Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Gość Anita353535
Atana, Tobie tez, dopiero doczytalam :-) Jak wytrzymam to nic nie zjem, a jak glod dopadnie to moze cos malego wrzuce do brzuszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dziewczynki badania róznie się robi ,ale jak mogę podpowiedzieć to; morfologia i glukoza raczej naczczo,toxo normalnie bo wczoraj mi robili i pani mi mówiła.Ja z przeważnie chodziłam naczczo z jedzeniem w kieszeni,żeby nie jeździć po 2 razy,przecież zapytacie to powiedzą.I ta grupa krwi teraz taki nacisk na nią robią ,dobrze że mam książeczkę krwiodastwa :) Wczoraj byłam u lekarza zwolnienie do 28.02 ,usg na 20.02 bo coś nie halo.W karcie napisała 8 ty? i mówiła że macica troche większa i nierówna z jednej strony większa jak na 8ty.(może to być mięśniak) kazała dużo leżeć i nie forsować się.Znów tyle czasu w nieświadomości i strachu :( Miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam za soba koszmarna noc. prawie plakalam z bolu, myslalam,ze mi brzuch i piersi rozsadzi. a teraz juz wszystko ok. nie wiem,co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAsia według mnie powinnaś iść wcześniej do lekarza,nie czekać na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :* Wyczekałam się wczoraj prawie 2 godziny u gina.Nie dojechał...utknął a zaspie. Muszę jechać w poniedziałek. Ehhh KRUSZYNKA ale Ci fajnie ;) Super wieści ;) WIKA ja tez bym chciała chłopczyka drugiego.I mam nadzieje że moje przezucia się sprawdzą. JEŚLI O BADANIA CHODZI.Ja byłam na czczo z racji tego że długo mi to wszystko zeszło było mi slabo i wymitowałam.Pielęgniarka powiedziała żeby na przyszłość zjeść coś lekkiego Że GLUKOZA musi być na czczo ale morfologia ogólna nie przeszkadza bo nie zafałszuje wyniku. BASIA napewno jest dobrze :* 12tc 13tc ale Wam zazdroszcze.Mi leci teraz 9ty ;) Ale czas szybko płynie...zaraz będziemy na półmetku. Mateusz dziś ostatni dzień ma "laby" od poniedziałku wraca do przedszkola.On mi obiecał pomoc w sprzątaniu szafy,ja jemu pomoc w zrobieniu wynalazku. (Nie wiem jeszcze jakiego ale ogląda Księżycowego Jima i on robi wynalazek ;) ) I Krupnik muszę nastawić tak mi się rano zachciało Krupnku że hej.Mam nadzieje że zanim zrobię mi sie nieodechce. Miłego Dnia UCIEKAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOASIU a nie możesz się zgłosić do szpitala z bólami? Ja już bym w nocy na Izbe przyjęć pędziła.Taki ból brzucha to nie są żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodki ten Twoj Mateusz, Elmoo, jak o nim piszesz, to widze mojego łobuza. Chociaz wczoraj wieczorem mnie zatkalo. Mlody mowi,ze jak mu sie urodzi brat (a dotad to byla jedyna mozliwa dla niego opcja), to go oddamy, bo dwoch chloppczykow w jednym domu, to za duzo. I ze nigdzie nie ma przepisu, ze dzieci nie mozna oddawac, jest przepis,ze nie mozna zabijac i wyrzucac. Bylam w takim szoku, nie wiem, co mu odbilo, Rozmawialismy z nim, ale ja juz sama nie wiem,czy nas testuje, czy zaczyna kumac, ze juz nie bedzie sam, czy to zart. I skad on to wzial? A co do mnie, nie wiem,czy wizyta w tutejszym szpitalu by mi pomogla. W moim miescie szpital nie ma izby przyjec. Musialabym jechac do sasiedniego miasteczka, a tam 1. czeka sie i czeka, a ten etap ciazy nie stanowi pierwszenstwa do przyjecia 2. zbeda mnie, bo taka ciaza, to nie ciaza. Bede dzwonila najpierw na NHS direct, oni tam porad udzielaja i jesli zadecyduja,ze pomoc ma mi byc udzielona, tak sie stanie. A ja nie zaryzykuje wycieczki po nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko JOASIA ale macie tam przepisy dziwne.Na mnie dmuchaja i chuchają od 4tc. Twój to niezły cwaniak widzę.Niezłe ma teksty ;) Się usmiałam :] Mój to teraz taki czuły ale nie wiem jak to będzie jak się "małe" urodzi. Wczoraj weszłam z nim do sklepu a ten do ekspednientki "Moja mama ma dzidziusia w brzuchu wiesz?" I mi go urodzi to brat jest mój!" A ta mówi że może siostra a on że nie że on nie potrzebuje siostry tylko brata. I mi powtarza że w jego pokoju nie ma miejsca na drugie łużko...bo sa zabawki.I brat bedzie z nim mógł spac pod warunkiem że nie będzie płakał i że kupię im PIĘTROWE ŁUZKO.I on będzie spał na górze oczywiscie bo brat mały i by spadł ;) Ja posprzątalam łazienkę i szafę w sypialni.I muszę chwile odsapnąć bo nie chce się forsować...a potem biorę się za reszte. Krupniczek mi pachnie... Na