Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ekler22

-7 kg do 15 marca

Polecane posty

Ekler 22, popieram opcję mierzenia. Ponieważ mam kłopot z zrzuceniem wagi i zmniejszeniem obwodów zastanawiam się nad tymi wskazaniami % tłuszczu itp, bo może pod tym katem powinnam jakoś dopasować ćwiczenia i dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyzia
Hej dziewczyny! Ja zaczęłam już dawno dietę, ale jeśli wątek się rozwinie chętnie się do Was przyłącze Ja najzwyczajniej w świecie przeszłam na zdrowe odżywianie. Ćwiczę także ponad godzinę dziennie. A dietę zaczęłam od początku grudnia Naprawdę widzę, że poleciało już parę kilo. Niestety chciałabym zrzucić jeszcze jakieś 10 kg, ale bez wymiaru czasowego. Po prostu chcę nauczyć się zdrowo żyć a efekty przyjdą same i wcale nie trzeba na nie długo czekać. Będę tutaj zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lavender co do takichw ag to tak jak juz pisalam moim zdaniem to po prostu naciaganie kogos na dodatkowe koszty . dlaczego? dlatego ze jak wiem z autopsji nawet profesjonalny sprzet do pomiaru tkanki tluszczowej i wody w organizmie czasem sie myli a nie kosztuje on 100 czy 200 zł tylko duzo duzo wiecej . wiec jak taka waga ma pokazywac prawde? najlepszy sposob zeby to sprawdzic stanac na wadze wkaze ona np 31% tkanki tluszczowej i wziasc 20 kg ciezarek z zelaza waga automatycznie powiekszy ilosc tluszczu mimo tego ze to wcale nie tluszcz . lavender ta waga to jest orientacyjna zawartosc tluszczu i wody w organizmie . dla mnie to po prostu zbedny bajer za któryt trzeba slono zaplacic;] ja tam wole sie wazyc na swojej sprawdzonej wadze za 15 zł z biedronki ;] a tak wogole to jestem po sniadanku zjadlam jedno jajki na miekko i 150 gram sera bialego jakies 300 kical garsc orzeszków ziemnych i jeden pierozek z kasza 200 kcal i wypilam jedna herbatke zielona bez cukru. zastanawiam sie co dalej zjem chyba mam ochote na pomidorówke z brazowym ryzem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc edyzia fajnie ze sie juz tyle odchudzasz . uwazam ze twoje podejscie do sprawy jest jak najbardziej wporzadku ;] lepiej wolniej chudnac a na stale ;] tak sie teraz zastanawiam ile waze ;] boze oby nie 80 ! bo umre ;] juz nie moge doczekac sie poniedzialku zeby sie zwazyc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenka2013
Czesc dziewczyny, co tam u Was? U mnie dopiero poczatek wiec poki co nie mam sie czym pochwalic. Zjadlam przez caly dzien trzy kanapki. Kiepsko bo mialo byc zdrowiej, ale nie mialam nic innego do zjedzenia, dopiero dzisiaj uzupelnie lodowke. Strasznie zmarzlam i w planach grzane piwko z chlopakiem wiec troche kalorycznie niestety. Calkiem nie chce sie ograniczac, ale tak z pierwszego dnia... Plama... Mam nadzieje ze sie poprawie i zmobilizuje sie do ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzien uwazam za udany . mialam robic ta pomidorowke ale plany sie skomplikowaly bo p[ojechalam na zakupy do galerii. nachodzilam sie i zjadlam dwie nózki w kfc ale i tak 1200 kcal nie rpzekroczylam wiec jest spoko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja waga 63 kg
hej ja dzis na sniadanie warzywa mała miseczka i 1 kromka pełnozairnistego na obiad piers gotowana z pieczarkami i czerwona kapusta surówa kolacja 2 jajka i 2 kromki wasy jestem głodna jak cholera mysle zeby cos przekasic chociaz jakas marcheweczke albo jogurt spac nie moge jeszcze isc i to najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja waga ile ty kalorii dziennie zjadasz? wiesz o tym ze jak sie obetnie drastycznie kalorycznosc to metabolizm sie spowalnia i sie nie chudnie tylko organizm zaczyna oszczedzac :P kurcze moze by jutro tak cos pocwiczyc ;] strasznie sie nie chce tylka ruszyc z kanapy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja waga 63 kg
zjadłam jeszcze garsc płatkow pelnoziarnistych ze szklanka mleka bez tłuszczu. kalorii uzbiera sie piers ogromna byla surówki mnostwo plus pieczarki z cebulka duszone, rano miska warzyw tj marchew brokuły kalafior do tego kanapka z pełnozairnistego z szynka i serem light i rzodkiewka podwieczorek 2 kromki wasy z szynka i keczupem no i te płatki na późną kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja waga 63 kg
