Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

ale mnie niemoc spotkała... normalnie spałabym i spała a tu mały zrzucił mnie z łóżka o 6 rano i witaj nowy dniu ;/ teraz poszedł spać no ale co z tego, jak sobie pofolguje jeden drugi dzień to dom zarośnie brudem i już nigdy w życiu się nie dosprzątam. Piersi mnie zaczęły boleć od nowa więc się trochę uspokoiłam. Czekam na wasze relacje z pierwszych wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie niemoc spotkała... normalnie spałabym i spała a tu mały zrzucił mnie z łóżka o 6 rano i witaj nowy dniu ;/ teraz poszedł spać no ale co z tego, jak sobie pofolguje jeden drugi dzień to dom zarośnie brudem i już nigdy w życiu się nie dosprzątam. Piersi mnie zaczęły boleć od nowa więc się trochę uspokoiłam. Czekam na wasze relacje z pierwszych wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
ninka staram się o tym nie myśleć ale póki co to bardzo trudne :( nie mam żadnych objawów może delikatny ból piersi przy dotyku a tak to nic a nic byłam dzisiaj na badaniu beta wynik do odbioru dziś zobaczymy co i jak myślicie że jak beta rośnie to wszystko będzie dobrze czy przyrost bety nie wiele ma z tym wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moge sie dolaczyc ja zobaczylam 2 kreseczki w wigilie zrobilam sobie tym sama prezent na gwiazdke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
Wklejam kalkulator przyrostu bety: http://www.babymed.com/tools/hcg-calculator nie wiem tylko na ile miarodajny bo ja bylam POWYZEJ maximum z moimi 2 pomiarami...a u Ciebie II kreseczki nie bylo widac serca czy zarodka? bo juz sie pogubilam. Serce ponoc widac 7-8 tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
oczywiscie ze mozesz witamy olalenka:) a u lekarza juz bylas? beta zmierzona?? czy czekasz cierpliwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
ninka powiedział mi tylko tyle że ciąża jest na pewno ale według niego za mała jak na 6 tydzień licząc od dnia ostatniej @ nie zapytał mnie kiedy była owulacja a u mnie była dopiero 8 grudnia czyli w 19 dniu cyklu nie powiedział mi czy w pęcherzyku jest zarodek nic a nic :( czyli nadal nic nie wiem :( a następna wizyta dopiero 9 stycznia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
No bo mialas pozno owulacje nie w 14 dniu a w 19 to juz sama widzisz ze masz minus tydzien:)) Ja robilam usg w 5 tygodniu ( 4tydzien i 2 dni) i nie bylo widac NAWET pecherzyka i sie okazalo ze beta jest 278- wiec pewnie za mala na to zeby bylo cokolwiek widac... Daj znac jak tam beta i co Ci kalkulator na to powiedzial;) trzymam kciuki!! bedzie dobrze. Najwazniejsze ze pecherzyk sie juz pojawil:) i to ze jest maly swiadczy o tym ze ciaza jest mloda moim zdaniem( co pewnie jest skutkiem poznej owu) gorzej by bylo jakbys miala duzy pecherzyk odpowiadajacy ciazy 7 tyg i brak zarodka. Glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
Siedze w pracy a tak mi sie spac chce chyba dzisiaj nic nei zrobie ani jutro ani w pn... nie ma to jak ciazowe lenistwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
ninka dam znać jak wynik bety kurcze ten lekarz zachował się dziwnie nastraszył mnie że pęcherzyk za mały że nie ma akcji serca że już powinna być w ogóle nie wziął pod uwagę tego że miałam owulację w 19 dniu czyli 8 grudnia a to jest przecież chyba ważne straszna jest taka niepewność :( ale mam ogromną nadzieję że wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
II kreseczki ZMIEN LEKARZA! masz taka mozliwosc ?? lekarz powinien byc komunikatywny i rzetelnie przedstawiac sytuacje. To nie ksiadz ze ma straszyc pieklem ludzi!! Ja raz w zyciu trafilam na gina buraka jeszcze bedac w PL. Oczywiscie wizyta platna a on mnie zaczal rakiem straszyc(zupelnie bezpodstawnie). Zmienilam idiote i spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaLenka - witaj i gratuluję!!!! II kreseczki- nie stresuj się na zaś, bo po co? generalnie jast bardo duże prawdopodobieństwo, że jest jeszcze za wcześnie na poznanie się z maluszkiem. skoro ciąża jest to już bardo dobrze!!! to, ze nie masz objawów nie jest żadnym objawem bo czasami tak jest i tyle. może to najlepsza ciąża jaką będzie ci w życiu przeżyć :) i tego ci życzę! u mnie dziś dość senno i teraz słabo mi się zaczyn robić- chyba czas coś zjeść... bo takie mdłości są objawem braku jedzenia w organizmie :) ja tak juz mam i nie tylko w ciaży... teraz to się tylko częściej objawia. a co do dzisiejszej wizyty, mam nadzieję, ze zobaczę moje dzieciątko :) ehhh jeszcze 2 h na szczęście wyjadę nieco wcześniej bo muszę sprawy pozałatwiać przy okazji wiec nie będzie mi się tak dłużyło :) Zielonysłoniku- ja też mam lenia! i to okropnego od wczoraj powinnam zrobić poprawki w dokumencie ale nie mam na to wcale ochoty :( hrrr to mi bardzo przeszkadza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