sniadanie zjadłam sernik.Bo na nic innego nie mogłam patrzeć. Ale nie wymiotowałam jeszcze dziś JEST SUKCES ;) Mati zrobił wynalazek z drewnianego pudełka po klockach 2 mandarynek,odrobiny ciastoliny i miecza świetlnego. Pytałam go co to powiedział że coś tam coś tam kosmicznego i że mamy nie rozumieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Elmoo, mnie jest wszystko jedno co się urodzi, gdyby można było sobie wybierać to może chciałabym dziewczynkę ale na szczęście nie ma wyboru więc nie będę miała żadnych wyrzutów sumienia bo jeśli będzie córka to nie z mojej winy i mój synek nie będzie mi mógł mieć tego za złe a jeśli chłopak to też super - jednak natura wie co robi sama wybierając płeć;) JoAsia, dla mnie jestes uosobieniem spokoju, ja też bym nie wytrzymała i poleciała co sił do szpitala a Ty tak spokojnie siedzisz w domu. Byłaś w ogóle już na jakiejś wizycie? Rozumiem że w UK może są inne procedury i inaczej to wszystko wygląda ale chyba nie jest też tak że do lekarza zgłaszają się kobiety np. w II trymestrze a to co się wydarzy w I trym, to już ślepy los - albo ciąża się utrzyma albo nie, przecież są lakarstwa które trzeba brać od początku ciąży, myślę że by Cię nie zbyli jeśli byś się teraz udała do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Świetne te dzieciaki, można się ubawić słuchając ich tekstów:) :) Mój odkąd jest znowu śnieg to twierdzi że ma na podwórku pracę i ciężko pracuje aż sodnie brudzi a ta praca nazywa się "kulki". Wczoraj dziadek mu jedną zepsół to się poskarżył że dziadek popsuł kulkę i się śmiał a to wcale nie było śmiezne;) Ech co to będzie jak będą do kompletu takie maluchy - jedno wygadane, drugie jeszcze takie nic nie potrafiące - i każde ma swoje małe i duże potrzeby - i weź im tu sprostaj:) Jeszcze wracając do płci - u mojego męża w dlaszej i bliższej rodzinie w tym roku przyjdzie na świat 4 dzieci - już wiadomo że 2 to będą dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja mam pierwsza wizyte 20-u poloznej. I rzeczywiscie tak jest, zreszta-Basia rowniez o tym pisala, jak stracisz dziecko na poczatku to stracisz. Oni sie nie przejmuja. Ja sobie łykam kwas foliowy na wlasna reke i tyle. Moj maly, kiedy mial 3 lata i moja przyjaciolka byla w ciazy, podszedl do niej z resorakiem i mowi-masz, ciocia, zjedz. Ona-ale autek sie nie je. A on-ale polknij, zeby dzidzia miala sie czym w brzuszku bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Jestem załamana.... Od rana pobolewało mnie gardło i ucho a teraz dopatrzyłam sie że mam na migdale czopy ropne więc to prawdopodobnie angina ropna...... czyli pewnie nie obejdzie się bez antybiotyku. Ryczeć mi się chce, dopiero co byłam chora a tu znowu taki syf mi się przypątał, kolejny stres i niepewność, totalna załamka.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, antybiotyk w ciąży nie bardzo. Bylas u lekarza? Moze sobie zrób taka płukanke z wody i soli. Pewnie Cie nie wyleczy, ale ulge przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Właśnie wróciłam od lekarza, dostałam antybiotyk ale czekam z nim do jutra, najpierw zadzwonię do mojego lekarza i zapytam co on o nim sądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika-ma trzeba było może w aptece powiedzieć że jesteś w ciąży i żeby ci dali leki homeopatyczne są droższe ale i lepsze dla zdrowia i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alanja74
Witam ciężarówki:) Można sie przyłaczyc? u mnie 13 tydz. i termin na 15 sierpnia - przynajmniej tak twierdzi mój gin:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Alenja74 Witaj wśród przyszłych mam :) 74 to rocznik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alanja74
Tak rocznik, może nie najmłodszy , ale ponoć kobieta jak wino im starsza tym ..... ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja - witaj w klubie :) Napisz jak sie czujesz i czy to pierwsze dziecko. Ladny masz pseudonim - jesli to na czesc tureckiej Alanyi to wybor doskonaly. Pozdrawiam :) WIka-ma - jest czesc atybiotykow ktora mozna brac w ciazy. Lekarz Ci na pewno cos dobierze. Wskakuj do lozka i odpoczywaj. Przespij ta angine. JoasiaUk - mam nadzieje ze brzuch juz nie boli. Jak nie chcesz dzwonic na 999 czy jechac na A&E to zadzwon na 111 - nr medyczny ale nie taki na emergency. Pod tym numerem powiedza Ci co masz zrobic, co wziac lub gdzie jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alanja74
