Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juz32

Czy wolne kobiety po 30-tce maja jeszcze szanse na milosc?

Polecane posty

Gość gość
i po co było tak szalec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o tym doskonale, latały za facetami, którzy mieli kobiet na pęczki. Teraz jak się zaczynaja starzeć, przeważnie nie mają czym zwabić do siebie faceta. Udają fajne miłe itp. Czemu nie jesteście takie wcześniej? tylko się zachowujecie jak spuszczone z łańcucha? młodość ma swoje prawa, ale bez przesady. Nie żal mi takich kobiet, bo samotnych facetów, jest znacznie więcej, Niektórzy nawet nie mieli nigdy nikogo, to jest dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta ktora nie znajdzie sobie meza na studiach duze ma szanse zostac stara panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy na dyskotekach czy po klubach ogladac jak sie prowadzicie, jakby nie było jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze, a co z tymi , które były w długich związkach i nie latały za innymi? to tez latawice? masz chyba ograniczony mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze, a co z tymi , które były w długich związkach i nie latały za innymi? to tez latawice? masz chyba ograniczony mózg x Takie są jeszcze głupsze! trwały w związku z jakimś głupkiem albo patologicznym kolesiem, chamem czy burakiem a teraz się obudziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ,jak mozna sie tak puszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, co za ludzie, bez komentarza. Nie ma sensu tego komentować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecik kmkx
dokładnie, stały zwiazek z idiota, złym chlopcem itp.- wiem, myslałyscie ze sie zmieni, a przewaznie to oni was zmieniaja na lepsze modele :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu fiughj
kobieta jak sie chce puscic to odgryzie sobie nawet reke, tak powiadaja starzy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos narodu
nie dokuczajcie im, musiały sie wyszaleć, tylko zapomniały ze lata lecą, uroda juz nie ta to trzeba zmienić sposób gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal mi was... tak mało wiecie o kobietach, dlatego ich nie macie i pozostaje wam jedynie sączyć jadem tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udawac porzadne,perfidja kobiet nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos narodu
żal mi was... tak mało wiecie o kobietach, dlatego ich nie macie i pozostaje wam jedynie sączyć jadem tutaj !@#$%^ to akurat prawda, ale za to bad boye wiedza o was za duzo hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos narodu
ja jestem przynajmniej uczciwy, nie mam powodzenia, w sumie to mało bywam w tkaich miejscach zeby kogos poznac... załozyłem własny interes, rozwijam sie, ale juz wiem ze beda zmuszony wybierac sposrod odrzutów, albo próbować znalezc sobie młodsza, takie jest zycie, nie ma złudzen co do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam nikogo bo jak miałbym wybierać spośród takich idiotek jak Wy to chyba musiałbym popełnić harakiri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos narodu
nie piszcie ze lecicie na charakter czy tam poczucie humoru, dobra sciema ale nitk w nia juz nie wierzy, no moze młodzi naiwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjajaaa
nie mam nikogo bo jak miałbym wybierać spośród takich idiotek jak Wy to chyba musiałbym popełnić harakiri|+_(*& Wiesz co ja myśle? że idealny facet dla wspołczesniej kobiety, to ten który ma wieksze zaburzenia psychiczne :D siedza z pijakami, damskimi bokserami, dilerami :D itp. by potem narzekac ze wszyscy sa tacy sami, to ze kobiety kochaja patologiczne zachowania to wiadomo nie od dzis, tylko po co zaprzeczac? \=976 z jednej strony zadajecie sie z emocjonalnymi debilami, bo inaczej tgo sie nei da okrelsic, by potem w przerwie miedzy tym wszystkim calowac np swoje dziecko w głowke, by wychowac go na dobrego chłopaczka przykładowo |+_)(*&^ nie badz taki jak tatus, mamusia popełniała bład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam napiszę prawdę: właśnie te puszczalskie 20letnie d***** co się pieprzyły z kim popadnie, często jeszcze przed maturą chodziły do wyra, to są teraz żonami i matkami szanowanymi. A te co się szanowały, siedziały w domu, uczyły się, imprez w ogóle albo raz na rok, nie wyszalały się w ogóle, to właśnie takie są często starymi pannami. Przecież ile się czyta na forach jak facet bierze sobie za żonę byłą prostytutkę albo taką co miała sponsorów (często o tym facet nie wie nawet z kim się żeni), albo taką co go po ślubie zdradza, albo taką co śpi jednocześnie z nim i z byłym, albo takie co kiedyś chodziły do wyra z żonatym, to właśnie takie K******* wychodzą za mąż. A takie co się szanują, mają zasady moralne to zostają starymi pannami. I właśnie błąd zrobiłam, że się szanowałam. Mogłam się pieprzyć z kim popadnie, chodzić do wyra żonatemu, złapać na dziecko, to bym teraz była szanowaną żoną a nie starą bezdzietną panną z której się śmieją bo ma 30 lat i nie ma męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjajaaa
