Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juz32

Czy wolne kobiety po 30-tce maja jeszcze szanse na milosc?

Polecane posty

Gość ale jajjajaaa
rozstaja sie bo co? milosc nie wygladala jak ta rodem z filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorrry ale nie będę prowadzić dyskusji na takim poziomie, zwłaszcza z kimś, kto nie ma SZACUNKU do innych osób. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjajaaa
spodziewalem sie takiej odpowiedzi, zawsze tak robicie :D niczym mnie nie zaskoczysz juz :D ucieczka od prawdy, kolejna wasza cecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjajaaa
mam wiecej szacunku do ludzi niz ci sie zdaje, roznica jest taka ze ja lubie prawde, ty pewnie dalej oszukujesz sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu bziuuzzz
szacunek do innych, zdaniem niektorych to przymykanie oczu na to co robili luba robia, gratuluje szczerosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Wy faceci obrastacie w piórka, myślicie,że jak kobieta w domu, to już nic robić nie trzeba, tylko wymagać. A Wy co? Siedzi taki jeden z drugim z wielkim brzuchem, z piwskiem w ręku i fantazjuje, o tym jaki on jest boski, bożyszcze się znalazło. Bo ma kobietę , to już nic nie musi, a guzik prawda. Spotkałam się z opinią,że no kobieta powinna o siebie dbać, i powiedział to pożal się Boże brzuchol, bo kobieta to co innego. Zal i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjajaaa
no widzisz wiec, podtrzymujesz moja teorie czy nie, jesli facet ktory sam jest zapasiony jak swinia i leniwy wypomina to kobiecie to kim jest? tym o ktorych pisze, debilem emocjonalnym :D prawda? czyli nie obaliłas mitu ze z takimi sie nie zadajecie, czysta logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zadajecie, niech idzie do tej , której to pasuje, bo na całe szczęście nie byłam w takim związku i nie będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjajaaa
to pisz jasniej, to nie babski wieczor, my jestesmy jak włacznik wlacz wyłacz|+)_(* wy jak potencjometr cala skala regulacji dlatego takie pokrecone jestescie :D i tak was lubie mimo waszych wad, moze nie wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzi taki jeden z drugim z wielkim brzuchem, z piwskiem w ręku i fantazjuje, o tym jaki on jest boski, x tylko, że to wy takich sobie wybieracie! Bo przecież jak facet nie pije alko to od razu dla was jest c***a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjajaaa
dobre, cos w tym jest ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama prawda:D Faceci boją się kobiet, które wiedzą czego chcą, nie są sierotkami, ani jakos nadzwyczaj przebojowe, takie w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jajjajaaa- nie koniobijco, wyglądem nie straszę. Ale ty straszysz debilizmem i zlansowanym mózgiem od oglądania po rno li i trzepania swojego smierdzącego s****a k***** a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ale jajjajaaa- nie koniobijco, wyglądem nie straszę. Ale ty straszysz debilizmem i zlansowanym mózgiem od oglądania po rno li i trzepania swojego smierdzącego s****a k***** a x Widać kobietom skończyły się argument i zaczynają wyzywać :P taka z wami rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Sama prawdasmiech.gif Faceci boją się kobiet, które wiedzą czego chcą, nie są sierotkami, ani jakos nadzwyczaj przebojowe, takie w sam raz x Wmawiaj sobie dalej a zostaniesz sama. A może raz byście same zagadały faceta a nie czekały na gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko raz zagadałam do faceta, i o raz za dużo, zrobił się czerwony i taki miałam pozytek, wiec sobie odpuściłam. Czułam się jak idiotka i nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjajaaa
gość ale jajjajaaa- nie koniobijco, wyglądem nie straszę. Ale ty straszysz debilizmem i zlansowanym mózgiem od oglądania po rno li i trzepania swojego smierdzącego s****a k***** a x Widać kobietom skończyły się argument i zaczynają wyzywać jezyk.gif taka z wami rozmowa ; ; i wy tu mówicie o rozmowie na poziomie, widac tylko kobieto twoja frustacje, zero argumentow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba można się pogubić, kto komu i na co odpowiada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjajaaa
Tylko raz zagadałam do faceta, i o raz za dużo, zrobił się czerwony i taki miałam pozytek, wiec sobie odpuściłam. Czułam się jak idiotka i nigdy więcej ; ; tez zagadałem ostatnio kobiete i powiedziala ze jest mezatka, cholera co to był za cios do tej pory nie moge sie pozbierac :D juz wiecej nie probuje, sparzyłem sie, rozumiecie po co to napisałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjajaaa
boja sie przebojowych kobiet, zalezy co to oznacza bo lubicie miec na ten temat pokraczne wyobrazenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jajaaaa - twoja dyskusja z tymikobietami przypomina moja. Po 2 zdaniach koncza sie argumety drugiej stronie i zaczyna sie wyzywanie od konibijcow :D:D:D Prawda jest taka, ze kobiety glownie wbeda z tym ktory do nich najzwyczajaniej podejdzie. Nie wazne jak wyglada, one-kobiety, zawsze sobie dopisza do tego cala historie :) znam pare do ktorej facet z ostra nadwaga typowy polski oblech powiedzial , ze kiedys mial plaski brzuch. A tej idiotce takie tlumaczenie juz wystarczylo :) tylko ze ten plaski brzuch mial 15 lat temu od tamtej pory chleje, i zre jak prosiak. Potem trzbea wyjscna plaze na jakis wakacjahc i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjajaaa
oto chodzi własnie, zawsze zaprzeczaja, to jest domena kobiety :D faktycznie ten co podejdzie ten ma... tylko do nie kazdej sie chce podejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz jestem po 30tce, i szczerze nie podchodze juz do kazdej ladnej, bo mi sie najzwyczajniej nieche przy nich juz skakac jak napalony pies. Niech sie same troche wykaza, zwlaszcza ,z e sa to moje rowiesniczki. Ale oprocz usmiechania sie nic wiecej nie potrafia. ---- znam tez epizod w ktorym para sie bardzo kochala byli identyczni, pasowlai do siebie jak ying i yang i ona odeszla bo nie potrafia przeprosic. Kobiety sa dziwne, straca milosc swojego zycia bo im honor nie pozwala na cos, choc dobrze wiedza, ze to one zawinily. no to jak z taka zyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjajaaa
do kazdej kobiety mozna dotrzec tak naprawde, no chyba ze juz jest tak zdemoralizowana... ale wsrod nas tez sa takie tchorze, je trzeba zrozumiec, szukaja u nas cech ktore same nie posiadaja, tak juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjajaaa
poza tym seks to jest podstawa, musi byc tutaj dobrze, to trzyma kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jajaa - chyba ze kobiety nie lubi seksu. Bo z takowa sie tez spotkalem. i tez jedne podchodza pod nimfomanki, co jest niebezpieczne, inne sa zimne jak lod. Ktos powie, jestes cienki najwidoczniej, a to nie w tym rzecz zupelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjajaaa
w te zimne jak lód nie wierze do konca i to nie lubienie seksu, raczej maja problem zeby sie otworzyc, jest dosyc duzo takich dziewczyn co po przygodach z debilem, sa zahamowane pod tym wzgledem, tutaj sie juz trzeba bawic w psychologa, tylko ze jest problem czy sie to opłaca, takie sado masso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jajaa- owszem. Ale to bardzije skomplikowane niz Ci sie wydaje. niektorzy maja uczucia wyzsze i sa bardzije wrazliwi ogoleni, inni moga sie pieprzyc z kazdym innym codzinnie bez wiekszej skazy. To tez kwestia wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×