Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony od stóp do głów 587

OPTIGEN ZLIKWIDOWANY!!!

Polecane posty

Gość gość
Obejrzałem występ tego chłopka-roztropka Adasia Jarubasa. Ilość "jego" typowo prawicowych postulatów nasiąknięta mocną dawką populizmów wypisz-wymaluj przypominała bełkot Tusia sprzed 8 lat. Niskie podatki, likwidacja dochodowego, mniej regulacji, bardziej przejrzysty system...Ogórkowej też wkładają w usta bardzo podobne teksty. Niby-lewicowe kurwy czują, że w społeczeństwie nasilają się tendencje wolnościowe i chęć zerwania z socjalem. Czują też, że wolnorynkowcy mają coraz większe poparcie. I dlatego chamsko zapierdalają to co mówią Korwin, Wilk czy Braun. I tu jest pies pogrzebany. Gdy społeczeństwo zobaczy, że WSZYSCY obiecują TO SAMO, to jakim cudem program partii KORWiN czy KNP ma się wyróżniać na tle innych i dalej utrzymywać status wiarygodnego i możliwego do realizacji? Fałszywi wolnościowcy będą chyba plagą w tym roku wyborczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śniło mi się, że nadszedł ten dzień. Miałem sen. Spokojny, letni dzień w którym krulevskie kutze, KaNaPa, liby, winniczki, podstarzali rockmeni, tropiciele żydokomuny, szturmowcy PKW i inni wojownicy o wolność zawiązali twarde porozumienie i ogłosili wspólny start na wspólnych listach do wiejskiego chlewu. Lato zmieniło się w jesień. Sen zmienił się w koszmar. Słońce zakryły chmury, na ulice zostały wypuszczone wściekłe psy. Duża część z nich szczekała zajadlej i zupełnie inaczej niż pozostałe, prędzej też ruszyła na tłumy zgromadzone w stolicy. Potem nastąpiła ciemność. W ciemności ukazywał się stopniowo płonący gmach znienawidzonego przez Naród Koryta, z którego z kwikiem wylatywały płonące świnie, pierzchając przed sylwetkami kilkunastu cieni dzierżących w prawych dłoniach biało-czerwone sztandary z orłem i gorejące pochodnie w lewych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin zjednuje sobie młodych i buduje elektorat w przedziale 18-24 - jest indoktrynacja, pranie mózgu, mieszanie w głowach, tworzenie niewolników Sztab Komuchowskiego zagania setki dzieciaków z gimbaz, podstawówek i przedszkoli na wiec wyborczy - jest lekcja "obywatelskości" Najciekawsze są przy tym reakcje społeczeństwa, no bo gdy zapytałem dzisiaj kilka osób odnośnie całej sytuacji, usłyszałem albo słowa niedowierzania wynikające oczywiście z niedoinformowania, albo wyrazy...akceptacji a nawet uznania w stronę sztabowców ukochanego prezydenta. Fakty są takie, że wydarzył się skandal, a naród zarażony znieczulicą i tak ma to gdzieś. Przy takim poziomie ‪‎mnietowali‬ nie trzeba już nawet fałszować wyborów, życie w matriksie jest przecież znacznie wygodniejsze i mniej absorbujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Uzbekistanie zmarła prawdopodobnie najstarsza osoba świata. Według władz Autonomicznej Republiki Karakalpakstanu, Tuti Josupowa urodziła się 1 lipca 1880 r., czyli miała 135 lat. Nigdy jednak nie została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa, z czego niezadowolenie wyrażały swego czasu władze Uzbekistanu, w skład którego wchodzi Republika Karakalpakstanu. Do tej pory za najstarszą osobę na świecie uznawano Japonkę Misao Okawę, która zmarła 1 kwietnia w wieku 117 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjemy w państwie w którym za zwykły śmieszkizm i happening szydzący z przywar prezydenta możesz zostać zgarnięty przez służby na oczach setek obywateli. Na drugi dzień reżimowi funkcjonariusze frontu medialnego przedstawiają to lemingom w ten sposób, byś ze śmieszka stał się kibolem, oszołomem i (to mnie r********o) "ekstremistą prawicowym" w jednym. Kolejnego dnia dowiadujesz się, że za wymachiwanie krzesłem nad głową grozi ci do 5 lat pierdla. Przy okazji, jak za