Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Oczekuje Ja kiedyś przeczytałam w gazecie o tej chorobie i tam były objawy i w sumie to wszystkie maiialam, Jak powiedziałam to goin to mnie olał i wyśmiał więc poszłam do kolejnegi i to samo i do następnego aż wreszcze poszłam do obecnego dałam mu pod nos artykuł i powiedziałam żeby mnie przebadał pod kontem tej choroby bo uważam że ja ją mam. Nie za bardzo był chętny ale jednak. Jedynym sposobem żeby potwierdzić endometrioze jest niestety tylko laparoskopia, wtedy wycinają odrazu wszystkie guzy i dają do badania. Ja miałam wyniki po 14 dniach od operacji. No i wynik jednoznaczny jakoś mnie nie zadziwił bo wiedziałam co czuję. Później pół roku tabletki na endometriozę ja brałam vissane (masakryczne skutki uboczne, ja miałam chyba wszystkie jakie były mozliwe :( ) Jak nie mam guzów to lekarz pozwala odstawić tabletki i można się starać ale to już nie jest takie proste bo jest to choroba nie uleczalna więc nie ma za dużo czasu na starania bo w każdej chwili może być nawrót i znowu laparoskopia i znowu pół roku tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja0009 z tymy ślubem to chyba nie ja :/ zresztą mało istotne :-) Ja od 3 miesięcy biorę kwas foliowy i w tym cyklu bralam oeparol on jest na poprawę sluzu Agawarawa gratuluję :-) Treblinka nie przejmuj się pomaranczami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pannacota gratuluje !!! u mnie @w pełni , wczoraj dol mnie dopadł kolejna znajoma w ciazy , nic tylko usiąść i plakać ale dziś sie obudziłam w swietnym nastoju leże włóżku i tak mysle , że nic nie zrobie skoro taki los , jak ma byc to bedzie a tymczasem zabieram sie za siebie ! od tak :)ostatnio nie czuje sie piekna we własnym ciele przez te starania sie zaniedbalam. królik skacze dokladnie rozumiem co czujesz ,głowa do góry jest nas wiecej ,przeżywamy to samo , ale czasem faktycznie moze odpuscic zajać sie życiem , znalezc sobie jakies zajecie ,moze o to tu chodzi ,zeby nie zwariowacw tym staraniach , bo wiem jak jest kiedy cale zycie podporzadkowane zajsciu w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez ten bol brzucha i sluz niczym plodny mam wrazenie ze zaraz dostane okres. Boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treblinka to fajnie hehe jestesmy na tym samym etapie :) lenka dziekuje za gratulacje :) krolik-skacze wspolczuje :( mialam nadzieje,ze Tobie rowniez sie udalo :( Xlilox nie wszyscy sa tak przewrazliwieni na punkcie kwasu foliowego. Nasze matki, babki nie braly, dowiadywaly sie o ciazy o wiele pozniej niz my i jestesmy zdrowi i normalni :) ja uwazam, ze wystarczajaco dlugo bralam przed i zaraz przed owu zaczelam znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym kwasem foliowym to u mnie jest tak, ze bralam folik czyli 0,4 mikrograma, a teraz lekarz mi przepisal 15 miligramow 2 razy dziennie, wiec duzo duzo wiecej. Milej soboty wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) u mnie koniec @ wiec zaczynamy nowy cykl . ja wczoraj kupilam sobie "femimag z melisa" dobry i tani lek . zawiera 100% dziennego zapotrzebowania na wit. . Jest tam magnez-375mg , zelazo-7mg wit.B6 -1,4mg. oraz melisa-50mg :) to tak na rozluznienie . koszt znikomy bo 15 zl . Do tego biore folik i oeparol . od tego msc bede brala to wszystko sumiennie bo wczesniej zdazalo sie zapomniec :) a ze teraz mąz musi tez brac witaminy to wzajemnie sobie przypominamy :) Królik-skacze przykro mi ze nie wyszlo ... Mam nadzeje ze sie nie poddasz i bedziesz walczyla dalej razem z nami !! :) Pannacota Nie zamartwiaj sie tylko odpoczywaj mamusiu !!! Nie mozesz myslec ciagle ze bedzie zle bo wypaplasz, a tego bysmy nie chcieli ... Kochana myslimy pozytywnie ::))Nie zaleznie od wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królik-skacze to mamy ten sam problem @ ie mam ale zrobila dzisiaj test i wyszlo mi negatywny az mi lezka poleciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Gratuluję kolejnym, którym się udało i trzymam kciuki :) Ja powinnam mieć @ 4-go czyli za 2 dni...a póki co objawów nie mam, oprócz apetytu większego na słodkie :P Piersi mam bardziej obrzmiałe (choć od ostatniej @ były też, ale teraz powiększyło się delikatnie :P ) - ale, o dziwo, nie bolą wcale...?! Co u mnie jest akurat dziwne :P Czasem ciągnie mnie w podbrzuszu i tyle.. Dziwny jest ten cykl, bo sama nie jestem pewna tych dni płodnych :/ Z mężem staramy sie tak co jakieś 3-4 dni.. Może się coś poprzesuwało..hm.. Umrę do poniedziałku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oeparol to inaczej olejek z wiesiolka . na poprawe jakosci sluzu.. zeby plemniczki mogly dluzej przezyc :) maz bierze kwas foliowy i Bodymax plus ... polecam tez l-karnityne ... ale u mnie kosztuje ona 50 zll a ja przed wyplata ;p dlatego w tym msc sobie odpuscilam . chce jeszcze zamowic mieszanke nr.3 ojca sroki . podobno dziala cuda ;p no coz zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie tony sluzu plodnego. I tak mysle czy jak bylo przytulanie 01 nad ranem tj. 14 dc. Ale sluzu nie zauwazylam dopiero pod wieczor to cos z tego bedzie.Cykle mi sie troche wydluzyly do 31dni. Nie wiem czy mam sie na cos nastawiac.Dzisiaj boli mnie dol brzucha wiec moze mam owulacje.To by bylo jakies 20 gidzin od przytulania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika szansa zaawsze jest ... mierzysz moze temp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie mierze,zapominam. Pije femibion od listopada. Robie