Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie do kobiet937

W jakim wieku pierwsze dziecko?

Polecane posty

Gość pytanie do kobiet937

Pytanie do kobiet które jeszcze nie mają dzieci ;) W jakim wieku chciały byscie mieć pierwsze dziecko? Jakie są wasze plany? Jesteście za ciążą w młodym wieku czy może uważacie ze warto poczekac z tym dluzej? Ja chciała bym mieć pierwsze dziecko w wieku 23-24 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytoza
Mały rekin na swoim pierwszym polowaniu widzi człowieka na desce wind surfingowej. Wraca do domu i chwali się mamie: - Nie uwierzysz co widziałem! Pyszny kąsek i w dodatku na talerzu i z serwetką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbnfbfdb
23, 24 lata ? Ja raczej bliżej trzydziestki a najwcześniej jak skończę 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mma już
28 lat, a dziecko bym chciała mieć pierwsze w wieku 30- 32 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do kobiet937
Ja nie mogła bym czekac az do 30 ;) No ale w życiu różnie bywa niestety i może tak byc że będe długo czekać na te upragnione maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdudu777e7e
dla mnie idealnie na 1 to ok. 32 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scaf
wtedy, kiedy będę mieć stałą, bezpieczną pracę i dobre wynagrodzenie, czyli około 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do kobiet937
Widze że jednak wolicie dłużej poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny bo głupi
Chciałam mieć w wieku 24 lat jednak życie zadecydowało inaczej. Zaszłam w ciążę po 10 latach starań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka pierwsza córa 27 lat teraz 30 i czekam na nowego członka rodziny (2013r)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
ja miałam 26 - planowane - nie żałuje - mam 28 planuje drugie - chce nacieszyć sie nimi - odchować a nie paprać się jako 40 latka w przedszkolu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do kobiet937
biedny bo głupi = to naprawde przykre czekac az tyle lat.Dlatego ja takze chce wczesniej zaczac bo nigdy nic nie wiadomo w zyciu roznie sie uklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamowiewam
a ja uwazam ze pierwsze dziecko powinno sie miec 22-26 lat to tez zalezy od sytuacji i kiedy kobieta czuje ze jest juz gotowa ja mam 22 lata i jestem w 34tc - urodze majac 23 lata, czulam ze jestem juz gotowa na dziecko jak bylam juz w zwiazku ze swoim partnerem - 21 lat wtedy mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ooooooo
ojtam ojtam no wiesz czasem sie nie ma wpluwu wiele par stara sie latami i dopiero udaje i msei w okolicach 40 lub grubo po 30tce ja mam 31 za chwile staram sie juz 5 lat leczymy sie itd i tez bym nie pomyslala ze tak dlugo bede czekac i to wszystko przechodzic tez wydawalo sie mi ze uda sie raz ciach ale los chcial inaczej niestety niczego nie mozna byc pewnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamaaaa
A ja chce w wieku 17 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny bo głupi
No niestety, dlatego teraz będę dość starą matką, bo urodzić pierwsze dziecko mając skończone 33 lata to już dość późno :( A gdzie drugie? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa12
:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 18 lat
a moja Emilia ma już 2 latka :) Teraz jestem w ciąży znowu - termin porodu mam na styczeń 13 Kolejne dzidzi chciałabym mieć w wieku 21 lat :) odchowam i będzie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem ci ja
Ja chciałam i mam:) mi się udało szybciutko:) 21 lat w sumie jeszcze 20 jak zaszłam a 21 skończone 22 rocznikowo jak urodze. Nigdy nie chciałam długo czekać. Moja mama wpadła w wieku 19 lat gdy się ustatkowała okazało się że nie może mieć więcej dzieci. Nie chciałabym takiego samego przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemJakaJestem;)
"... teraz będę dość starą matką, bo urodzić pierwsze dziecko mając skończone 33 lata to już dość późno...." :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O Rzeczywiscie.... nie dosc ze biedny to jeszcze glupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co 18-tka może
zaoferować swoim dzieciom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemJakaJestem;)
no jak to co .... kazda 18-tka zapewni sowjej dzidzi ;) "slitasne" ciuszki, slitasny pokoik, slitasne mebelki, bedzie gotowac pyszniutkie zupki i kaszki i chodzic na spacerki zakladajac bodziaczki NA krotki rekawek ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdemu co innego pasuje
wiec w sumie wszystko jedno, byle przed menopauzą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 18 lat
a co ma wiek wspólnego z dziećmi? Chodzi o dojrzałość a ta nie jest od wieku zależna moje dzieci były planowane - co w tym dziwnego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemJakaJestem;)
...a pieniazki na to wszystko dostanie od "narzeczonego" ktory baaaadzo dobrze zarabia i ktory od kilku lat juz o dzidzi ;) marzy .... zreszta one same tez doskonale zarabiaja, maja wlasne "byznesy" i wlasne mieszkania ktorych dorobily sie SAME ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 18 lat
zazdrosna jesteś? Że komuś życie się układa? Studiuję anglistykę i dorabiam sobie udzielając korepetycji. Mój mąż jest programistą i zarabia bardzo dobrze. A mieszkanie dostaliśmy w prezencie ślubnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 18 lat
Ach i żeby nie było :) Jestem ze stycznia , 3 więc poszłam do szkoły wcześniej. Żeby jakieś zazdrośnice nie gadały że w wieku 18 lat nie można studiować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 19 lat i 2 dzieci
bliźniaki. Momentami nie daję rady ale myślę że później będzie lepiej :) Widzę że młody wiek koli w oczy co niektóre osoby ale jakbyśmy dokonały aborcji to byście nas spaliły na stosie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×