Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony od stóp do głów 587

OPTIGEN ZLIKWIDOWANY!!!

Polecane posty

Gość teresaelvis
abolicja tylko do 2009 roku, oni wiedzieli o tym chamy perfidne. Jak bym dorwała w swoje ręce, skóre bym z nich zdarła. Zakonczyłam działalnośc z dniem wypowiedzenia im umowy, co z tego ze mam NIN. Teraz czekam na odpowiedź z zusu , muszą mi zrobić KOA, i wtedy można starać się o umorzenie , ale wszystko leży w rękach każdego inspektoratu zusu danego miasta. 19 grudnia mam dostać odpowiedź, więc teraz cierpliwie czekam. za 13 miesięcy to ponad 10 tyś + odsetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kurnik to proponował to można zrobić jakąś akcję na FB, ma chyba jakiś profil i do sądu z nim, bo inni też będą bezkarni. Myślałem o przyszłej abolicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresaelvis
Ma profil na FB, ale niestety nie odpowiada na żadne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teresaelvis podaje swoje namiary, molger343@gmail.com, tez pisza o formularzu KOA bede wdzieczny za wszelka pomoc, nie wiem czy stac mnie na wynajem kancelarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie nadaje idealnie na TVN uwaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurnik to jeden z setek naganiaczy. Teraz jak wybuchła afera każdy ukrywa swoją przeszłość i wstydzi się współpracy z "renomowaną firmą " -współpracy którą wtenczas uważał za imponujące osiągnięcie. Pan Kurnik pewnie niedługo jak to przeczyta zacznie zacierać ślady owej współpracy i likwidować niewygodne strony. Ja mam jednak kopie wszystkich stron i zawsze można to opublikować. Sprawą należy zainteresować FAKT i SUPER EXPRESS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos ma namiar na kancelarie zajmujaca sie optigen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj proszę adres mailowy to prześle Ci wwszystkie dane kancelarii na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
molger343@gmail.com dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Przestrzegam takze przed Drozd.Biz. Podobna zasada dzialania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drozdsebastian
Co to znaczy "podobna zasada", gościu, który się nie ujawnia. Zapraszam najpierw do zapoznania się z ofertą, bo robię to w zupełnie inny sposób. Wskaż mi chociaż jedną firmę na rynku polskim, która jak założy spółkę LTD dla klienta, to szuka mu kontrahentów z UK. www.drozd.biz/oferta. Pozdrawiam Sebastian Drozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To "swatanie" ma polegać na tym, że firmy wzajemnie wystawiają sobie faktury,( tak przynajmniej wynika z rozmowy telefonicznej z firmą Drozd) aby UPOZOROWAĆ działalność firmy ltd, i żeby hmrc nie doczepił się. Żałosny sposób działania, a hmrc już tego nie kupuje, a tym bardziej polski Zus i us. Dlatego wszystkie firmy ltd w formie firm ogłoszeniowych, transportowych to jedna wielka ściema, a tego co przeczytałem na fb to nawet dokument A1 już nie chroni przed polskim Zusem, bo hmrc go poprostu cofa. Więc te wszystkie oferty (obojętnie jak je zwał nadają się do kosz i służą tylko nabijaniu kasy i żerowaniu na niewiedzy naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podatnik
Czy ktos juz splaca zalegly zus ktory nie zostal uznany ? Badz dostal juz wezwanie lub zlozyl pismo o umorzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresaelvis
Ja odpowiedź otrzymam z zus 19 grudnia, więc dam znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, tez zalozylem zapytanie i rozmawiałem telefonicznie z Sebastianem Drozdem. Swatanie biznesowe:) -Lewy obrot faktur i moze przypadkiem kilka realnych ogloszen o wspolprace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obudzcie się w końcu to nie jest sen, tylko brutalna rzeczywistość, a jak przyjdzie ZUS i US to wtedy wszystkie te firmy pozamykają się i będą się wypierać wszystkiego, a chytry nie podwójnie ale poczwórnie traci. Podaj dalej aby ostrzec innych, trzeba zrobić akcję w TV i w tabloidach, niech wszyscy wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drozdsebastian
Dla niedowiarków http://drozd.biz/join-venture-swatanie-biznesowe/ człowieku przeczytaj zanim coś powiesz. Dzięki takim komentarzom jak Twój (gościu który się nie ujawniasz) internet jest pełen śmieci. Swatanie biznesowe nie ma nic wspólnego z obecnymi klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne szanujące biuro rachunkowe w Anglii nie zajmuje się tzw optymalizacją to samo z prawnikami, wiec pośrednicy to zwykli naciągacze lub bajkopisarze. Im szybciej to dotrze do ludzi, tym mniej będzie poszkodowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Sebastian Drozd swatanie , dobre zarty probujecie wyciagnac kase za podeslanie kilku ofert z ogloszen internetowych.masakra Ilu waszym klientom HMRC odrzucilo ustawodastwo Brytyjskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, WSTYD - Panie S. Drozd i jeszcze Pana pracownicy mylą NINO z A1- to jest TOTALNE nieporozumienie. Na Pana miejscu ubezpieczyłbym się od OC i to na dużą kwotę- bo kliencie napewno tego nie podarują. Ale cóż się można spodziewać po zwykłym pośredniku- nie mającym dostatecznej wiedzy w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drozdsebastian
