Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudynka234

jakie macie hobby?

Polecane posty

Gość klaudynka234

kazdy mowi, musisz miec hobby, musisz sie czyms zajac co lubisz, mam 22 lata a jeszcze nie znalazlam nic takiego co by mnie az tak pochlonelo....studia - sa ok, bardzo czasochlonne, ale i tez meczace, powoli mam ich dosc...praca- jest fajnie, ale to nie dla mnie na cale zycie... jak mam polaczyc swoej zycie z czyms tak aby sprawialo mi przyjemnosc, jak nie odkrylam u siebie zadnych ogromnych zainteresowan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynka234
mam chlopaka i chyba to mi sprawia przyjemnosc w moim zyciu... ale nie chce tylko o tym myslec, nie chce tylko w zwiazek pakowac calej swojej energii i radosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AS26
Hobby to każda czynność, która sprawia Ci przyjemność. - zwierzęta (pies, kot, papużka...) - i związane z tym obowiązki, poszerzenie zainteresowań zwierzętami, uczęszczanie na pokazy, konkursy, lektura fachowej literatury itp. - motoryzacja - w zasadzie j.w., prenumerowanie czasopism, pokazy, otwarcia salonów, jazdy próbne, zloty fanów itp. - muzyka - zainteresowanie bardziej dogłębne danym gatunkiem, bądź gra na instrumencie, może w jakimś zespole? w przypadku muzyki klasycznej również oglądanie oper, uczęszczanie na koncerty w filharmonii itp. - taniec - sport - turystyka - ogrodnictwo - fotografia - robótki ręczne, malowanie, rzeźbienie, street art itp. - nauka języków, - czytanie książek, oglądanie filmów, chodzenie do teatru Zastanów się jakie masz zdolności, co lubisz robić. Fajnie jest połączyć hobby z życiem zawodowym, inwestycją w siebie. Warto zapisać się na jakieś dodatkowe zajęcia, na których poszerzysz zainteresowania oraz poznasz podobnych sobie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuiop!@
fotografia artystyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli resztę hobby ma Ci ktoś nakreślić lub podać na tacy ? ten Twój typ nie ma swoich hobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggv bmbmjnbmjn
nie przejmuj się:o 90% kobiet nie ma żadnego hobby poza czymś z zestawu moda, uroda, imprezy, nawet jak któraś od czasu do czasu coś przeczyta to jest to bezwartościowa chała, także luz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim hobby są torty angielskie
lubię je piec i dekorować ale ich nie jem bo by mi duupa urosła do rozmiaru beczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynka234
on lubi swoja prace, ona sprawia mu przyjemnosc.. latwo jest komus powiedziec - znajdz hobby. tak naprawde na to potrzeba pieniedzy. nie stac mnie na kurs tanca, choc uwielbiam tanczyc, nie stac mnie na wyjazdy na narty choc lubie sporty zimowe, chcialabym podrozowac - ale na to tez pieniedzy brak... studiuje dziennie, popoludniami i weekendami pracuje zeby jakos oplacic wynajem mieszkania i swoje zycie... lubie ogladac filmy - ale nie moge nazwac tego hobby bo wiem ze to nie jest zbyt madre zajecie- siedzenie i wpatrywanie sie w ekran. jedynie dbanie o swojego mezczyzne i poswiecacnie jemu czasu sprawia mi radosc... ale nie moge sie tez na nim "uwiesic"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmarylka
Moim hobby ostatnimi czasy jest dzierganie na drutach, wcześniej było szydełkowanie, taniec, jazda konna i cały czas czytanie książek, z tym że dla mnie czytanie to codzienność a nie hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hobby to jest cos , co potrafi pochlonac ciebie co konca. I nie zawsze musi wiazac sie z wydawaniem duzych pieniedzy. Ja np mam swoje hobby---filmy....jestem kinomaniaczka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaaaa123
ja tez lubie ogladac filmy - ale ciagle neguje to u siebie uwazajac to za plytkie zachowanie. glupio mi kiedy chce z kims obejrzec film a okazauje sie ze wiekszosc z nich juz obejrzalam -nawet kilka razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynka234