sobie kwas burakowy zawiera duzo kwasu foliowego. Kawe ograniczylam do jednej malej dziennie z mlekiem. Rano len mielony i duzooo wody filtrowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej z zaplanowaniem ciazy nie bylo problemu cos w ostatnim cyklu sie pogmatwalo. No i teraz tez nie wiadomo. Ja mam malo czsu i nie chce tez duzej roznicy wieku miedzy dziecmi.Juz i takjakby sie udalo przekroczy trzy lata. A synek bedzie mial16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwialodz3 puki @ nie mam nie mogę uwierzyć, że się nie udało. Nie wiem skąd mam jeszcze tą nadzieje, że coś się może zmienić. A miał być prezent na walentynki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyes a gdzie zamawiasz ta mieszanke ojca sroki troche pocytalam o tej mieszance i chyba tez ja zastosuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Króliczku wiem bo ja też jak narazie nie dopuszczam do siebie tej mysli ze sie nie udalo i po niedzieli ide do lekarza jak on mi powie ze niestety to dopiero uwierze bdzmy dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, królik skacze a ty przyjmujesz duphaston w tej ciąży? nie za bardzo rozumiem bo testy wychodzą ci pozytywne a beta nie pokazała ciąży tak? To może bete powtórz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@.18.1 2.2012.....test. 15.01........? Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? Tygrysek333........3 lata......@30 .12.2012.....test 26.01........28 iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...4 cykl......@ 12.01.2013.....test.07.02.........26 Ewcia1982..........2 cykl.......@ 8.01.2013......test 04.02.........30 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 oczekuje............4 cykl......@ 20.01.2013.....test.19.02........21 Gabi_Się_Stara.....4 cykl.......@2 0.01.2013......test.20.02.......23 eyes..................3lata........@27.01.2012... ...test.27.02......25 sylwialodz3..........3cykl.......@?????????????........test????????...... 26 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl...... @ 3.01.2013...............................24 treblinka............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl.......@21.12.............? wpisała sie do tabelki ale bez danych bo jak juz wczesniej pisalam jestem wielka niewiadoma i @ jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska1 coś źle zinterpretowałaś :) Ja robiłam bete i niestety nie wyszła pozytywnie. Czekam na @ choć z nutą nadziei, że coś się może zmienić jeszcze... Nadzieja matką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok rozumiem, czas pokaże. Moje wyniki z czwartku, wszystko w normie, tylko słaba hemoglobina, puki co do dnia dzisiejszego nie obserwuje dni płodnych, troche inny ten cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki Gratuluję wszystkim zafasalkowanym. Bardzo się cieszę że się wam udało:) Dbajcie teraz o siebie :) leniuchujcie i odpoczywajcie :) Ja niestety muszę przerwać starania przynajmniej na miesiąc. Tak jak podejrzewałam endometrioza wróciłam z wielkim hukiem :( Mam guzy endometrialne w środku w jajnikach i na i rosną nowe ( szkoda słów ) Na razie dostałam tabletki na wyciszenie, więc odpocznę sobie w tym cyklu. Mamy teraz 20 dni na zastanowienie się co dalej. Tzn prof powiedział że możemy próbować inseminację ale on daje maleńkie szanse aby się udało bo guzy które są w jajnikach raczej nie przepuszczą jajeczka, więc pozostaje nam in vitro. Załamałam się bo nawet w in vitro jakoś nie wierze aby się powiodło i jeszcze taki koszt :( ale jeśli to moja ostatnia szansa to pewnie będziemy próbować. A zatem za 20 dni zapewne zacznę stymulację i zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypisałam się z tabelki bo nie wiadomo co bedzie ze mną ale na pewno będę do was zaglądała i Was czyatła i mocno trzymam za Wasz wszystkie kciuki :) Oczekuje a co tam u Ciebie ????? Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@.18.1 2.2012.....test. 15.01........? Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...4 cykl......@ 12.01.2013.....test.07.02.........26 Ewcia1982..........2 cykl.......@ 8.01.2013......test 04.02.........30 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 oczekuje............4 cykl......@ 20.01.2013.....test.19.02........21 Gabi_Się_Stara.....4 cykl.......@2 0.01.2013......test.20.02.......23 eyes..................3lata........@27.01.2012... ...test.27.02......25 sylwialodz3..........3cykl.......@?????????????........te st????????...... 26 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl...... @ 3.01.2013...............................24 treblinka............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl.......@21.12.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis czyli w niedziele :) 15dc wiec staranka pelna para:) ale musze wam powiedziec ze jesli chodzi o sluz to ma ale nie wiem czy to plodny nie jest taki jak pisza jak kurze bialko. hm...jesli chodzi o te bole to w pon dopiero zadzwonie i bede sie umawiala na wizyte. Tygrysek szkoda że wypisałas sie z tabelki ale nie opuszczaj Nas:)pisz co u Ciebie i jak sie sprawy maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje, ja się kochałam z M dzień przed olbrzymim bólem jajnika i dzień po. Nie wiem kiedy "zaskoczyłam, ale masz spore szanse, nawet jak śluz nie jest do końca płodny :) do roboty :P mnie brzuch boli, wzięłam pierwszą nospę. Nie wiem czy iść na wizytę . czy przekładać hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×