie piersi rozswędziały się :P i żyły wylazły...masakra...jak tu wytrzymać..? No i jestem rozkojarzona i śpiąca wiecznie :) Kurde...z drugiej strony mam wrażenie, że jakoś owu w tym cyklu nie zauważylam wielkiej...i raczej spisałam to na straty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie troche martwi bo przez całe krwawienie bolał mnie lewy jajnik do krzyża i pobolewa aż do tej pory już po@, nie powinno nic boleć na tym etapie cyklu, w przyszłym tyg ide do lekarza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mnie boli podbrzusze od czasu do czasu mam skurcz. Trochę mnie to martwi. Ostatnią @ miałam 3.01, bardzo silny bol brzucha (jajnika w zasadzie) w nocy 18/19, więc nie wiem czy testować w poniedziałek. Nie wiem jakie mam długie cykle. Piersi mnie bardzo bolą, zasinienia nie zauważyłam, ale to dopiero tydzień po owu hehe :) nie wróżę sobie żadnych rewelacji niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niektózy maja saytsfakcje jak sobie ulza:) szczegolnie zajadłe, pomaranczowe nicki:), które sa tak bardzo sflustrowane ze tylko zołcia potrafią kasac :DDD z wiesci takich ze jestem na L4 do konca tyg, jak bedzie lepiej obiecałam ze przyjde do pracy na razie smaram i kaszle i chyba wizyte z pn przełoze bo chora nie pojade sama 30 km do gin. obawiam sie o ciaze troche, bo mineła mi sennosc która zawsze miałam a teraz wrecz przeciwnie mam problem zeby zasnac, moze to nerwwy...ech wykonczyc sie idzie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×