chcialabym czuc ze robie cos pozytecznego, cos co jednoczesnie przynosi dobro mi i innym ludziom i rownoczesnie sprawia mi przyjemnosc... kiedys myslalam o nauczaniu dzieci,lub praca z chorymi dziecmi, ale szybko rodzina mnie od tego pomyslu odpedzila - slabe zarobki. studiuje kierunek techniczny -niby latwiej po takich znalezc prace ale jakos nie moge sie w to wciagnac... mozliwe ze jestem typowa kura domowa- pichcenie dla swojego faceta, zajmowanie sie domem, opieka nad dziecmi chyba beda mi w zyciu sprawiac najwiecej przyjemnosci i chyba tylko w tym sie bede spelniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmarylka
Gotowanie też może być hobby, moim zresztą jest tylko zapomniałam wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AS26
Oglądanie filmów nie musi być pustym zajęciem. Zależy co oglądasz ;) Można zapisać się do DKFu, lub samodzielnie przestudiować wartościowy film. Np. obejrzeć coś, poprosić w bibliotece uczelnianej o opracowania na ten temat lub wyszperać artykuły z neta, potem obejrzeć jeszcze raz - już pod kątem nabytej wiedzy, zobaczysz że to będzie zupełnie inny obraz. Potem im więcej będziesz oglądała, tym bardziej się rozwiniesz - będziesz dostrzegała więcej, analizowała, znajdowała analogie i odniesienia do innych dzieł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololololold
moje hobby to lenienie się przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KILKA HOBBY DLA CIEBIE
HEBLOWANIE ....... PAFNUCEGO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_porzeczka
Ja gram na pianinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek na drzewie
Moim hobby jest spanie i jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhhgjhg
-sztuka współczesna, ale bez przesady- czasami chodzę na wernisaże i pooglądam obrazy w necie -taniec( towarzyski i z grupy latynoamerykańskich) -rysowanie i dekorowanie wnętrz -fotografia( na poziomie amatorskim) -muzyka -sport, ale nie jako hobby, tylko wypełniacz wolnego czasu( łyżwy, basen, jazda na rowerze) -lubię wolontariaty ( animowanie zajęć dla dzieci); opieka nad zwierzętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhhgjhg
ja mojego hobby nie łączę z pracą, ale kiedyś przydawały mi się zdolności manualne jak pracowałam z dziećmi -hobby mi wypełnia czas po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
składam modele, bo interesuje sie II wojna swiatowa i w ogole wszystkim co zwiazane z wojna, żołnierzami itd. zamawiam z tej stronki www.modelmaking.pl i skladam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje hobby należy do tych "spokojniejszych". Mam zainteresowania, które nadają się do wykonywania w domowym zaciszu. Zaczynając od książek, filmów, niedawno także fotografia po wszelakie hand made. Wcześniej szydełkowanie, teraz przyszedł czas na druty. W zasadzie dopiero się uczę http://www.simplestylishmakes.com/pl/category/filmy-instruktazowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to ogólnie jestem duszą artystyczną :-). Uwielbiam malować obrazy czy robić witraże a ostatnio zainteresował mnie decoupage. To jest taka specjalna technika którą można ozdabiać przedmioty i która wcale nie jest taka trudna. Byłam już nawet na kursie organizowanym przez Świat Według Margo www.swiatmargo.pl gdzie zresztą kupuję też wszystkie potrzebny materiały. Przez swoje nowe hobby nie muszę wymyślać prezentów na Święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim hobby jest czytanie książek, gra na skrzypcach, chodzenie na koncerty, pływanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Irenka
Podróże! Polecam odwiedzić PolskaLata.pl. Znajdziesz tam bilety lotnicze w świetnych cenach, hotele. Wiec można pomyśleć w wyjeździe gdzieś daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×