dobrych stalinowskich czasów milicja robi ci bordel w domu i odnajduje kolejne krzesła - z przestępcy stajesz się terrorystą. Media w tym momencie tracą zainteresowanie sprawą, bo przecież nie chcemy by przed wyborami podludzie skapnęli się, że zamiast mieszkać w drugiej Irlandii, nędznie egzystują na drugiej Białorusi. Ale nie, sory - poziom życia w kraju rządzonym przez Łukaszenkę jest jednak wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banany to jedne z najchętniej wybieranych owoców. Są słodkie i bogate w potas. Jednak jak wybrać te najsmaczniejsze i najzdrowsze? Najlepsze są te żółte. Ich barwa oznacza, że skrobia (występująca w dużych ilościach w zielonych owocach) zdążyła się już zamienić w glukozę, fruktozę i sacharozę. Wbrew pozorom ciemne plamy na skórce nie oznaczają, że banan nie nadaje się już do spożycia. Ciemnienie powodują wytwarzające się cukry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjski dziennik „The Guardian" dotarł do byłych pracowników tak zwanej „Agencji Badań Internetowych", której biuro niedawno zostało przeniesione do centrum Petersburga. Odpłatni rosyjscy komentatorzy od miesięcy (a może nawet od lat) pozostawiają wpisy i komentarze na blogach i forach, a również prowadzą jednocześnie kilka profili na popularnych serwisach społecznościowych. Ich działalność stała się niezbędnym elementem rosyjskiej propagandy, która w ten sposób próbuje wzmocnić swoją pozycję Rosji jak i zagranicą.Wcześniej biuro „Agencji Badań Internetowych" mieściło się w miejscowości Olgino (przedmieścia Petersburgu), gdzie pracowało ponad 600 pracowników. O działalności tej firmy zrobiło się głośno, gdy grupa hakerów „Anonymus International" udostępniła w sieci maile i dokumenty dyrektorów agencji, z których wynikało, że firma jest powiązana z kremlowskimi politykami i biznesmenami, a utrzymywanie jednej takiej „fabryki trolli" kosztuje ponad milion dolarów miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamaskowani i uzbrojeni napastnicy z organizacji Al-Szabab wtargnęli w czwartek rano na teren uniwersytetu w Garissie, na wschodzie Kenii, w odległości ok. 200 km od granicy z Somalią. Strzelając na oślep i rzucając granaty zabili 148 osób. Co najmniej 79 osób zostało rannych. Nie jest to bilans ostateczny,bo wiele osób uważa się za zaginione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym smutnym jak pizda kraju nie brakuje wybitnych jednostek, dzięki którym podludzizm zbiera coraz to większe żniwo. Ostatnio w reżymówce gościł wielki czerwony patriota, aktor Daniel O. Wraz z żoną, w typowym dla siebie stylu podtrzymywał świadomość podludzi jak to w Kraju Przywiślańskim żyje się zajebiście. Tusk? Jesteśmy dumni, bo to Wielki Polak jest, tak napisali w "niezależnej" GW. Chuj z tym, że kłamca, oszust, podwyższył podatki i spierdolił za granicę jak ostatni tchórz. Polska? Przeżywa najlepszy okres od czasów Kazimierza Wielkiego, chuj z tym że wtedy nie wyemigrowały 4 miliony Polaków za chlebem tak jak teraz, a dług publiczny nie wynosił 3 bilionów. Opozycja? Męczy i dręczy władzę, nie daje spokojnie rządzić. Pierdoli głupoty i podpala demokrację."Uważamy ich za kretynów". Chuj z tym, że na Zachodzie opozycja bardziej utrudnia rządzącym życie niż w Polszy, i ma nomen omen więcej praw. Generalnie to oboje dawali widzom do zrozumienia, że łykając wszystko co wylatuje z telewizora można skurwić się bardziej niż mistrzyni połyku Sasha Grey. Co jest w tym najgorsze? Tego typu "ałtorytety" cieszą się dużą atencją wśród cebulactwa, działa tutaj mechanizm "skoro jest znany, lubiany i bogaty, to ma łeb na karku i wie co mówi". No kurwa niestety, ale jeżeli tacy ludzie uczestniczą mniej lub bardziej świadomie w niecnym procesie opierdalania Polaków z mózgów, to wiedz że jako część systemu powinni