Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juz32

Czy wolne kobiety po 30-tce maja jeszcze szanse na milosc?

Polecane posty

Gość 4everalone
Można jakoś wyłączyć tego gościa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora:P, ja tam za nikim nie latałam i latać nie zamierzam do tego księżniczką nie byłam, ani nie zamierzam być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy nie odpowiadac na jego debilne wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Wy chcecie od tego gościa? ma swoje zdanie i niech sobie pisze, to jest rozmowa na forum , a nie babska pogaducha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord vaderrrrrrrr
ale tu chamstwa :D dołujecie tutaj kobiety tak samo jak one dołuja was w innych tematach :D oko za oko... ; teraz powaznie, kierujecie sie jadem w strone kobiet, a sami nic nie robicie zeby wyjsc im naprzeciw, tylko narzekacie, mowie tu o niektorych gosciach stad, widze ze maja dobra zabawe wpedzajac was w kompleksy... chcoiaz wy tez to robicie piszac w innych tematach, kafeteria to idealny portal zeby kogos zgnoic zdołowac... ; odnosnie tego czy macie szanse na faceta? zawsze, to zalezy do was jak sie zaprezentujecie, usmiechniete, sympatyczne kobiety sa lepiej odbierane, wiem ze ciezko byc wesołym zyjac długo w osamotnieniu, ale to duzo lepsze niz zlosc lub smutek na twarzy, to samo sie tyczy tych ``wynioslych`` facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord vaderrrrrrrr
skad wy macie takie informacje ze kazda rznie sie za przeproszeniem z kim popadnie? za duzo siedzicie w internecie i czytacie bzdury, poznajcie moze blizej kobiety, ktora tak robi to robi :D ale ile jest ogarnietych kobiet, ktore bardziej zasługuja na zainteresowanie jak te wyzwolone panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubisz słuchać prawdy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie dziwi podejście niektórych mężczyzn że myślą iż kobiety po 30 bez męża to takie które biegały po dyskotekach i puszczały się w krzakach z każdym .. Otóż nie właśnie większość kobiet po 30 bez męża to albo porządne byłe studentki które czas spędzały nad książkami w bibliotekach itp. bo miały pewne wartości ..ale po prostu miał też szacunek do samej siebie i nie zależało im aż tak bardzo żeby mieć obejętnie co aby miało spodnie A właśnie takie co po dyskotekach biegały to teraz obecnie mężatki ...niekoniecznie szczęśliwe ...ale to już inny temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej obecne gimbazy dają chłopcom na każdej imprezie a obecne 30 to zupełnie inne pokolenie z szacunkiem i pewnymi wartościami [ oczywiście nie wszystkie ale duża część jednak tak ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety po 30 które nie wyszły za maż to albo 1. feministki 2 lub takie które studiowały uczyły się uczyły a potem jakoś nagle okazało się że inne mężatki a ona nie 3 kobiety które tak naprawdę nie chciały wychodzić za mąż , bo gdyby chciały to po prostu zwyczajnie by wyszły , no chyba że mają twarze nader szkaradne ??? wychodzenie za maż wyszło z mody bo nie ma za kogo wychodzić ...... 4 kobiety z kompleksami różnego rodzaju ....kompleks niższości ekonomicznej , intelektualnej , kompleks niższego pochodzenia , a na końcu kompleks urody a i nie każda kobieta marzy o tym żeby swemu panu prać sprzątać gotować i tyłka nadstawiać .....:) niektóre mają inne cele życiowe i ambicje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety po 30 które nie wyszły za maż to albo 1. feministki 2 lub takie które studiowały uczyły się uczyły a potem jakoś nagle okazało się że inne mężatki a ona nie 3 kobiety które tak naprawdę nie chciały wychodzić za mąż , bo gdyby chciały to po prostu zwyczajnie by wyszły , no chyba że mają twarze nader szkaradne ??? wychodzenie za maż wyszło z mody bo nie ma za kogo wychodzić ...... 4 kobiety z kompleksami różnego rodzaju ....kompleks niższości ekonomicznej , intelektualnej , kompleks niższego pochodzenia , a na końcu kompleks urody a i nie każda kobieta marzy o tym żeby swemu panu prać sprzątać gotować i tyłka nadstawiać .....:) niektóre mają inne cele życiowe i ambicje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord vaderrrrrrrr