Witam przy herbatce:) Basiu - mój nick oczywiście o tureckiej Alanji:) Co do samopoczucia to już troszkę lepiej, nudności jeszcze męczą, ale to już pikuś z tym co było w grudniu:( brrrr... 6.02. miałam robione usg i z maluchem wszystko w porządku:) ale i tak dmucham na zimne - rok temu dokładnie o tej porze poroniłam w 10tyg. więc lęki zostały....o tego maluszka staraliśmy się od ponad dwóch lat. To moje trzecie dziecko, jedno już wyfrunęło z domku na studia,a drugie w gimnazjum szaleje...dosłownie:) To tyle z rana, bo zbieram się do pracy, całuski dla wszystkich zafasolkowanych!!!! i miłego dnia bez mdłości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Hej, u mnie jakoś lepiej, nie brałam antybiotyku bo jeszcze go nie wykupiłam i nie dzwoniłam do ginekologa, może samo przejdzie... a jeśli nie to trudno, juz czytałam o tym antybiotyku i wszędzie zapewniają że jest bezpieczny - lepsze takie rozwiązanie w razie co niż powikłania po anginie. W homeopatie nawet wierzę ale nie przy takich chorobach - ewentualnie wspomagająco ale nie wyłącznie. Synek niestety chory i to na maxa - ide z nim dziś do lekarza, całą noc okropnie kasłał, bałam się czy może oddychać bo tak jakoś dziwnie... Zaraz się ubieramy i na NPL lecimy, na szczęście jest pod bokiem. Mogliby mu dac coś mocniejszego żeby gonie męczyło i żeby mnie nie zaraził przy okazji bo już mam dosyć tegotypu rewelacji w tej ciąży. Alanja - witamy!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :* Jak ja nie lubię sobót gdy mój 'męż' musi być w pracy... ALANJA Witaj serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh napisałam długiego posta a tylko dwa zdania są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIKA zdrówka dla Ciebie i jeszcze więcej dla synka :* A próbowałaś kiedyś naturalnie...syrop z cebuli a na przeziębienie MIKS czosnek+miód+cytryna? Smakuje tragicznie ale mi naprawdę pomaga. Ja po raz kolejny zaapeluje do "starych bywalczyń" Odwezwijcie się dziewczyny.Chętnie bym poczytała co u Was? Miłych sobót Moja będzie miła bo jeszcze dziś nie wymiotowałam.JEST SUKCES ;) Kto wie...może czeka mnie cały dzień bez wymiotów.Ale by było... Niedobrze mi jest co prawda ale to non stop więc się przyzwyczaiłam.Najgorzej jak mnie wyszarpie na kibelkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Hej, Elmoo, jasne że próbowałam takich mieszanek - sa obrzydliwe, do tego ja nie znosze czosnku więc tym bardziej dla mnie masakra. W tym przeziębieniu jeszcze nic z tych rzeczy nie piłam ale w poprzednim pomogły - teraz wydaje mi się że mi przechodzi - SAMO!!! Mały dostał antybiotyk, dopiero wróciliśmy a dostał 2 razy dziennie więc mu dam już na wieczór - trudno się mówi, taki plus że mu pewnie szybciej minie a tak to bardzo się męczył w nocy. Też bym chciała żeby BERISHA, NINKA I inne się odezwały - mam nadzieję że u nich wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) pewnie już o mnie zapomniałyście :) pisałam na samym początku z wami ale niestety ciąża obumarła w 8 tygodniu od maja zaczynam starania bo w tedy skończę brać leki już nie mogę się doczekać :) a co u was ? Kruszynka strasznie się cieszę że u Ciebie wszystko dobrze :) no i wstępnie gratuluję córeczki :) mówię wstępnie bo z tego co czytałam jeszcze nie pewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Witam Cię bardzo serdecznie Agnieszka! Oczywiście, że Cię pamietam. Co u Ciebie? Jak się czujesz? Super, że juz za parę m-cy rozpoczynasz starania. Życzę Ci wszystkiego dobrego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Agnieszka, ze sie odezwalas. Ciesze sie ze zaczynasz sie starac. Doganiaj nas kochana to sie dzidzius zalapie na rok 2013 :) Powodzenia. Badz z nami nadal i nie odkladaj decyzji za dlugo. W Anglii jak moja ciaza obumarla zachecali nas do staran tuz po pierwszej miesiaczce - czyli filozofia jest troche inna niz w Polsce. Daj znac co i jak :) Ja zaczynam 9-ty tydzien. Nie mialam jeszcze usg ale mam nadzieje ze tym razem bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe :) Byłam u ginekologa, na takiej typowo rutynowej wizycie, obejrzał moje wyniki badań, wpisał w kartę ciąży 10 tydzień zalecił, żebym się nie przemęczała i widzimy się za dwa tygodnie :) Pewnie wtedy jakieś USG powinno być bo to już 12 tydzień będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×