Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Gość ninka281

Ktos ze mna? tak niesmialo bo wczesnie ale WIELKA NADZIEJA JEST:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) potwierdzone już dziś zrobiłam betą 2gi raz i wyszło już 8096 :) a u Ciebie kiedy będzie wiadomo? czy może już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
hej!! U mnie pozytywne testy w poniedzialek. beta z wtorku 278 a z wczoraj 782. wiec chyba dobrze, bo nawet szybciej rosnie niz norma:D a Ty masz ta bete meeeega duza. ktory to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)Ja mam termin na sierpień:) Jest już taki temat,ale dziewczyny się dobrze znają i tak jakoś ciężko się wbić:)Więc przyszłam do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
witajcie dziewczyny!! ja mialam ostatni okres 26.11 wiec to na prawde swiezynka hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka a owulke coś ktoś ci potwierdził któregoś dnia? Albo wiesz kiedy była?? :) Bo ja tak patrzę kiedy test zrobić :) bo ja owulacje miałam 16 grudnia....i po nowym roku chce test zrobić. Mam nadzieje że wyjdzie coś. Konkretnie chodzi mi o to żeby zobaczyc ile dni od owulacji beta ci wyszła te 700 iles :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
Lodzia to Ty juz zaawansowana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
no ok 16 dpo. ale nie monitorowalam. ale test byl pozytywny juz w 29dc z wieczornego BARDZO ROZCIENCZONEGO moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogow
Ją mam na 26 marca już się nie mogę doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja mam termin na 10 sierpnia, @ miałam 15 listopada. Robiłam 5 testów ;))))) bo nie mogłam uwierzyć hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
Czujemy sie dobrze- super ze przyrosla ta beta:D zero krwawien wiec sie ciesze. My z M sie staralismy 6 lat!! i NIC a teraz sie udalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
a jak u Ciebie Kasiula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 16.08:)Czuję się tak sobie.Przynajmniej mdłości mi dzisiaj przeszły:D Cały tydzień z łóżka nie wychodziła,bo tak mnie muliło:/ A tak ogólnie to bolą cycuchy i jestem śpiąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
ja jeszcze nie mam jakis mega symptomow. Lece kochane na film, zrelaksowac sie. zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok narazie. Choć dziś, nie wiem czy za sprawą kawałka śledzia świątecznego czy po skokach corki po mnie :P troche niedobrze mi było. Mam nadzieje że to któryś z tych wymienionych powodów a nie mdłości ciążowe :oPare dni temu brzuch mnie pobolewal ale jest już ok. Ja też zrobiłam z 5 czy 6 testów ale 21go byłam na becie - 927 :) Także ok. M My się teraz staraliśmy od sierpnia i powiem że w szoku jestem. Teraz w grudniu miałam się zglosić już do gina na bad itd bo z pierwszą ciążą były problemy z zajściem i mialam IUI. A teraz po 4msc się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję Wam kochane! ja mam nadzieję,że się do Was przyłączę już niedługo - mam jeszcze 10 dni do @ pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu dziewczęta ale Was tu przybyło przez tę "chwilę" gdy mnie nie było... wszystkim z osobna gratuluję za Ciebie Treblinka trzymam kciuki!!! ja miałam ostatni @ 24 listopada a owulacja ksiazkowo- 8 grudnia. 19 grudnia pierwszy test dla upewnienia się, ze nic z tego a tu blada druga kreska! i aż koleżance wysyłałam foto czy też to widzi:) 21 grudnia beta 247 28 grudnia beta 8096 nie wiem już jak ona przyrasta ale cieszę się, ze jest jej tak dużo :) ninka281 pytasz który to tydzień no chyba 5 od @ beta w normie 4-5 tygodnia (1 000 - 50 000) na 11 stycznia mam umówioną wizytę na USG- i tyle musze jeszcze czekać... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do samopoczucia- to u mnie dobrze- w kółko ciagniecie jajników i w sumie nic poza tym. jeden incydent po ciepłej kąpieli z zasłabnięciem a poza tym ok. brzuch- w porządku Cycki- powiększone ale nie bolą nic a nic ( tak jak w pierwszej ciąży) zachcianki? tak- na coś.... dziwnego :) np. wczoraj opędzlowałam pół słoika... chrzanu :D Kruszynka1990- ja nawet nie próbowałam się tam wbijać, bo po co :) w sumie to nie wiem jaki mam termin czy 1 września czy koniec sierpnia... dowiem się tego, mam nadzieję za 2 tygodnie... muszę poszukać szybszego terminu chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
kurde berisha ty tylko 2 dni przede mna mialas okres a masz 9 razy wiecej tej bety... hmmm nie sadze zebym miala jakos mega pozno ta owulacje bo raczej mialam regularnie:( mam nadzieje ze OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka- myśle, ze tak bo inaczej być nie mogło!! najwazniejsze ze było i nosisz pod sercem nowe serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
ale z 2 strony moj wynik to z wczoraj, wiec juz 3 dni... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się na zapas! najważniejsz ze rośnie. zawsze mozesz powtórzyć w Sylwestra np... a tu trochę do zagmatwania co i jak :) NORMY DLA PIERWSZYCH DNI PO OWULACJI (DPO-dni po owulacji) Dni po owulacji Zakres hCG inmIU/ml 10 DPO - 5 - 50 12 DPO - 10 - 100 14 DPO - 20 - 200 16 DPO - 40 - 400 18 DPO - 70 - 800 20 DPO - 140 - 1600 22 DPO - 180 - 3200 NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży, licząc od daty ostatniej miesiączki (LP-last period) 3 LP 5 - 50 mIU/ml 4 LP 5 - 426 mIU/ml 5 LP 18 - 7,340 mIU/ml 6 LP 1,080 - 56,500 mIU/ml 7 - 8 LP 7, 650 - 229,000 mIU/ml 9 - 12 LP 25,700 - 288,000 mIU/ml 13 - 16 LP 13,300 - 254,000 mIU/ml 17 - 24 LP 4,060 - 165,400 mIU/ml 25 - 40 LP 3,640 - 117,000 mIU/ml kobiety nie w ciąży:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży,licząc tydzień ciąży od terminu owulacji mlU/ml 3 4 tydzień od owulacji 9 - 130 4 5 tydzień od owulacji 75 2600 5 6 tydzień od owulacji 850 - 20,800 6 7 tydzień od owulacji- 4,000 - 100,200 7 12 tydzień od owulacji- 11,500 - 289,000 12 16 tydzień od owulacji 18,300 - 137,000 16 29 tydzień od owulacji- 1,400 - 53,000 29 41 tydzień od owulacji 940 - 60,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
nie mierze hehe jest dobrze:) MUSI BYC:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×