Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

kawa zwariowała bym z tej niepewności :) ale powiem Ci że u mnie nie było żadnych objawów ale piersi mnie bolały właśnie po bokach :) i podbrzusze dzień przed testowaniem doskonale pamiętam a testowałam w 35 dniu :) tak sobie postanowiłam i ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłam | tłustą krechę byłam rozczarowana ale nim zdążyłam się rozkleić patrze jest druga bladziocha ale jest :) powtórzyłam test na drugi dzień || krechy i druga ciemniejsza niż poprzedniego dnia :) dzień później zrobiłam następny i też || piękne krechy do teraz mam te testy :) z całego serca życzę ci || kreseczek :) a kiedy miałaś mieć terminową @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
to ja || kreseczki pisałam z innego nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
kawa masz 22 lata ? pytam bo masz taką cyfrę w nicku :) ja mam 22 no 23 w styczniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaciążone kolejny raz.... mam wrażenie, od wczoraj, że wieczorami mi normalnie rozsadza brzuch! przeszkadzają spodnie itd... oczywiście brzuch jest powiększony a rano wraca do normy toż to 6 tydzień a nie 10 :) macie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berishia - ja narazie nie mam powiekszonego brzucha, nie odczuwam żadnego dyskomfortu w tych okolicach. Może by było inaczej nie wiem np w dzinsach albo jakis spodniach dopasowanych? Nie masz przyciasnawych po świętach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jak piszesz że rano jest ok, to może gazy sie zbierają itp może jedzenie jakis ci niesłuży lub coś w tym guście? Rano, po nocnej przerwie bez jedzenia brzuch nie jest obciążony, dlatego też jest zapewne normalny. Tak bym to tłumaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berisha - mnie wysadziło od razu w pierwszej ciąży ale to dlatego, że byłam naprawdę szczupła i aż kości miednicy wystawały teraz na razie cisza ale u mnie dopiero początek i wnioskuję że może nie być widać tak szybko bo już jednak ważę na starcie trochę więcej niż przedtem. W każdym razie jak sobie przypomnę siebie w 6 tygodniu pierwszej ciąży to jest to możliwe :D ja na tym etapie miałam już spory problem z dopięciem spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
ja w ogóle mam dziwną budowę ciała bo cała jestem bardzo szczupła a brzuch mam wystający i jeszcze jak w ciąży nie byłam to mi gratulowali ciąży bo wyglądam jak 20 tygodniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo 20 tydzień? to sporawo bym powiedziała... hi hi hi no wiem, że to zapewne od jedzenia czyli napełniania brzuszka. bo po całym dniu troszki się tego nazbiera... w pierwszej ciąży w 14 tygodniu byłam dumna ze swojego brzuszka a sąsiadka stwierdziła, że wyglądam jakbym się najadła :( no nic, zobaczymy jak to będzie. spodnie jak spodnie- dresiki "podomowe" i chodzę w nich od dawna.. czy są za ciasne? nie ale mają dość ścisłą gumkę generalnie to ja się po raz kolejny nie mogę doczekać brzuszka :) kiedyś przeczytałam, ze kobiety będąc w drugiej ciąży już się tak nie cieszą- nie wiem co to za baran napisał ale to a pewno musiał być chłop! ja tam się cieszę tak samo jak wtedy, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berisha - ja również się cieszę tak jak 2 lata temu a mój mąż jeszcze bardziej :-) Myślę tylko, że jak przyjdzie bliżej porodu to będę robić w gacie :-) W tamtej ciąży się nie bałam bo nie byłam świadoma jak to jest a teraz już wiem czym to pachnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
ja też nie mogę się doczekać brzuszka i kopania od środka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
hej byłam dzisiaj na badaniu bety wyniki do odbioru między 14 a 15 mam nadzieję że będzie wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
ja tym czasem odebrałam wyniki bety i są następujące 1735mIU/ml a normy to 1 tydzień 5,8-71-2 2 tydzień 9.5-750 3 tydzień 217-7138 4 tydzień 158-31795 5 tydzień 3697-163563 myślicie że jak ja mam dzisiaj 5 tydzień i 6 dzień to moja beta dobrze przyrasta ? jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
u mnie podają betę od owulacji a owulacja była na pewno 8 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to pierwsze badanie bety? żeby sprawdzić jak przyrasta to powinnaś ją powtórzyć np. pojutrze teraz wynik jedynie potwierdził ciążę i wykazał mniej więcej w jakim tygodniu możesz być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