Drodzy Państwo, widzę, że nie ma u Was merytorycznej dyskusji, a Wy się dziwicie, że nie chcą dyskutować z Wami właściciele takich firm jak moja. Narzekać potrafi każdy (jak widać w Waszych dyskusjach). Wymyślcie lepsze rozwiązania. W tak wielkiej grupie, która tak skrupulatnie potrafi oczernić każdego kto próbuje ratować Polską gospodarkę, dając nowe zlecenia Polskim firmom, nie ma jednej mądrej głowy, która sama weźmie na siebie ciężar stworzenia czegoś "lepszego"? W razie konkretnych pytań zostawiam do siebie numer telefonu 888 838 848 i nie uciekam od rozsądnych dyskusji, ale nie mam czasu dla narzekaczy. Wybaczcie ale z kolejnych komentarzy się wypisuję, ponieważ żadnych więcej Waszych potrzeb nie poznam, poza oczywiście potrzebą dochodzenia od wszystkich odszkodowań, którą już poznałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do sebastian drozd Witam, Czemu wszystkie oferty i regulaminy sa tak skonstruowane ze nie ponosi Pana firma zadnej odpowiedzialnosci i jak cos sie posypie to klient zostaje z niczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbuje Pan "ratować Polską gospodarkę " ze skutkiem takim że mamy do oddania do ZUS po kilkanaście tysięcy złotych wraz z odsetkami i jeszcze ma Pan czelność nazwać nas "narzekaczami". Może przy zawieraniu każdej kolejnej umowy zobowiąże się Pan pisemnie, że w przypadku odmowy wydania druku A1 dla swojego klienta zwróci Pan mu wszystkie poniesione koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha-p. S.Drozd-nic Pan nie ma do zaoferowania, jakie zlecenia dla polskich firm-żenada. Założył Pan kilka firm Ltd każda za15 funtów i myśli, ze świat należy do niego. Kupuje Pan lajki na FB i szafa gra..kompromitacja i ZERO wiedzy z zakresu prawa UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinŚląsk
Witam, ja właśnie kończę swoją przygodę z zaległymi składkami z czasów Optigena. Moje małe szczęście w nieszczęściu - z Optigenem miałem do czynienia rok. Po wszystkich odwołaniach naturalnie odrzuconych przez stronę brytyjską nie pozostało mi nic innego, jak droga sądowa. Jednak analizując całą sytuację z prawnikami okazuje się, że nawet wygrywając sprawę w polskim sądzie niczego nie zyskam - ZUS ponownie otrzyma sprawę do rozpatrzenia, znów papiery pójdą do HMRC, a genialny urzędnik odpisze tak jak poprzednio - w dwóch zdaniach, odrzuci i podważy umowę o pracę, nie poda nawet jednego powodu. Problem leży po stronie ZUSu, bo urzędnicy pozwalają sobie na takie zachowania. Dla mnie logicznym było, że w momencie podważenia umowy o pracę powinienem dostać jakiś powód. Niestety HMRC widać tak bardzo szanuje Nas wszystkich, jak i Nasze instytucje, że może ich wcale nie podawać. Jak wspomniałem - dla mnie sprawa się prawdopodobnie kończy, nie mam już ani czasu ani zdrowia na użeranie się z niekompetentnymi urzędnikami, każdy wie, że Optigen był wielkim wałem, jednak nikt z urzędników ZUS czy HMRC nie potrafi tego udowodnić. Jeśli szykujecie Państwo jakiś pozew zbiorowy podajcie mi jakiś kontakt, chętnie się dołącze. Sprawdźmy ilu nas jest i spróbujmy odzyskać choć część pieniędzy, które notabene i tak będziemy musieli oddać ZUSowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam się, ale to może dobrze, ze ZUS będzie drugi raz sprawę przeglądał, może mu się znudzi i chociaż częściowo odpuści. Jestem zdania, ze trzeba walczyć, ja przynajmniej walczę i nie zamierzam nikomu podarować tych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Sebastian Drozd zapewne nie orientuje się, że hmrc nie wydaje już A 1 jak ma się DG w Polsce, nie informuje o tym swoich klientów i dlatego nie dostają A1, który i tak nie przedstawia teraz żadnej wartości dla zusu. STOP OSZUSTOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Sebastianie, czy udalo sie Panu zalawic A1 dla swoich kliento w ostatnik kwartale roku 2014?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czym się pochwalić, bo ostatnio jest 50 odmów o wydanie A1- więc klęska totalna. Ponadto mało która osoba mająca ltd w uk ma odprowadzane składki do hmrc- nie ma ich na kontach w hmrc- chociaż wykazane są na payslipach. To jest dopiero złodziejstwo. Niech każdy kto ma firmę w uk to sobie sprawdzi bo 99 % tych składek na kontach hmrc brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nowy temat pt "Oszukani przez Financial House i S. Drozd" na tym forum. Znalazłem przed chwilą. Kto coś wie w tym temacie, to niech pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×