Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Gość anulka------------
CZesc dziewczyny!!!!!!! Ja jutro testuje. Ostatnio @ mialam 23 listopada wiec mam nadzieje na dwie kreski! Oby mi sie udało! Gratuluje wszystkim dziewczyną!!!!!!!!!!! Mam nadzieje, że do Was dołączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka- ja się właśnie wczytuję w różne posty na fooo i taka wysoka beta może świadczyć o... ciąży mnogie, co u mnie jest b. możliwe :) OMG! kiedy będzie ten 11.01? :) anulka!------- -trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka------------
dziekuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
Anulka daj znac jutro. Ja mialam okres 26.11 i w 29dc 2 krechy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
berisha to super by bylo:D hehe 2 dzieci za jednym zamachem. Mega szczescie. A skad masz to podejrzenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzałam możliwości przyrostu bety i trafiłam na wątki o tym, ze jak 34 dc dziewczyny miały ponad 4000 to były ciąże mnogie... ale nie zawsze też więc nie wiem sama a skusiło mnie porównanie do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
wiesz zagniezdzenie moze byc od 4 do 10 dpo albo nawet 12 wiec moze Ty mialas 4 dnia i od razu zaczelo rosnac... dlatego chyba te normy sa takie szerokie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wiem ale pomimo wszystko jest ona dość wysoka.... tiaaa i teraz spać nie będę mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
kochana lepiej wysoka niz za niska!! najwazniejsze ze rosnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
tez wam sie chce juz spac ?? :o jutro bede spala do 12!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA123
Hej czy mogę się do was dołączyć ? :) ja o ciąży dowiedziałam się w wigilię cudowny prezent :) do lekarza wybieram się po nowym roku :) wczoraj robiłam bete Ostatnią miesiączkę miałam 20 listopada owulację 8 grudnia ( robiłam testy owulacyjne) wynik : 355.8 mIU/ml a normy to : 1 tydzień: 5.8-71.2 2 tydzień: 9.5-750 3 tydzień: 217-7138 4 tydzień: 158-31795 5 tydzień: 3697-163563 i wygląda na to że to 2-3 tydzień tak się cieszę 8 miesięcy czekaliśmy na nasz skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
witaj kropelka123 GRATULACJE KOCHANA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA123
ninka dziękuję bardzo teraz mam tylko nadzieję że wszystko z moją dzidzią jest dobrze już nie mogę się doczekać :) 2 stycznia na wizytę jak myślicie jeżeli od owulacji to 2-3 tydzień a od okresu to 5 tydzień i 6 dzień to na usg będzie coś widać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA123
a macie jakieś objawy ? bo ja prócz bolących piersi i sutków przy dotyku to kompletnie nic nie wiem czy to jeszcze za wcześnie czy coś nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kropelka, a czy ty nie byłaś też w innym wątku?:) gratulacje z powodu dzieciatka :D nie pamiętam juz którym ale coś mi się kojarzysz:) no generalnie w 6 tc niektóre widzą już serduszko, inne nie.. ale ty na 2 jesteś na USG umówiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta, co tam u Was? ja miałam dziś straszny sen, ze co chwilę musiałam sprawdzać czy jeszcze w ciąży jestem :( na szczęście zawsze byłam ale to było męczące bardzoo.... Kropelka- już wiem skąd Cię znam :) z niecierpliwością czekam n wyniki Twojego USG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
berisha na pewno dam znać co wyszło na USG kurcze codziennie o tym myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
myślę że znasz mnie z wątku || kreseczki więc pozostanę przy tym nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
berisha a sen miałaś na prawdę okropny :( wiecie co jak nie mogłam zajść w ciąże to co chwilę mi się śniło że widzę || kreseczki na teście :) a odkąd wiem że jestem w ciąży to nie miewam snów związanych z dziećmi dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka------------
U mnie niestety jedna kreska:( A tak sie staralismy.... No nic=Zycze wszystkim przyszlym mamą duzo szczescia i powodzenia dla testujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
anulka przykro mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
co do usg w 5 tyg to ja bym poczekala bo niepotrzebnie mozesz sobie stres napedzic jak nic nie bedzie widac. chyba ze masz duze bole brzucha lub krwawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
nina ale ja 2 stycznia od ostatniej miesiączki będę miała 6 tydzień i 1 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
a ile masz bete? ponoc pecherzyk widac najwczesniej jak jest 1000-2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
czyli bedziesz w 7 tyg to juz pecherzyk na pewno bedzie widac, no chyba ze mialas bardzo pozno owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka- bądź dobrej myśli- natura wie kiedy zadziałać :) proponuję bez starań i iść na żywioł- u mnie sprawdziło się 2x :D || kreseczki- widziałam, ze Cię znam :D hi hi hi ja dziś zaczynam 6 tydzień (teoretycznie) i bardzo czekam na USG z powodu tej bety.... chyba normalnie zadzwonię zaraz czy jest coś wcześniejszego.. mam abonament w luxmed wiec pewnie mała szansa... no ale zobaczymy.. gin podał termin w okolicach 5 stycznia... no a skoro beta 8096 wczoraj to dziś pewnie 12 000 minimum (patrzac na przyrosty u mnie...) pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra- zmieniłam termin na 3 stycznia 15.15 :D juhu!!!!! mam tylko nadzieję, że to nie będzie za wcześnie ale skoro mi pan podał termin 5 to chyba te 2 dni różnicy za wielkiej nie zrobią, prawda?:) ufff już mi lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Wpisuję się nieśmiało. Test robiłam 27 grudnia. Wyszła dość pokaźna druga krecha. Termin według om byłby na 7 września. To moja druga ciąża. Jestem byłą lipcówką 2011 Jak samopoczucie dziewczyny? Są tu jakieś wrześniówki czy jak narazie tylko sierpniówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka - z objawów na razie bolące sutki, powiększone piersi z bardzo widocznymi żyłami, kremowa wydzielina z pochwy, lekkie kłucia w podbrzuszu. No i straszna senność. Wszystko tak samo jak w poprzedniej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonysłonik- gratulacje!! ja mam termin na przełomie 31.08/1/09 więc nie wiem gdzie mam się zapisać :) u mnie oprócz ciągnięcia i świdrowania w brzuchu w sumie nic... no moze poza zaparciami :/ hrrr no a cycochy też urosły i zaczynają być tkliwe z boków ale teraz są takie cudowne :D p.s. ja też mam córeczkę z 2009 roku wiec jestem byłą majówką 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×