Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatiana212

Ślub SIERPIEŃ 2013

Polecane posty

olenka - dzięki, ale ja jestem jedyna z Wrocławia i już chodzimy z narzeczonym na kurs do kt-extra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne, ale zależy, kto co lubi :) Dziewczyny, mam Wam tyle do pokazania.. Poduszka na obrączki, figurki na tort, no i moje cudowne kolczyki, które w końcu do mnie dotarły :) Ale zdjęcia porobię jutro, bo w sztucznym świetle nie wychodzą tak, jak trzeba. Co u Was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna dziękuję za linki, część z nich już widziałam bo trochę szperałam w necie w poszukiwaniu piórkowych inspiracji :) ale nadal jestem w kropce, jeśli chodzi o krawat to na razie odpuszczam temat może uda się namówić mojego M. na muszkę podczas kupna garnituru, a co do bukietu to chyba zdam się na gust florystki, pewnie będzie miała jakieś katalogi żebyśmy mogły wszystko uzgodnić. Koniecznie wrzuć zdjęcia jutro, najbardziej jestem ciekawa tej figurki na tort :) kupiłaś ją w internecie? A jeśli chodzi o Twoje ostatnie pytanie, to ja już żyje tylko wyjazdem do Polski, dokładnie za 3 tygodnie o tej porze będę w swoim domku z rodzinką i przyjaciółmi :D nie mogę się doczekać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Dziewczyny a ja mam problem hmm... ostatnio byliśmy w cukierni w której zawsze kupuję przepyszne ciastka w sprawie tortu weselnego. Znaleźliśmy wzór który w miarę by nam odpowiadał (tyle, że dodatki czyli wstążki i kwiaty byłby fioletowe). Piętra też będą nieco niższe. To zdjęcie : http://www.kryszen.pl/oferta/oferta.html (torty weselne, 42 pozycja), ale usłyszeliśmy cenę 800zł za tort na 100 osób... to cena droga czy przystępna? spodziewałam się niższej ceny, ale chcę się zorientować jak to jest z cenami tortów. Dodam, że nie wiem jak torty ale ciastka cukiernia robi pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku, biore slub
annielica - my placimy 500 zl za tort na 250 porcji + ewenutalnie 50 zł za dekorację z żywych kwiatów ( teściowa się tak uparła na żywa kwiaty;)), ale my chyba w ogole mamy niedrogą cukiernię, bo za ciasto płacimy 42 - 48 zł- zależy od ciasta, np serniki droższe. Jeszcze nie wybieralismy rodzajów, bo dopiero 3 tyg przed ślubem kazali nam przyjechać, a i jeszcze dostaniemy drobne ciasteczka typu ptysie gratis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna czekam na foty :) U nas na razie spokojnie z przygotowaniami, bo większość ogarnięta. Byliśmy w poniedziałek na pierwszym spotkaniu kursu przedmałżeńskiego, bo w końcu nie udało nam się dotrzeć na weekendowy i teraz czeka nas jeszcze 9 tygodni chodzenia... Wybraliśmy się do kościoła, gdzie będziemy mieli ślub, zajęcia prowadzi rewelacyjny proboszcz, była masa śmiechu :) annielica my za tort 60 porcji płacimy 400 zł, więc myślę że za 100 mogłoby wyjść 700-800 zł, niestety to droga przyjemność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia już wrzucam :) Nam pozostały sprawy papierkowe, czyli odpis bierzmowania narzeczonego ( kolejne 2 dychy, bo oczywiście parafia, w której był bierzmowany, nie wysłała informacji do parafii chrztu, chociaż ma taki obowiązek), w maju zaświadczenia z USC, pozwolenie z parafii i zapowiedzi ( całe szczęście to wszystko we Wrocławiu, już zero jeżdżenia). Największy problem mam z wyborem bukietu ślubnego, no i odpadły nam poduszki na prezent dla rodziców, bo firma zawiesiła działalność :( Zdjęcia: kolczyki http://imageshack.us/photo/my-images/198/20130410123832.jpg/ figurki na tort robiłam sama, w sensie kupiłam figurki i ozdobiłam ( wyjaśnienie - poznaliśmy się na obozie konnym i kochamy konie): http://imageshack.us/photo/my-images/405/20130410123642.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/163/20130410123619.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/163/20130410123603.jpg/ poduszka na obrączki, szyłam sama: http://imageshack.us/photo/my-images/853/20130322135840.jpg/ kokardki na buty: http://imageshack.us/photo/my-images/534/20130318184143.jpg/ Jak Wam się podoba? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku, biore slub
