Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ekler22

-7 kg do 15 marca

Polecane posty

czesc. juz kiedys odchudzalam sie na tym forum z rezultatem 10 kg w 2 i pol miesiaca. teraz po swietach czuje sie strasznie wole nawet nie wchodzic na wage. zaczynam od nowa diete 1200 plus w miare mozliwosci cwiczenia. zakladam nowy temat dlatego ze probowalam sie przylaczyc juz pare razy do innych ale bardzo szybko sie wykruszaja. jesli ktos chce sie przylaczyc to zapraszam. wazyc sie nie zwaze zrobie to po tygodniu diety czyli 6 stycznia. bede codziennie pisac moje menu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczernieJesli
Witam, ja też poszukuje kogos kto się nie wykruszy :) podobnie jak Ty min buszujac na forum schudlam 15 kg, obecnie mam jesczce 10kg. Taki bonus po sterydowej ciazy ;) niestety nie nadaje się do odchudzanie typu 5 posilkow, waga , woda cos tam. Po prostu mnij zryj i zachowaj podstawowe zasady dotyczace weglowodanow. Ja zaczelam przed swietami poniwaz nie cierpie tego nazarcia się na zapas. Jadlam kapuste z grzybami a potem sama wedline z cwikla. Do dzisiaj ma 1,5 kg mniej. Bedziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
ja jestem caly czas. wlasnie wypilam kawe i planuje sniadanie a potem, sprobuje kiler chodakowskiej zeby sie troche poruszac. ;]a zapomnialam dodac ze mam 176 wzrostu i 22 lata ;] i ze nie jestem zadnym smokiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczernieJesli
Hm :))) to trzeba podjac decyzje czy szukalysmy siebie ;) ja jestem smokiem starszym od Ciebie o 10 lat i chcę się odchudzic aby znowu być zonka mojego meza - wlasnie kupilismy na lipiec wycieczke dwu tyg do turcji - non stop basen - rozumiesz? Pisze z telefonu - stad literowki itd.. To co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczernieJesli
Waza 76 kg i mama 170 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
ja jestem od dzisiaj na 1200 kcal plus wyzbycie sie calkowicie slodyczy plus cwiczenia . jak chcesz sie przylaczyc to prosze cie bardzo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
zaczernie jesli ja naprawde nie jestem smokiem uwazam ze normalnie wygladam ;] ale chcialabym zrzucic okolo 7 kg tak zeby wazyc 70 wtedy bylabym usatysfakcjonowana a potem juz tylko trzymac wage. u mnie najgorzej jest ze zmuszeniem sie do codziennych cwiczen a bez tego ani rusz bo waga mi nie spada na samej diecie. jesli chodzi o diete to tak jak juz pisalam 1200 kcal oczywiscie zbilansowane posilki tak zeby byla odpowiednia podaz bialka wegli i tluszczy. czasem planuje zrobic jeden dzien bialkowy albo dzien na samych plynach wiesz dla odtrucia organizmu. ;] jak chcesz to mozesz spokojnie sie do mnie przylaczac na 1200 bo to nie rygorystyczna dieta a daje spore efekty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczernieJesli
Jedyna dieta wedlug schematu to oczyszczajaca ktora kupilam u dietetyka, ale to dieta na 2x w roku warzywno owocowa; oczyszcza swietnie i do tego jakis 5 kg mniej. Niestety tylko na wiosne, wiec jak razem dotrwamy to Ci przesle i w marcu mozemy sobie zrobic. Pierwszy 3 dni to soki, wiec przyda się wsparcie :) też planuje cwiczyc codziennie poniewaz u mnie sama dieta też nie da rady. Z wygladu smokiem też nie jestem. Mam dwoje dzieci i jestem po 30 wiec jeśli uda się zgubic do 65 kg to nieza mamuska bede ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
zaczernie a do wiosny to na jakiej diecie planujesz byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolada
Bede się spowiadac codziennie co zjadlam. Na mnie najlepiej to dziala jak napisze i widze czarno na bialym. Ja po prostu zaczynam malo jesc. Dzisiaj mam za soba kawalek kabanosa i jablko. Planuje jeszcze kapuste wigilijna - kapusta i grzyby i przyprawy wiec się najem. Wieczorem kubek grzanego winka i lampka szmpana. A jak Ty planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolada
Nie mam naszczescie problemu z tym , że tyje bo się obzeram. Przytylam z knkretnego - medycznego, że tak powiem powodu i teraz musze zrzucic. A, że mam zryw co jakis czas a nie raz a pozadnie, to inna sprawa. 10-15 kg i cud miod by było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
czesc cokolada fajnie ze sie przylaczasz ;] razem razniej. ja tez bede pisac co zjadlam mnie tez to motywuje ;] mam nadzieje ze wytrzymamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
juliaaa nie spamuj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
