Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ekler22

-7 kg do 15 marca

Polecane posty

A jest tu jakaś kobietka z Poznania która chciałaby od jutra chodzić ze mną na aerobik ? Czy Mel B jest skuteczne nie wiem bo nie ćwiczyłam , ale wiele osób sobie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolada
Kurna, nie wiem czy to ten okres czy kapustka z grzxybkami ale mam brzuch jak balon! Normalnie reklama espum***** dramat. Czuje się tragicznie. Jutro chyba tylko suchary i nie wiem sama co jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolada
Mamcia - wspolczuje zabkowania... Już mam u moich mlodych to za soba. Jestesmy na etapie wymiany mleczakow na stale. Niezla akcja bo musimy pilnowac, bo mloda nie moze się wrozki zebuszki doczekac i sobie ostatnio wyrwala! ;)))) ja po sterydowej ciazy dostalam 30 kg w prezencie. Porzygac się mozna. Polowe pogonilam ale druga czesc ciagle zalega. Mam nadzieje do wakacji się odchudzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciaaa
cokolada mi własnie po ciąży a miałam cc został brzuch tak nad cięciem masakra, a ze jeszcze cwiczyc nie moge to.... na ten brzuch tylko kremy kłade -smaruje szczypie lekko oczywi,scie itd. ...no ale dzis w nocy tylko co godzine córcia z płaczem sie budziła i usta do krwi sobie przegryzła a ząbków dalej nie widac ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jemiołka24
Dziewczyny dolaczam sie do was! W sierpniu biore slub wiec czas najwyzszy troche sie wyszczuplic :) Niby ludzie mowia mi ze nie wygladam na swoje kg, ale ja czuje ze tu i owdzie jest mnie na duzo. Moze nie widac tego po mnie bo cwicze regularnie 4-5 razy w tygodniu, takze moj organizm jest przyzwyczajony do wysilku. Bede wiec musiala mniej zrec :) Moja waga to 73 kg i 175 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
ja tey mam okres . tzn nie wiem czy mam. juz sama zglupialam . wczoraj zaaplikowalam tampon i zobaczylam na nim krew mysle oho okres . ale neistety od tego plamienia narazie nic wiecej krwi nie ma . zdenerwowalam sie i rano test ciazowy zrobilam niby negatywny ;[ powoli zaczyna mnie to denerwowac bo nigdy tak nie mialam. wypilam wlansie kawe i mysle o sniadaniu moze jajko na miekko bo nic wiecej nie przychodzi mi do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia20../
Można się jeszcze "dopisać"? Ważę 58,2kg chcę zrzucić 9,2. Dietę rozpoczynam od jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki_Łakomczuch
Zaczęłam odchudzanie od zmierzenia się i zważania. Startuje z wagi 67,3 kg; ale to nie jest najgorsze, lecz moje wymiary. W biodrach mam 107 cm, teraz wiem czemu nie mogę się wcisnąć w niektóre swoje spodnie. Muszę się wybrać na zakupy po zdrową żywność. Jestem po śniadaniu. Zjadłam jajecznicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja dzisiaj lecę na sokach marvitu. wypiłam już trzy marchwiowe i mam jeszcze dwa na obiadokolacje - buraczane. mam nadzieje wytrwać trzy dni. zawsze miałam plaski brzuch i wyjątkowo mnie wnerwia ten balonik.... a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavender334
Witajcie, postanowiłam się przyłączyć. Jak co roku mam silne postanowienie,że schudnę 5kg. Teraz 66kg/164.W 2012 biegałam, kijkowałam a od 1,5 miesiąca chodzę na spinning. Cos nie tak ze mną bo zamiast schudnąć przytyłam +/- 3kg!!!!Nie stosowałam specjalnych diet gdyż mam przyjemność z jedzenia więc jak mam ochotę na coś to jem nie przesadzając przy tym. Ale teraz KONIEC! Dołączę i dietę jak trzeba.Skończyłam 40-stkę i widocznie to taki wiek,że zaczynają kg osiadać. ZOBOWIĄZANIA:Do 2x spinningu dołożę ćwiczenia na brzuch, takie proste, ale systematyczne- 3x w tygodniu =30 minut. Dzis do pracy serek wiejski, banan, mandarynka, pierś z pieczarkami. Wykluczam słodycze i białe pieczywo. Do roboty dziewczyny!!! Waga: 66kg Cel: 60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po sniadaniu i obiedzie. na sniadanie jajki na miekko0 a na obiad szklanka soku jablkowego bez cukru i 200 gram piersi z kurczaka piecvzonej w piekarniku razem jakies 600 kcal. i dalej siedze i denerwuje sie tym okresem czy wkoncu zacznie mnie zalewac czy bedze problem ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulaska11