Yenna piękna ta poduszka, wygląda jeszcze lepiej niż taka ze sklepu:) szkoda, że ja nie mam takich zdolności manualnych;) to bedzie ją przed Wami dziecko niosło? A figurka na tort pasuje jak najbardziej, skoro lubicie konie, chociaz ja nie zdecydowalabym sie na taką;) Sama myślałam o figurce gdzie oboje siedzą przed komputerem, albo gdzie panna młoda odciagą pana młodego od komputera, chociaż skoro mają być żywe kwiaty to może zrezygnuję z figurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku - dziękuję :) poduszkę będzie niosło dziecko / nie dziecko, bo mój brat ma już 9 lat ;) Ale się uparł i już :D Jeszcze czekam na koronkę i jak wykończę koszyk do sypania kwiatków ( flower girl będzie moja chrześnica 5 l. :) ) to tez Wam pokażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna powiem krótko, wszystko jest zajebiste :D Ślicznie ci to wyszło, figurki wymiatają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Yenna - wszystko super, a poduszeczka przepiekna:) może tez sama zrobię swoją:) Ja jednak zamówiłam dziś tańszy tort w innej cukierni (wychodzi 670zł). Zrobiłam zdjęcie z katalogu (ale jakość jest marna) : http://pokazywarka.pl/j93yz0/, tyle że zamiast kuleczek na poziomach będą ciemnofioletowe wstążki, a kwiaty będą w innym odcieniu fioletu (trochę jaśniejszym) :) Zapomniałam napisać, że na balu magisterskim się super bawiłam:) I postanowiłam, że kosmetyczka, która mnie malowała na bal umaluje mnie też na ślub:) Zrobiła, mi cudny bardzo trwały makijaż i jest niedroga:) A jutro jadę na fryzurę ślubną próbną. Tyle, że nie chcę żeby widział ją mój narzeczony więc chyba będę musiała ją od razu rozwalić:( a wy jak robiłyście? A jeszcze pytanko apropo garnituru - do sukni w kolorze ivory jaki kolor najlepszy? Mi się ostatnio podobał w granacie, pytanie tylko czy pasuje... aha i krawat w fiolecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... dzięki :) annielica - my mamy granatowo - szary garnitur, bo w takim było dobrze mojemu narzeczonemu i koszulę ivory. Pod kieckę dobierz tylko koszulę i ew. krawat. A fiolet do granatu wbrew pozorom wygląda świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica tort wygląda pięknie, mam nadzieję że tak samo będzie smakował :) Ja nie robiłam fryzury ślubnej, czesałam się już u mojego fryzjera i mu ufam, więc pójdę na żywioł :) Yenna wow, wow, wow! Robota na medal, baaaardzo mi się ten pas podoba :) A możesz przypomnieć jaką masz suknię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Yenna - widzę że salon z Białegostoku (mieszkam tuż obok, nawet mierzyłam tam jedną suknię ale to nie było to), kupiłaś ją w Białymstoku? Czy może szyjesz? Widzę, że koronkowe rybki nigdy nie zginą:) Ja już dawno swojego Camour'a nie mierzyłam powoli zapominam jak na mnie wyglądał ehh:( Hmm może faktycznie granatowy garnitur to nie jest zły wybór. Jeszcze mamy czas na decyzję:) Dam znać jak fryzura próbna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - akurat kupowałam w Madonnie w Katowicach, ale tylko La Perla dysponuje zdjęciami tej sukienki, więc link jest taki, jaki jest :) O rybce nawet nie myślałam, bardziej o fasonie A, ale kiedy ją przymierzyłam to się zakochałam i już została :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Yenna - wcale się nie dziwię, że się w niej zakochałaś. Ja nie miałam jakiegoś określonego typu, wiedziałam, że nie chcę księżniczki tylko coś prostszego. Na moją suknię nigdy bym uwagi nie zwróciła jak była na manekinie - ot taka zwyczajna pomyślałam. Ale jak ubrałam wiedziałam, że to tego szukałam:) U mnie suknia różni się tylko dodatkową cienką warstwą materiału rzuconą na całość:) Śmigam na fryzurę próbną, trudno najwyżej ukochany ją zobaczy, sama nie wiem. Dam znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna to jednak dobrze pamiętałam, że twoja suknia jest dopasowana- musisz mieć niezłą figurę :P annielica mój facet będzie miał fioletowy krawat i taki kolor garnituru http://zapodaj.net/cbccaf9137a45.jpg.html. Kupowaliśmy go na ślub znajomych we wrześniu i stwierdził, że nie chce nowego bo i tak ciągle wisi w szafie, a ten wg mnie nie jest zły :) Nie wiem jaki to kolor, ale chyba pod grafit mi podchodzi... Czekamy na relację z próbnego czesania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... Figurę mam klepsydrę, ale po zimie trochę mi się przybrało :P mam nadzieję, że do pierwszej przymiarki zrzucę te nadprogramowe 5 kg. A kolor garnituru bardzo ładny :) annielica - najlepiej będzie, jak pójdziecie do sklepu, ubierzesz narzeczonego w ten granatowy garnitur, koszulę ivory i fioletowy krawat. Wtedy ocenisz. Mnie się wydaje, że to będzie ładnie ze sobą współgrać, bo mój narzeczony ma podobną kolorystykę ( krawat się mieni z liliowego na różowy). Fiolet ma duuużo odcieni, na pewno coś Wam wpadnie w oko. Powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Dziewczyny ja już po próbnej fryzurze. Sama nie wiem czy jestem zadowolona... z jednej strony tak, a z drugiej nie bardzo.. wstawiam fotki, bardzo proszę o opinie - http://pokazywarka.pl/tx9tux/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - piękna! i jak masz dużo włosów, wow! ja też myślę o czymś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - i pamiętaj, że próbna fryzura mimo wszystko jest taka trochę na "odwal". W dniu ślubu na pewno wszystko będzie lepiej podpięte, mocniej utrwalone... ja jestem na TAK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Yenna serio? Bo ja jakoś jestem sceptycznie nastawiona, nie wiem może wymagam zbyt wiele:P na ślubie będzie jeszcze inaczej wyglądać bo pasma będą bardziej "ściśnięte" i będzie lepiej dopracowana. Do tego jeszcze chcę zamówić tamta ozdobę. Zastanawiałam się czy nie zmówić jeszcze jednej fryzury u innej fryzjerki, żeby zobaczyć czy nie zrobi tego lepiej, ale szkoda mi kasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się bardzo podoba, narzeczony zerknął mi przez ramię i nawet stwierdził, że też mogłabym sobie taki koczek zrobić, więc sama widzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica podpisuję się pod wszystkim co napisała Yenna :) Fryzura śliczna, prosta a zarazem ponadczasowa, wg mnie pięknie będzie współgrać z twoją suknią, ja bym nic nie zmieniła :) P.S. jak uzyskujesz taki ładny blond? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna to figura marzenie większości kobiet :) Ja niestety mam brak talii i tyłka, ale cóż zrobić :P Ja właśnie na diecie, już dwa kg zrzuciłam, przede mną jeszcze ze 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
...iii...- fajnie, że podoba Ci się fryzura, z tyłu troszkę lepiej wygląda niż "od przodu", mam nadzieję, że ta "oficjalna" będzie jeszcze lepiej wyglądać. A jeśli chodzi o mój kolor włosów to robię co jakiś czas pasemka rozjaśniaczem (a właściwie odrosty bo mój naturalny kolor jest odrobinę ciemniejszy) i to tyle:) Są to pasemka na całej głowie, fryzjer już wie o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×