nie lubie sluchac takiej prawdy, bo tak sie sklada ze wychodze z domu, nie kazda kobieta 30 letnia robi z siebie byle co, tutaj lubicie skrajnosci wciskac, zekazdy prawiczek to c***a, ze kazda dziewca sie musi puscic itp byle kogos zdołowac, moze sie obracasz w takim głupkowatym otoczeniu, moze nie miales powodzenia-- nie kazdy ma powodzenie, z roznych przyzyczyn, bo ludzie maja rozny start w zyciu, ale zamiast cos z tym zrobic wciskasz jad ludziom ; ; tu tez piernicza niektore kobiety ze najlepsi sa zajeci, moze i tak, tylko czemu te małzenstwa wczas zawierane sa tak nieudane? szczescie na pokaz? ; przeciez nie kazdy rodzi ze startem, tylko niektorzy sie dorabiaja w zyciu, i przewaznie facet kolo 30 cos osiaga w zyciu, jedni beda szukac swoich rowiesniczek, inni zakompleksieni beda szukac mlodszych, no bo przeciez wczesniej sie nie wybzykał, idac waszymk mysleniem po co zyc? od razu kula w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord vaderrrrrrrr
no i z***biscie, wole taka kobieta ktora ma swoje zdanie, chce rownego traktowania, nie chce byc tylko pod butem, od takiej ktora jest jak cielak i robi wszystko co sie jej kaze, o gustach sie nie dyskutuje, jesli szukasz niewolnicy-- droga wolna, sa takie co to lubiia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pierniczę,a wyrażam swoją opinię i to z autopsji:P Czemu nieudane małżeństwa? bo kobiety chciały mieć faceta, obojętnie jakiego, byle by był, żeby przytulił, ucałował, wszystko pięknie, ale z facetem tego wartym i z takim, z którym uda mi się stworzyć udany związek, czyli wzajemne dopasowanie,a nie zapchaj dziura. Też się temu dziwię,a le tak jest, samo życie. A ile kobiet złapało faceta na tzw dziecko? bo dobry materiał, tylko,że ten dobry materiał, po tym ma w d***e taka kobietę, która się nie szanowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord vaderrrrrrrr
zgadzam sie, ale czemu dołujesz te, które tego nie robiły, ludzie strasznie lubia tu generalizowac, wszyscy sa tacy sami, chowani w jednym chlewiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lata_mi_to_koło_khymm
Oczywiście że mają ! wybitnie leży mnie to na sercu ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lord v..... ma rację .. super gość Jesteś :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja tutaj kogoś dołuję? wręcz przeciwnie zgodziłam się z Twoim zdaniem. Chyba cos źle zrozumiałeś?;) Sama jestem kobietą i tez chciałabym mieć tego jedynego, ale takich facetów, to jak na lekarstwo. Kobiety 30 letnie, to inne pokolenie, od dzisiejszych 20stek różnia się nie tylko wiekiem, ale tez wartościami z którymi przyszło nam się zmierzyć i ówcześni mężczyźnie wcale nam tego nie ułatwiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4everalone
zycie jest wystarczająco skomplikowane, żeby dowalać innym. Ja tu zawsze wchodzę z nadzieją na słowa otuchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski latały ba bad boyami a teraz szukają faceta :P Teraz jak młodość już za nimi. Trzeba było szukać jak miałyście 20 lat i ładne młode ciało a teraz nawet tego nie macie do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idy sie lecy gosciu powzyej i zajmij sie swoim cialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje ciało jest w porządku i jestem zdrowy za to wy jesteście chore skoro myślicie, że teraz ktoś wam da szansę gdy wy będąc młode nie dawałyście szansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord vaderrrrrr
ktos ci broni szukac czegos innego? podtrzymuje pytanie-- Czemu ci tak zależy żeby obniżyc komuś samopoczucie? dalej nie otrzymalem odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord vaderrrrrr
Czy ja tutaj kogoś dołuję? wręcz przeciwnie zgodziłam się z Twoim zdaniem. Chyba cos źle zrozumiałeś?oczko.gif Sama jestem kobietą i tez chciałabym mieć tego jedynego, ale takich facetów, to jak na lekarstwo. Kobiety 30 letnie, to inne pokolenie, od dzisiejszych 20stek różnia się nie tylko wiekiem, ale tez wartościami z którymi przyszło nam się zmierzyć i ówcześni mężczyźnie wcale nam tego nie ułatwiają ; ; kestes podpisana jako gość, wiec skad mam wiedziec ze to ty pisałas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co 30 letniemu facetowi jakaś stara raszpla po 30 jak lecą na niego młode, piękne 20 latki? Zresztą trzeba było sobie poszukać odpowiedniego faceta jak miałaś jakiś przyzwoity i młody wygląd oraz aktualnie młodość przy sobie a nie teraz jak już wasze ciało nie jest tak jędrne i atrakcyjne. Jeszcze pewnie teraz powiecie, że chcecie młodszych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Phi, właśnie na mnie lecą młodsi, bo nie wygladam na 30 tkę:D A jak myslisz,że 30tka wygląda jak wielki ptak z ulicy sezamkowej, to się grubo mylisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak każda z was wygląda młodziej niż ma lat szkoda, że tylko wy tak myślicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latały za bad boyami a teraz szukaja frajerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×