Do szybkiego schudniecia polecam tabletki acaiberry, w 3 tygodnie stracilam 9kg. zamawialam tutaj: naodchudzanie info pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zjadlam przed chwiloka troche sałatkiz lososia i planuje jeszcze na wieczor jajko na miekko i 100 gram twarozka ze szczypiorkiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja waga 63 kg
witam dołaczam sie do was 63 kg 1.60 wzrostu przytyłam w 2 mce 5 kg odkad nie pale do tego od 2 mcy mam implant antykoncepcyjny i apetyt mega. od dzis dieta MŻ rano zjadłam 2 kromki pełnoziarnistego pieczywa które przeżuwałam chyba z 30min i na obiad zupe jarzynowa na samej wodzie bez smietany zasmazki miesa itp mam w planch jeszcze jogurt i jakis moze twarozek ligh lub pomidorki z cebulka i jogurtem naturalnym lub pieczywo chrupkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki_Łakomczuch
Jestem dzisiaj potwornie głodna. Od świąt do nowego roku zjadałam 2000-3000 kcal, a dziś na razie tylko 600, jeszcze kolacja przede mną. Dzisiaj zjadłam jajecznicę, z kiełbasą śląską i z cebulą na śniadanie, na obiad rybę w warzywach. Na podwieczorek 100 g twarogu z odrobiną rodzynek. Na kolację zjem znowu twaróg albo jajka. Jestem na SB, ale I faza jest mega ciężka i monotonna. Nie wiem czy na niej wytrwam. Na razie chcę wrócić do wagi sprzed świąt, czyli do 65 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;( jeśli mogę to chętnie się dołączę ;) mam 21 lat, 167 cm wzrostu i aż 73 kg ;) dałam sobie czas do kwietnia zeby moja waga pokazywała mniej więcej 58 kg ;) od dziś zaczynam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja waga 63 kg
nie wiem jak dotrwam dow ieczora jogurt i kromke wasy juz zjadłam a dopiero u mnie przed 18 chodze spac ok połnocy wiec nie wiem jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja waga 63 ty dzisiaj zjadlas tylko kromke wazy i jogurt? czy zle zrozumialam ;] u mnie dzien sie juz konczy moje menu dzisiejsze: sniadanie jajko na miekko 100 kcal obiad pomarancza plus kurczak pieczony jakies 450 kcal podwieczorek pomarancza plus troszke sałatki z tunczyka jakies 400 kcal kolacja 2 jajka na miekko i 100 gram twarogu 300 kcal razem okolo 1200 jestem zadowolona z siebie . oczywiscie dzisiaj nie cwiczylam i w najblizszych dniach sie nie zanosi bo okres nadszedł i skreca mnie z bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenka2013
Witam:-) Chtnie si do Was dolcz. Ja startuje z wagi 62 przy wzroscie 160cm. 7 kg do polowy marca byloby super, a pozniej jeszcze troche do lata to calkiem rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki_Łakomczuch
Zjadłam warzywa na patelnię na kolację. Teraz muszę się pilnować, żeby nie jeść na noc. Wyszło mi ogółem 1066 kcal, na kolację zjadłam 360 kcal. Niestety nie mogę ćwiczyć, mam chore kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem ile waze dowiem sie 6 stycznia jak wroce od mamy do siebie bo tam mam wage i mam nadzieje ze to nie bedzie 80 !! bo sie chyba załamie. a teraz popijam sobie herbatke z cyty\rynka. w poniedzialek powinien mi sie okres skonczyc wiec zaczne myslec cos o aktywnosci fizycznej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenka2013
Ja zamierzam jesc poprostu mniej i zdrowiej. Najbardziej uwazac aby kolacja byla lekka. Nie lubie podliczac kalorii. Musze tez zastanowic sie jaki rodzaj ruchu do diety dolaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, trzymam się. Zawzięłam się jak nie wiem co. Wczoraj:po pracy ok.18. warzywa na patelnię (tyle co na mały talerzyk), garść pistacji i kilka łyżek sałatki owocowej.45 minut ćwiczeń na brzuch i hula hop z masażerem, 1 godzina spinningu w takim tempie,że miałam dość.Po treningu serek wiejski lekki z Lidla-jest promocja. Dziś: jajko na śniadanie i kawa. Żołądek mi się rozciągnął po Świętach i odczuwam ciągły głód i ból głowy. Przyniosłam do pracy 1,5 l wody mineralnej. Znajomy polecił mi wagę z Techmedu z analizatorem. Cena ok 130 zł. Zastanawiam się nad zakupem. Mierzy % tkanki tłuszczowej, wody i coś tam jeszcze. Macie z tymi wagami jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lavender co do tzch wag to jak na moje oko to taki troche pic na wode ;] one pobliczaja orientacyjny poziom tk tluszczowej i wody a nie rzeczywisty. najlepiej pojsc sie przebadac pod takim katem dietetyka. a tak wogole to wyrzuc wage . lepie sie mierzyc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×