również trafić do utylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minister obrony Szwecji Peter Hultqvist w wypowiedzi dla szwedzkiej telewizji publicznej nie ukrywał, że współdziałanie Sztokholmu i Helsinek ma na celu wzmocnienie ich potencjału militarnego. - Naszym celem jest pokazanie powagi sytuacji oraz tego, że dążymy do pokoju i stabilizacji na północy Europy. Ale z drugiej strony widzimy możliwości, które może dać taka pogłębiona współpraca - mówił minister Hultqvist. "Sprawcą kryzysu może być Rosja" Ani Szwecja, ani Finlandia nie należą do NATO. Dlatego zdaniem rządów obu krajów, najwyższy czas skoordynować działania lotnictwa w sytuacji ewentualnego kryzysu militarnego. Szef fińskiego resortu obrony Carl Haglund jednoznacznie wskazuje, że sprawcą takiego kryzysu może być Rosja. - Ten kraj sam jest winien tego, że jego postępowanie prowadzi do braku zaufania. Z pewnością wpłynęło to na nastroje w Finlandii i wielu innych krajach Europy - powiedział fiński minister. Finlandia jest bezpośrednim sąsiadem Rosji, a ich wspólna granica ma 1340 kilometrów długości. Szwecja nie graniczy z Rosją, ale niejednokrotnie odkrywała na swoich wodach terytorialnych i w przestrzeni powietrznej nieproszonych gości z rosyjskich sił zbrojnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilizm "kopaczowców" przekracza wszelkie wyobrażalne granice. Ministerstwo Obrony zapowiada budowę wież obserwacyjnych na granicy z Rosją. Czy ta głupotę wymyślili I Myśliwy RP z Szogunem? Mamy XXI wiek i epokę satelitów i dronów. Powołując się na polską agencję prasowa BBC obwieszcza światu, że Polska zamierza budować wieże obserwacyjne wzdłuż granicy z rosyjską enklawą - Kaliningradem. Sześć wież wysokości 50 m będzie przesyłać obraz do Polski do stacji monitorowania granicy odległej od niej o 200 km, informuje PAP. Całkowity koszt tej głupoty wyniesie 14 milionów złotych, ma w 75% pochodzić z kasy europejskiej (do której my też wpłacamy haracz) - External Borders Fund (funduszu granic zewnętrznych UE). Jest to podobno reakcja na rozmieszczenie przez Rosję rakiet w rejonie Kaliningradu. To taka będzie nasza tarcza antyrakietowa z NATO? Może więc zamiast amerykańskich rakiet Patriot ustawimy na tych wieżach naszych "patriotów" z PO z procami, lukami i kuszami którzy będą w razie czego strącać lecące na nas ruskie rakiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam małe pytanko do rządu!! wiadome jest że za 5-10 lat będzie wojna nuklearna... dlaczego??? dlatego że Rosji skończą się pieniądze... lud rosyjski zacznie strajkować... Rosja będzie bankrutować i tylko wojna może ten proces cofnąć.. dlatego Putin czy ktoś inny zaatakuje!! bo nie będzie miał wyboru!! GDZIE I NA KOGO ZAATAKUJE!!!? to będzie wojna nuklearna... zaatakuje tam gdze będzie skład wojsk i bomb czyli na Niemcy??NIE!! na Anglię?? NIE!! na kolegów z Francji??NIE!!!! może na Węgry i Orbana po którym tak plujecie??NIE!!! Rosja zaatakuje na Polskę i USA!! tam gdzie będzie największe zagrożenie !! w Polsce będzie magazyn skład wojsk UE NATO i USA więc kilka nuklearnych bombek poleci w naszą stronę.. oczywiście tarczy antyrakietowej nie ma to ukłon Obamy w stronę Rosji bo USA zależy na wojnie i ofiarach tak samo na tym skorzystaja jak Rosja! no i będzie Wojna zginie kilka mln polaków... ja pójdę na wojnę bo dostane powołanie..... i teraz sedno pytania~! jak mi się odwdzięczy rząd Polski jak po 10 latach woja się skońćzy a ja ją przeżyję?? jak mi się odwdzięcżą PO PSL SLD PIS itd za to że dzięki mnie oni mogli wrócić z wakacji w swoich posiadłościach za granicą do Polski??? jak mi się odwdzięczą za stratę rodziny za stratę domu za stratę zdrowia psychicznego bądz fizycznego?? któe strace na wojnie a będe miał po wojnie około 50 lat??? być może nier będe