Berisha daj znać zaraz po wizycie a mam pytanie kiedy miałaś ostatnią miesiączkę i kiedy miałaś owulację i jak długie masz cykle ? Bo ty jesteś w 6 tygodniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
co tam Berisha??blizniaki??:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, mogę dołączyć? Wprawdzie nie byłam jeszcze u lekarza, ale robilam testy. Udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
witaj mel-wa. ktory to tydzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
wróciłam beta wzrosła dwukrotnie z 1785 na 3852 a nory są normy to 1 tydzień 5,8-71-2 2 tydzień 9.5-750 3 tydzień 217-7138 4 tydzień 158-31795 5 tydzień 3697-163563

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ze moge sie dolaczyc. Ja zrobilam tylko test do lekarza ide w przyszlym tygodniu.teraz wlasnie moja cora wstala ma prawie 9 miesiecy a tu taka niespodzianka kolejne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babina my nie staralismy ani przy pierwszym ani przy drugim dziecku zaliczylam dwie wpadki ale bardzo sie ciesze z tego bo tak to nie planowalismy dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
berisha kochana jak po wizycie bo nie dajesz znaku życia wszystko dobrze ? czekam na informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczęta! od początku: byłam umówiona na wizytę na 15.15. jest 15.15 a w gabinecie pusto. czekam. po chwili widzę w rejestracji mamę chłopca z przedszkola Oliwki i sobie myślę no tak- jeszcze jej mi tu brakowała, bo ja póki co nie ogłaszałam nigdzie swojego szczęścia. Koleżanka, jak się okazało została skierowana na konsultację ginekologiczną i czeka do mojego gabinetu.. extra- to co ja mam jej powiedzieć jak sie mnie zapyta?! no nic. gadamy, czekamy. nagle gin wychodzi z gabinetu obok i idzie NA DÓŁ!!! a już jest 15.20. co on robi se myślę. no nic czekam dalej. wreszcie wraca. idzie do gabinetu. po 5 minutach, o 15:40!!!! zaprasza mnie do gabinetu. najpierw gin zapytał się mnie czemu ja tak wcześnie do niego przyszłam? eeee- bo mi pan podał termin 5 stycznia? (to ten sam gin ale to nie jest mój gin bo do mojej są faje terminy- zapisałam się na 21 lutego :D) no nic. zaczyna badanie. widać pęcherzyk- ufff ale nic w środku nie widać :( oO już mi się robi źle... za wcześnie- kurna! po co się tak spieszyłam se myślę. no nic. mierzy patrzy. nic nie mówi. po chwili dostrzegam- serduszko! bijące. JEST. jest dobrze! no i wreszcie sie odzywa: dobra informacja- jest pulsacja :) zarodek mierzy 2,7 mm- 5-6 tc na jajniku jeszcze doktor znalazł torbiel, ale powiedział, że to częste we wczesnej ciąży i zeby się nie martwić. zaprasza na usg za miesiac aby głównie sprawdzić co z tą torbielką a przy okazji spotkamy się z maluchem :) hurrraaaaaaaa!!!!! pytałam się go o te wyniki bety- powiedział, zę wcale nie są wysokie, wręcz małe, bo zakres jest bardzo duży. co do ciaży mnogiej to mi powiedział, ze jest jeden pęcherzyk (czasami bliźnięta są widoczne w 12 tc) także u mnie pełen sukces!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mel-wa i babina- witajcie i gratulacje!!! zapraszamy do naszego grona- moze się wreszcie rozrusza jak te nasze ciąże się nieco bardziej zaawansują? :) witam w gronie zaciążonych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i II kreseczki- nie masz się czym martwić- beta przyrasta i po prostu było za wcześnie! na następnej wizycie zobaczysz swojego maluszka:) wiedziałam, że tak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
Nie wytrzymalam i poszlam do gina dzisiaj. wlasnie wrocilam. Pecherzyk jest 8 mm, zarodek jest 1.7 mm nie ma serca :( troche mnie to martwi ale on mowi ze OK i ze za wczesnie... boje sie ale mam wielka nadzieje ze bedzie dobrze. Ten zarodek to taka malenka kreseczka, ze jej prawie nie widac:((( myslicie ze bedzie dobrze?? wyslal mnie tez na bete znowu i za tydzien na wizyte:(( nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
berisha bardzo się cieszę że wszystko jest dobrze a raczej bardzo dobrze jeszcze raz gratuluję :) troszkę mnie zmartwiłaś że u ciebie było już widać bo u mnie jeszcze nic :( 9 stycznia jak pójdę to sama ciąża licząc od owulacji będzie miała dopiero 4 tygodnie i 4 dni więc dobrze rozumiem że u ciebie był 5-6 tydzień od owulacji czy od okresu ? kurcze już się w tym gubię :( bo ja od okresu 9 stycznia to będę miała 7 tydzień i 1 dzień ninka to masz taką samą sytuację jak ja poszłaś za wcześnie na wizytę a powiedz mi który to tydzień licząc od owulacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
Nie wiem ktory tydzien wg owulacji:( 5 tydz i 2 dzien wg okresu. a u Cebie ile mm ma zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
Poza tym II kreseczki nie sugeruj sie tym co u Berishy, u niej ciaza jest starsza, zobacz ze miala 8000 bete jak ja mialam niecale 800 a Ty 1700!! to jest kilka dobrych dni starsza ciaza... przynajmniej na logike;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×