najlepsze sa te altruistki rzekome :D gość pije codziennie, bije ją a ona go tlumaczy ze jak jest trzexwy to do rany przyłóż :D szkoda ze rzadko jest trzezwy, ta patologia nigdy sie nie skonczy, bo ludzie ja powielaja, niech ktos zauwazy jak sa robione seriale pod kobiety, na non stopie zdrady, wymiana partnerów co 5 sekund itp czemu tego nie ma w programach dla facetów? no wlasnie, bo one to kochaja, byc ktoras z kolei, jak jest oszukiwana to sie ma czym przejmowac, emocje emocje i jeszcze raz emocje, a im wiecej emocji tym mnie rozsadku, kiedys myslalem ze tylko faceci sa odpowiedzialni za patologie w rodzinach, nic z tych rzeczy, wina lezy tu i tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjajaaa
A ja wam napiszę prawdę: właśnie te puszczalskie 20letnie d***** co się pieprzyły z kim popadnie, często jeszcze przed maturą chodziły do wyra, to są teraz żonami i matkami szanowanymi. A te co się szanowały, siedziały w domu, uczyły się, imprez w ogóle albo raz na rok, nie wyszalały się w ogóle, to właśnie takie są często starymi pannami. Przecież ile się czyta na forach jak facet bierze sobie za żonę byłą prostytutkę albo taką co miała sponsorów (często o tym facet nie wie nawet z kim się żeni), albo taką co go po ślubie zdradza, albo taką co śpi jednocześnie z nim i z byłym, albo takie co kiedyś chodziły do wyra z żonatym, to właśnie takie K******* wychodzą za mąż. A takie co się szanują, mają zasady moralne to zostają starymi pannami. I właśnie błąd zrobiłam, że się szanowałam. Mogłam się pieprzyć z kim popadnie, chodzić do wyra żonatemu, złapać na dziecko, to bym teraz była szanowaną żoną a nie starą bezdzietną panną z której się śmieją bo ma 30 lat i nie ma męża. !@#$%^&*()_ takich kobiet szukamy, gdzie ty sie chowasz? mam nadzieje ze twoja cnotliwosc nie jest wynikiem wyglady ktory juz straszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjajaaa
no dobra przepraszam, jelsi obrazam tez kobiety co na to nie zasłuzyły,pisalem o pewnym typie goracych 30, normalne fajne dziewczyny jeszcze raz przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to sobie idź, obrażałeś, wrzuciłeś wszystkie do jednego worka, więc dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjajaaa
a jakie mam miec zdanie tak naprawde jak teraz tyle tego syfu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jajjajaaa Wiesz co ja myśle? że idealny facet dla wspołczesniej kobiety, to ten który ma wieksze zaburzenia psychiczne smiech.gif siedza z pijakami, damskimi bokserami, dilerami smiech.gif itp. by potem narzekac ze wszyscy sa tacy sami, to ze kobiety kochaja patologiczne zachowania to wiadomo nie od dzis, tylko po co zaprzeczac? =976 z jednej strony zadajecie sie z emocjonalnymi debilami, bo inaczej tgo sie nei da okrelsic, by potem w przerwie miedzy tym wszystkim calowac np swoje dziecko w głowke, by wychowac go na dobrego chłopaczka przykładowo |+_)(*&^ nie badz taki jak tatus, mamusia popełniała bład smiech.gif x Podsumowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjajaaa
przegladam portal za portalem i trzeba sie az za głowę złapać, tak jakby ludziom już całkiem zlasowalo mózgi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjajaaa
i czemy tyle z was przyznaje, ze kreciły was takie nie inne zachowania? nie zwalajcie wszystkiego na młodosc, bo to juz nudne sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy do waszej świadomości nie może się przebić prosty fakt, że niektóre kobiety jednak były w normalnych, a nie patologicznych związkach i po prostu nie wyszło. Ludzie czasem się rozstają, nie wiecie o tym? Najłatwiej jechać po kobitach, żeby leczyć swoje własne kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajjajaaa
no to opowiedz tak na szybko, co ci nie wyszło w twoim zwiazku, zobaczymy czy nie mam racji, chce sie mylic, narazie zadna jeszcze nie obronila swojego stanowiska, zawsze dretwe naiwne tumaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile takich kobiet mniej niż 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×