Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

ja się boje trochę gorących kąpieli bo jak prysznik bardzo ciepły biory to mi zaraz jakoś ddziwnie duszno się robi, fissan kiedyś urzywałam po gwałtownym skoku wagi i faktycznie wybieliło roztepy??urzywasz go zapobiegawczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.GDA-ja niczego nie swiadoma przy starszym synku poszlam do sauny, namietnie wtedy plywalam i grzalam sie. Po kilku doslownie minutach, musialam wyjsc, tak mi sie slabo zrobilo. Kapiele znosze poki co dobrze. A moze, jesli nie mozesz goracej kapieli, to wez sobie dwa reczniki-goracy i zimny i kladz w bolace miejsce na przemian? Fissanu uzywalam cala poprzednia ciaze i nie mam ani odrobiny rozstepu, a takie, po okresie dojrzewania tez mam mniej widoczne. Nie znosze jego zapachu i koloru, ale skoro raz sie sprawdzil, znow chce po niego siegnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAsia chyba spróbuje z tym ciepłym i zimnym ręcznikiem bo dziś brzuch boli jakby bardziej może dlatego że kiepsko spałam i ciężki dzień dziś był. to w takim razie też zacznę stosować ten krem już teraz póki co smarowałam się oliwką niby też miała pomagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Mi oliwka nic nie dała rozstępy się pojawiły ;P . Mąż ugotował wczoraj kolacje ;P po której choruje :) to się nazywa talent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Hej Wszystkim!!! Black, jakoś wcześnie masz te rozstępy, przecież brzuch jest jeszcze pewnie ledwie widoczny, ja kremem zaczęłam smarować w poprzedniej ciąży około 4-5 miesiąca, już by spory. Ja dziś się wzruszyłam na widok zdjęcia noworodka, takiego w czpie i pampersie - cudny był - chyba mnie wreszcie wzięło bo do tej pory to tak za bardzo do mnie nie docierało. Teraz brzuch już lekko widoczny, samopoczucie nieznacznie lepsze i rodzinka prawie cała wie, niektórzy znajomi też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Black, polecam krem PHARMACERIS zapobiegający rozstępom, jest cała seria to może też na istniejące już rozstępy - dostępny w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wika-ma a ty w którym tygodniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Jutro wg. pierwszego dnia okresu będzie równo 12 tygodni a 9 od zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
mam termin na 20 sierpnia a Ty z tego czytałam już 11tc :) też sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
mi po bokach się zrobiły. Masakra myślała, że mam jeszcze czas na te kremy ;P. PHARMACERIS znam tą firmę. Kupuję z tej firmy podkład do twarzy :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ja 7/8 tydzień więc początki dopiero na usg termin mi wyszedł na 17.09 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba już zacznę się smarować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
No widzisz Black - czyli nie tylko na rozstępy mają krem godny polecenia - wiem bo używałam i w 100% się sprawdził a i cenowo był jakiś przystępny, chyba ok.40zł kosztował podczas gdy tłusta i nie wchłaniająca się mustela około 100zł albo nawet więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Jak tam się czujecie?Ja już coraz lepiej.Mdłości raczej mam za sobą:) No ale to już prawie II trymestr:) My już zaczęliśmy kompletować wyprawkę:)Nie jestem przesądna,a nie chcę później na koniec zostawić wszystkiego:) Mamy już wanienkę,podgrzewacz,komplet pościeli,rożek,karuzelę do łóżeczka,fotelik samochodowy,kocyki i pare ciuszków:) Łóżeczko i wózek zostawiamy na koniec,a resztę wyprawki co miesiąc będziemy kompletować:) Za jakiś czas zamówię przewijak,leżaczek i matę:) Ja nie mam od kogo odziedziczyć więc wszystko nowe musimy kupować:) A Wy już coś kupujecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
aha, to ja coś pomyliłam m.gda - przepraszam, szybko zleci, ja już od środy II trymestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Ja też zacznę kupować po wizycie u ginekologa :) jakoś co wizytę boję się bardziej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Kruszynka - to masz już niezły składzik:) Ja mam to wszystko po starszym synku, tylko karuzelkę oddałam innemu dziecku więc dokupię, jakiś leżaczek bo mamy tylko huśtawkę, i trochę nowych ciuszków a jak dzidzia podrośnie to nową parasolkę - składaną spacerówkę bo nasza się zużyła a na zakupy i w podróż jest niezastąpiona, śliczne są firmy cosatto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie szkodzi :) za za miesiąc dopiero II trymest no zleci zleci zanim się obejrzymy :) ja też denerwuje się przed wizyta a mam jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Ja mam dwie pary śpiochów kupiłam na drugi dzień kiedy dowiedziałam się o bobasie:) Hehe ja czekam na tą wizytę i zacznę kupować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym zacząć kupować więcej ubranek,ale nie mam pojęcia jakie???:( Rodziła któraś z Was już latem?Termin mam na połowę sierpnia i nie wiem jakie rodzaje ciuszków kupować.Body,pajace,śpioszki??Podpowiedzcie co najbardziej przyda się w pierwszych miesiącach:)I do którego miesiąca dziecko ubiera się w te najmniejsze ciuszki?Bo nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Moja siostra urodziła sie w połowie lata i pediatra zawsze kazała mamie zakładać jej tylko pampersa i przykrywać pieluszką tetrową jak były upały a tak normalnie to body z krótkim rękawkiem i skarpeteczki wystarczą, do tego parasolka nad głowę i w cień oczywiście. Nie ma co przegrzewać, w końcu to lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuj najlepiej takie zapinane z przodu, bo jak na plecach, to moze dziecko (ono jednak ciagle lezy) w plecy uwierac, kupuj takie, ktore jak najbardziej sie rozpinaja, zeby nie trzeba bylo walczyc z wyciagniem nozek i raczek. I nie kupuj za duzo, bo dzidzia szybko rosnie. Nad estetyke przedkladaj,zeby byly praktyczne. wiecej nie pamietam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
10 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Mój synek urodził się na koniec kwietnia więc na lato miał 3-4 miesiące - ciągle był w bodach lub majtkach i koszulce z kr. rękawkiem, nawet bez skarpet. A w rozm. 56cm za długo nie pochodzi dzidzia, zwłaszcza jak się duża urodzi, pewnie 3 tyg to max, mój tak miał ale on się urodził 4020g więc kawał chłopa był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne sa kremy na slonce. trzeba tylko zwrocic uwage, czy sa od pierwszych dni zycia. Moj synek byl uczulony na krem ziajki. W ogole to moj pierwszy wyrzut sumienia dotyczacy dziecka dotyczy wlasnie lata. Mlody spal w gondoli na balkonie. Przykryty sama tetra. Powialo, tetra sie odsunela i sloneczko mu oparzylo nozke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Moja ciocia chcę mi dać ubranka. Mam podjechać i wybrać sobie :) oczywiście te o neutralnym kolorze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Muszę pokój pomalować dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×