Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rytm_Rudości

Chcę Poronić

Polecane posty

Mam 20 lat, studia, ledwo wiążę koniec z końcem, a teraz wpadłam.. Zabezpieczenie nie dało rady. Chłopak nie nadaje się totalnie na ojca. Moja mama jest samotna i sama musi wychować młodsze rodzeństwo. Gdyby się dowiedziała nie miałabym czego u niej szukać... Wynajmuję mieszkanie, studiuje. Mam miesięcznie 600 zł ( z tego opłacam mieszkanie) zostaje mi 300 zł na jedzenie. Nie utrzymam sama dziecka, a na ojca jego też nie mogę liczyć. Zawiodła mame bo zawsze była dumna ze mnie i z brata a teraz takie coś.. Ostatnio nawet mówiła, ze gdybym była w ciąży to ona nie pomorze i nie mam czego u niej szukać. No i sprawa ma się tak, że jest to początek ciąży.. muszę poronić. Słyszałam o specjalnych tabletkach, o gorących kąpielach, itd, itd. Muszę mieć sprawdzony sposób.. Albo poronić, albo samej się zabić bo innego wyjścia nie widzę. Lepiej aby tego dziecka nie było niż by miało kiedyś cierpieć z mojej własnej głupoty. Wiem, że zaraz mnie tutaj wszyscy zjadą, ale spróbujcie postawić się w mojej sytuacji. Jest mi ciężko utrzymać się samej, nie chce marnować życia sobie i dziecku. Chciałabym wiedzieć jak poronić. Skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli jesteś w ciąży to można zastosować aborcję farmakologiczną do 10 tygodnia. Możesz zadzwonić na numer 883125454 tam znajdziesz kompleksową pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×