miał nogi ręki bądz narządów... domu nie będe miał bo będzi ruina... strace wszytsko... jak mi się RZĄD PAŃSTWO POLSKIE ODWDZIĘCZY? JA WAM POWIEM JAK!ci z PISU jak będą rządzić będą odznaczali i nagradzali swoich... ci z PO będą odznaczali swoich... a ja będe bez partyjny.... ;/ bo ja walczyłem nie za to partie ale za ojczyznę i ziemię polską dostane od opieki społecznej szope lub kontener.... pójdę pod most chory bez żadnej pomocy.. będe opowiadał żulom jak walczyłem a oni będą myśleć że zmyślam bo jestem psychiczny..... tak TAK SIĘ ODWDZIĘCZA PAŃSTWO POLSKE!! DZIEKUJĘ!! wolę iść do wiezienia za niestawienie się w jednostce.... na okres wojny do więzienia wejdzie armia czerwona i może oni mnie wyzwola jak im powiem za co siedzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa się rypła,dostałem już dokumenty z zus , W których piszą że dostali odpowiedz z UK i nigdy nie byłem tam zarejestrowany a mam wszystko ,kartę,umowę,druki itd.Optigen mnie załatwił na 28 miesięcy. Jedyna nadzieja w w tym że mam pole po rodzicach i może uda się z krusem.jeżeli ktoś ma podobny problem proszę dzwonic 600785239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba juz wszyscy spłacamy raty pozew zbiorowy to była ściema:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresaelvis
Jedyne co nas ratuje, sprawe oddac w ręce prokuratury. Ma ktoś może znajomego. Tyle mi wiadomo, spłacam na 5 lat mi rozłożyli, ale część od optigenu można wygrać. 501253035

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian Sz
Karol Justek mogę podać dokładny adres Zawistowskiego Krystiana w uk. Nie jesteś pierwszym oszukanym przez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dobroduszny pomocny fantasta pomagający zaoszczędzić na ZUS Natmag lub Natmagus Dąbrowa Górnicza. Przestrzegam wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atylla
drozd to oszust na jego nieszczęście mam potwierdzenie wpłat moge każdemu pokazac korespondencje na dowód jego nieuczciwości przestrzegam i czekam na finał w sądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!!! "Natmag" Krzysztof Jemielniak Dąbrowa Górnicza seryjny oszust!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natmag śląsk podobna zasada działania mnustwo poszkodowanych!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekamy na kolejną abolicję ZUS takich jak my jest tysiące firm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonecznego Dnia Piotr
Jeśli szukacie problemów i chcecie być oszukani i naciągnięci na pieniądze to współpracujcie z intermedio sebastian drozd. Zapewniam że problemy będziecie mieli prędzej czy później a oszukiwani jesteście od samego początku!!! Dla wszystkich zadowolonych z obsługi intermedio sebastian drozd Życzę Słonecznego Dnia!!! A dla osób niezadowolonych zapraszam do kontaktu ze mną 665 503 853 pomogę wszystkim bez opłat i żadnych prowizji ponieważ zrobię to z OGROMNĄ PRZYJEMNOŚCIĄ I ZADOWLENIEM , by nikt więcej nie był oszukany przez intermedio sebastian drozd. Ludzie zacznijcie trochę myśleć i szukajcie bardziej odpowiedzialnej Firmy niż intermedio sebastian drozd!!!! Ale tak jak już wcześnie pisałem każdy podejmuje swoje decyzje :-) Życzę Państwu Słonecznego Dnia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma powyżej to nie kolejny naciągacz tylko zespół ludzi którzy napewno skutecznie wyciągną z tarapatów związanych z ZUS polecam jestem ich klientem od 9 miesięcy 100 % profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wniosek o A1 z UK
Szanowni Państwo, Uzyskanie A1 jest możliwe. Nie każdy otrzyma ten dokument, ponieważ firmy optymalizacyjne nie poinformowały Państwa o wielu aspektach optymalizacji. Postaramy się Państwu pomóc. Zapraszamy na www.wniosek-o-a1.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×