|| kreseczki- jeśli Twoja owu była na pewno 8 grudnia a tu są normy od owulacji to jesteś 5 tydzień ( i tu i tu) ja juz nie robię bety :D a 2 idziesz na USG? tadam tadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie wg bet 4 ale wg owu dziś pierwszy dzień 5 tygodnia więc moim zdaniem jest ok. najważniejsze, że wzrasta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to szkoda, że nie ma takich domowych testó na betę :) a ja powiem wam, ze wczoraj zrobiłam mój ostatni test, jaki mi zostało i kreska ciążowa była mocniejsza niż ta testowa :) pierwszy raz w życiu mam taką mocną kreskę > beta powyżej 10 000 pewnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie robiłam bety i nie będę robić a do lekarza się wybiorę dopiero za tydzień, chyba, że do tego czasu będzie się działo coś nie dobrego. Usg i tak nie ma sensu robić tak wczas nawet tego dopochwowego żeby się nie stresować za w czasu, że nie ma jeszcze serduszka. Tamtym razem miałam robione w 10 tc teraz też pewnie tak będzie. A wy jak tam dziewczyny? Kiedy wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
wynik mojej pierwszej bety był 355.8 i to było 27.12.12 a dziś wzrosła do 1735 więc jest chyba dobrze a mam do was pytanie tylko się nie śmiejcie bo się na tym nie znam czy wynik bety potwierdzający ciąże wyklucza ciąże pozamaciczną ? czy tylko lekarz może to wykluczyć i jeszcze jeno jeżeli beta wzrasta to znaczy że dziecko rozwija się prawidłowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
ja mam wizytę w środę :) już nie mogę się doczekać a jednocześnie się trochę obawiam czy jest wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka86___
wynik bety wyklucza ciążę pozamaciczną jeżeli przybiera równomiernie, ale jeżeli będzie przybierać za mało to można się wszystkiego spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie wyklucza, nawet jej wzrost nie wyklucza natomiast przeważnie w ciąży pozamacicznej utrzymuje się ona na nieco niższym pułapie bo ma słabszy przyrost aż do momentu aż zacznie spadać. Jedyny pewny sposób wykluczenia ciąży pozamacicznej to jest badanie usg. Ale z tym też bywa różnie bo czasami na usg w macicy nie widać jeszcze pęcherzyka bo owulacja była później. Jak nie ma bóli brzucha i plamienia to myślę, że nie ma się co na zapas martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
anielka dzięki za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
zielonysłonik dzięki wielkie na szczęście nie mam bóli brzucha ani plamień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zmieniłam termin an stycznia. ginmi wskazał 5 ale nie było takiego terminu... u mnie to w rumie będdzie koniec 6 tygodnia więc mam nadzieję, ze jednak będzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
|| kresczki- nie czytaj o jakichś problemach i nie wyszukuj ich u siebie przypadkiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLmoo
Ja mam za sobą c.pozamaciczną... Mialam bete 4230 a po dwoch dniach 3090 wiec wysoka...ale jednak spadała tylko powoli. Ciężko ją wykryć badalo mnie kilku lekarzy dopiero lekarka znalazla cos w jajowodzie po tym jak w macicy bylo puśćiutko Nie zrobiłam bety dzis stwierdzilam ze co ma byc to bedzie Juz nieraz patrzylam na spadajaca bete juz nieraz swiat mi sie walił Zrobiłam dzis test obiecalam sobie ze to juz ostatni Rano kreska duzo bardziej widoczna niz na poprzednich Od wczoraj wymiotuje i nie jem praktycznie nic tylko duzo pije Nie moge patrzec na jedzenie zjadlam dzis mala kromeczke na sniadanie i obiad tak w sumie na sile bardziej niz z checi W pierwszej ciazy wymiotowałam strasznie i to od poczatku pamietam dokładnie na drugi dzien od zrobienia testu i trwalo to troche Wiec mimo strasznego samopoczucia bylam dzis szczesliwa bo dla mnie wymioty to dobry znak. Martwi mnie natomiast krwawienie a dokladnie okolo poludnia zobaczylam na wkladce jasno rozowa krew ze sluzem nie duzo ale jednak. Po kilku godzinach troche sie przerazilam bo znow krew tym razem brunatna ciemna brazowa z malymi skrzepami. Nie duzo ale wystarczajaco zebym sie przestraszyla Pojechalam do lekarza ale dzis nie przyjmuje w naszym osrodku Pobieglam do internisty zeby mi przepisal luteine albo duphaston ale powiedzial mi tylko zebym poczekala czy krwawienie bedzie wieksze czy nie w dupie go mam Teraz leze i czekam jezeli znow pojawi sie jakas krew to jade na pogotowie. Mam nadzieje wielka...bo pamietam poronienie i wtedy krwi bylo mnostwo lalo sie niemal strumieniami. A moze to okres sie zbliza i szlag trafil wszystko Przepraszm ze Wam pisze o tym wszystkim i ze jestem tak pesymistycznie nastawiona ale UWIERZCIE ze ktos kto juz kilka razy stracil swoje mysli dziwnymi kategoriami. Prosze o kciuki tak bardzo sa mi potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×