zapomnialam o dwócj jajkach jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem śpiąca, zmęczona i boli mnie głowa od kiedy jestem na diecie. Kusi mnie coś słodkiego, ale skubnęłam tylko 3 suszone morele. Śniadanie I o 6.30:jako Śniadanie II o 10: serek Pilos z Lidla,banan obiad o 14:pierś z pieczarkami-w pracy-mała porcja ok. szklanki kolacja 18: warzywa na patelnię (talerzyk), garść makaronu z tuńczykiem, pomidorami i 1/4 mozalrelli Niestety długo pracuję i najwięcej jem o późnej porze ale to małe porcje i nie takie bomby kaloryczne.Do tego 2 litry wody mineralnej. Ćwiczenia na brzuch, ale tylko 15 minut, bo mam zakwasy. Ekler, co do tej wagi to kosztuje 127zł. Koszt do zniesienia, ale popytam gdzie na siłowni w moim mieście mają takie z analizatorem, zapłacę może jakieś grosze a dowiem się co i jak. Byłyście kiedyś u dietetyczki? Powiedziała Wam coś odkrywczego czego nie wiedziałyście dotąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdz nie bzlam ale w pewnymj sensie studiuje cos zblizonego :P wiec co nieco tam wiem ;] i co chwile na dietetyce bo mam taki przedmiot dowiaduje sie nowych ciekawych rzeczy np to ze w diecie nie wolno calkowicie wyeliminowac produktoqw pelnoziarnisatych np chleba makaronu brazowego czy ryzu brazowego bo wtedy organizm spowalnia spalanie kalorii dla mnie to dziwne ale skoro tak jest to nawet lepiej bo lubie zjesc ryz czy makaron od czasu do czasu ;] wczesniej jak bylam na diecie to jadlam w kazdym posilku weglowodany tak jak byc powinno teraz jednak troche sie wystrzegam dlatego ze juz waga pomalej leci niestety. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę sobie poradzić ze zmęczeniem, sennością. Może to taka reakcja organizmu na zmiany? Czekam do 10 na serek Pilos. Myślenie o jedzeniu mnie nie opuszcza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lavender nie poddawaj sie ja tez mam takie dni ze nieustannie mysle o jedzeniu. pomaga mi wypicie herbaty z cytrynka oczywiscie bez cukru bo rozgrzewa mi zoladek. jak jestes bardzo glodna to jedz wiecej cieplych posilkow one powoduja ze dluzej nie czujesz sie glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
Cześć Dziewczyny .... Można dołączyć ?? POZDRAWIAM :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zjadłam serek..... z lodówki. Zauważyłam,że po ciepłych posiłkach rzeczywiście lepiej się czuję. Serek trudno podgrzać, ale w temperaturze pokojowej lepiej smakuje. Agata dawaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
Dieta MŻ .... Przybyło mi trochę przez ostatnie miesiące i chcę do wiosny tego się pozbyć .... WZROST - 170cm. Waga - 79kg. Oprócz diety chcę dołączyć hula hop z kuleczkami masującymi , basen (jak wyzdrowieję bo na razie jestem na antybiotyku) i od czasu do czasu siłownia jak czas mi pozwoli , bo pracuję ... DZISIEJSZE MENU : 1 śniadanie : kromka chleba pełnoziarnistego + parówka kawa bez cukru 2 śniadanie: pół serka wiejskiego lihgt z połówka pomiodora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
a ja po sniadanku i po obiadku sniadanko talerz zupy pomidorowej z ryzem brazowym 300 kcal obiad makaron brazowy penne 50 gram plus ser bialy poltlusty 75 gram razem 300 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
Ja też już po obiadku : mały schabowy z piersi kurczaka + gorący kubek o 15 zjem jakiś jogurt , bo później praca do 21:30 więc już nic .... MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka to radość coś zjeść! Makaron-garść z pomidorami, tuńczykiem, oliwkami + mozzarella. Objętość szklanki.Do 18 musi wystarczyć.Na 20 spinning godzinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam u mnie dietowo świetnie - aby mi tak dluuugoo zostało ;) zaliczyłam tez skalpel i killera z chodakowska. świetne te ćwiczenia. przy killerze myślałam ze umrę ( tak w połowie) ale na koniec jaka satysfakcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wagi - tez mi się wydaje, ze szkoda kasy. Waga jest sprawą orientacyjną. Powinno się mierzyć. jest to bardziej miarodajne. Centymetr wiele nie kosztuje, a cala prawdę powie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam u dietetyczki. Zapłaciłam kupe forsy - dowiedziałam, się że mam nadwagę, mam jeść 5x dziennie, wyeliminować cukier, ograniczyć tłuszcze i rozpocząć aktywność fizyczną. Dostałam dietę z przepisami i z godzinami o ktorych mam jeść. i fruuu najbardziej mobilizuja wizyty kontrolne. Głupio tak iść bez nawet jednego zgubionego kilograma. odkrywczego nic - rygor i kontrola.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nigdy nie bylam u dietetyczki bo uwazam ze zdrowa osoba ktora wie co nieco o zywieniu sama jest wstanie dobrac sobie diete .duzo informacji na temat diet mozna znalezc w necie. dietetyk jest potrzebny kjiedy ktos jest chory i chce sie odchudzac. dzien uwazam za zakonczony dodatkowo zjadlam jeszcze bułke razowa z bialym serem i szczypiorkiem banana i pomarqancze i 2 jaja na miekko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja waga 63 kg
dziewczyny jak wy wytrzymujecie te wieczory ja taka głodna jestem ze masakra mimo tego ze jem kolacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem okropnie glodna ale jakos probuje nie myslec. nba kolacje jem jajo bo jest zatykajace sprobuj sobie najlepiej na twardo to cie zapcha ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
JA TERAZ POPIJAM SOBIE JUŻ TYLKO WODĘ I JAKOŚ POMAGA ... NAJLEPIEJ SIĘ CZYMŚ ZAJĄĆ ZEBY NIE MYSLEC O JEDZENIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×