Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juz32

Czy wolne kobiety po 30-tce maja jeszcze szanse na milosc?

Polecane posty

Gość gość
nie wierze ! nie uprawiałaś seksu bez związku? dziś taka kobieta to rzadkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy to dobrze czy zle. Majac 33 lata zupelnie bez seksu moim zdaniem to juz jest bardzo nie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Jej nie wierze! Kobieta umawia się i nie uprawia seksu bez związku NIEMOŻLIWE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwe, to troche inne pokolenie - nie tak skrzywione i hedonistyczne (przynajmniej w wiekszosci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też uprawiałam seks tylko w związku. zadne takie jednorazowe znajomosci mnie nie interesowaly a jesli zauwazylam, ze ktos spotyka sie ze mna bo chodzi mu tylko o zaciagniecie do lozka i koniec to rezygnowalam ze znajomosci. wcale nie jest mi z tym zle. ale fakt inne pokoleniem jestem, w ogole czasem mam wrazenie ze nie pasuje do tych czasow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie my osobki po 30 nie pasujemy do tego obecnego mlodziezowego pokolenia , teraz w podstawowce dziewczyny sie juz szmaca zamiast myslec o nauce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona jest Aniołem
każdy ma zapewne :) tyle że wątki do których nie mogę przypasować Łonej straśliwie mnie nudzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a facetom sie to podoba i dlatego wartosciowe dziewczyny nie moga znalezc porzadnego faceta bo on juz wie ze zawsze moze pojsc od inej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda, to chodzi o magiczna sztuke balansu pomiedzy beciem seksowna aktracyjna a zimna. Jak bedziesz za szybka facet skorzysta i ucieknie jak bedziesz za wolna pojdzie do innej. Trzeba odpowiednio powoli dozowac emocje i cielesne przyjemnosci ale to wszytko zalezy co sie dzieje miedzy dwojgiem ludzi o pierwszej minuty, czasem tak iskrzy , ze ciezko sie powstryzmac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko gdzie te kobiety moga kogos poznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie siedzac w domu :D :D) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z tym balansem ale na pewno nie pojde do lozka od razu, kiedy nie czuje ze mu zalezy bo czulabym sie jak łatwa dziewczyna. tez mam swoje potrzeby wiec nie bede latami czekac na seks;) ale nie chce byc jedna z wielu albo dziewczyna ktora jest zawsze chetna i nic nie oczekuje w zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wlasnie tu pytanie gdzie takiego znalezc ktory to doceni?kto tez nie rzuca sie na kazda chetna i tez chce byc z kims na kim mu zalezy tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedza tu na forum od czasu do czasu ;) Ale fajni przystojni i porzadni piszac skromnie, maja takze wymagania co do kobiety. Najleoiej jak kobiet jak atrakcyjna i zadbana i do tego porzadna, wtedy to dopiero jest wisienka w likierze na ktora mozna poczakac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a porzadna to od razu musi byc nieatrakcyjna? atrakcyjnosc to cos na zewnątrz a to czy jest porzadna i kieruje sie wartosciami to wnetrze. znam wiele zadbanych i atrakcyjnych kobiet, ktore mysla jak ja:) a facetom z forum nie ufam, akurat to mmiejsce nie wydaje sie odpowiednie do poznawania ludzi, ale moge sie mylic bo zagladam tu miesiac dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokaldnie sie z Toba zgadzam, jednak kobieta atrakcyjna ma wiele pokus w zyciu i wiekszosc niestety ma slaby charakter, ale to sie moze tez brac z wewnetrznych kompleksow kazdej z was. Najfajniejsze se ta najtrudniejsze do zdobycia, i najwredniejsze dla wszystkich oprocz tego jedynego, dla ktorych sa najlepsze. Jesli chodzi o zaufanie do mezczyzn na forum , powiedz czym sie rozni od poznawania na ulicy ? i w jednym i drugim przypadku nie wiesz kim jest ten czlowiek dopoki go nie poznasz. W internecie latwiej komus dac kosza i szukac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj na forum mozna wszystko powiedziec, jest wiele prowokacji i te relacje sa bardzo nietrwale bo ludzi episza pod roznymi nickami i szybko znikaja, poza tym na zywo widze jak czlowiek reaguje rozmawiajac, na roznych portalach sa zdjecia i w wiekszosc**prawdziwe informacje;) hmm ale moze rzeczywiscie gdyby mi ise z kims fajnie rozmawialo to moglabym pomyslec nad tym zeby go poznac ale wczesniej nie mialam takiej mysli. jakos forum jest dla mnie miejscem gdzie dowiem sie co inni mysla na jakis temat, ktory mnie meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepewnosc czycha po obu stronach ekranu. Nie problem jest przejsc z forum na czat, wymianis sie mialem i zdjeciami , jesli jest okje potem mozna sie spotkac w realu. Nie wierze, ze nie randkowalas z nikimi przez internet ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko z sympatii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec sama widzisz...Na sympati nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stornie bo nikt nie weryfikuje zdjec :) okej jesli jestes odwazna to wskakuj na czateria, czat np 20 latki, szukaj niku TomFORD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za wyzwanie:) juz wchodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie tych facetow poznac? na kursy jezykowe nie chodza - same kobiety, na silownie p[rzychodza tylko cwiczyc a nie rozmawiac, w klubach nachalni i zapijaczeni (sprawdzilam ostatnio), no to gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogo siedlce
Może tu albo tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest pełno wartościowych mężczyzna ale oni wolą szukać normalnej młodszej a nie teraz po 30 się budzicie z ręką w nosniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogo siedlce
A ja też szukam ,bezskurecznie jak narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4everalone
Ja już nie mam złudzeń, że spotkam miłość swojego życie. Pewnie nigdy nie stworzę, żadnego związku :(( skoro do tej pory się nie udało, to dlaczego miało by się to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogo siedlce
Może nie trafiłas na własciwą osobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×