moje dzisiejsze menu: sniadanie kawa bez cukru jedno jajo na twardo i 100 gram twarogu razem 250 kcal obiad krewetki 250 gram plus pomarancza 350 kcal podwieczorek ciastko z mikrofalowki( jajo 2 łyzki jogurtu nat platki owsiane - bez cukru ) 300 kcal i zostaje jeszcze 300 kcal na kolacje zapewne bedzie to kurczak z pieczarkami i ryzem brazowym ;] planuje zjesc to przed 19 i mam nadzuiehe ze nie bede juz głodna po ty ostatnim posilku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się do WAs , też bym chciała zrzucić jakieś 7 kg do połowy marca , z tym że ja nie lubię diet więc sławne '' mniej żreć '' wprowadzam w życie i 6 razy w tygodniu turbo spalanie z Ewką Ch. Zaczynam od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
nizzle czesc . to ostro jak zaczynasz od turbo. ja wytrzymuje na turbie 10 minut maks ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolada
A ta chodakowska? To na dvd? Oswieccie prosze....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strtsrsa
wpisz w gogle i tam sa cwiczenia na yutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
na youtubie znajdziesz zarówno skalpel killer jak i turbo ale proponuje zaczac od skalpela bo tamte kolejne sa bnardzo wymagajace jesli chodzi o kondycje fizyczna ;] u mnie dzien skonczony . tak jak pisalam wczesmiej ostatni posilek kurczak z brazowym ryzem buraczkami i pieczarkami zjedzony kolo 18 ;] troche mi w brzuchu juz burczy ale co tam jakos wytrzymam zapije herbatka bez cukru ;] a i dzisiaj na pewno troche kalorii wytańcze. a tak ogólnie to słabo sie czuje bo przed okresem jestem i wszystko mnie boli. to do jutra dziewczyny i udanego sylwestra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
dyisiaj drugi dyien dietz . samopocyucie ok. planuje dugi 2 godyinnz spacer w ramach ruchu ;] narazie nie cwicze bo przed okresem po prostu nie mam sil ;] wieczorewm odezwe sie co i ile zjadlam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciaaa
Witam - dokładnie mam tyle do zrzucenia:):) po ciaży mi zostało...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
mamcia to przylaczaj sie do nas ;] razem bedzie razniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eklerek22 tak teraz rozpoczynam turbo bo ostatnie 3 tyg robilam skalpel by poprawic kondycje przed turbo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolada
Witam noworocznie! Plan zywieniowy na wczoraj zostal zrealizowany, z wyjatkiem szampana- wypilam cztery lampki nie jedna... Mam od wczoraj okres i raczej się czuje jak bania niż kobita na diecie, ale mam nadzieje, że przejdzie szybko. Cwiczenia zaczne moze jutro. Mam nadzieje, że dam rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esfrgth
jeszcze lepsze efekty daje odchudzanie polaczone z piciem Yerba Mate, to napar ktory zmniejsza glod, dodaje energii (super dla sudentow na sesje ) przyspiesza przemiane materii. duzo info o yerbie na tym blogu, polecam: http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki_Łakomczuch
Też chciałabym zrzucić 7 kg. Przyłączę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
czesc wszytskim . ja tez dzisiaj dostalam okres ale wsumie to dobrze dlatego ze planuje wazenie 6 stycznia i wtedy bedzie wiarygoidna waga bo w czasie okresu mam zawsze 2 -3 kg wiecej na wadze. i po tym wazeniu bede sie ustosunkowywala juz ile mam zrzucic i wogole ;] dzisiaj maly grzeszek kawałek ciasta a tak to zgodnie z planem. pewnie nie zjem kolacji juz zeby nie przekroczyc 1200 ;] do 6 stycznia takze traktuje diete jako odtruwajaca po swioetach czyli taka dla znormalizowania masy ciala a pozniej zaczynam ostry bój z cwiczeniami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciaaa
Dzięki:):) jak nie będę często na bieżąco to przepraszam ale moja córcią ząbkuje wiec.... obecnie - he dzis waga 63.5 kg mam 170cm jak bym zeszła to 57 ( waga tuż przed ciażą to było cudnie) ogólnie najlepiej sie czuję przy 55kg:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolada
Oglądałam ta Chodakowska. niezla kobitka i dotego jak się zmienila !!! mam kilka plyt dvd w domu z cwiczeniami wiec bede na zmane cwiczyc. Mam silna motywacje. ;) do tego wyciągnelam banke chinska - mam nadzieje, ze wytrwam w postanowieniu i 2x w tyg pomasuje te moje wielkie udziska.... stosowałyscie kiedys ? herbaty nie lubie w zadnej postaci wiec yerba odpada, ale kiedys stosowałam tabletki z octem jablkowym i pomagaly. nie odchudzały ale wspieraly, ze tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×