Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korrkaa

Kurs instruktora fitness?

Polecane posty

Gość gość
ja zapisałam się na instruktora fitness też do Gowork, ale do szkoły policealnej rocznej w Katowicach. zawsze to więcej nauki i cena też dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile macie lat tak zapytam z ciekawosci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreolina
Poleciałam do Pruszkowa do WSKFiT na kursy, było całkiem profesjonalnie, przy czym jak masz skończyło się kierunek typu wych-fiz albo turystyka, to część teoretyczną masz z głowy, a jak nie to największe nudy i tak robisz przez internet :D Całkiem dobra szkółka i szybko złapałam pracę – okazuje się że certyfikat od nich robi wrażenie no i mój urok osobisty oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriet
i jak ci sie podoba w katowicach?? tez jestem z katowic i myslalam o fitnessie w goworku, ale moze nastepnym razem jesli jest fajnie, bo odlozylam pieniadze i akurat bym sie wybrala, myslalam tez o zumbie ale chyba fitness lepszy bo bardziej taki uniwersalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ośrodek szkoleniowy Fitstyl w Krakowie zaprasza na profesjonalne szkolenie uprawniające do wykonywania zawodu Instruktora Fitness. Szkolenia trwa pół roku, w tym czasie uczestnicy nabierają wiedzy z zakresu anatomii, biomechaniki, dietetyki oraz umiejętności prowadzenia różnych form treningu. Szkolenie kładzie bardzo duży nacisk na poprawność techniki wykonywania ćwiczeń oraz ogólny charakter prozdrowotności we współczesnym fitnessie. Każdy uczestnik jest pod opieką konkretnego nauczyciela-instruktora. Start 12 października 2013 roku. Ośrodek szkoli również Instruktorów Personalnych oraz Instruktorów techniki Pilates. Wszystkie informacje dostępne są pod adresem http://www.osrodekedukacyjnykrakow.pl/osrodek-edukacyjny/kurs-instr-rekreacji-ruchowej, tel. 501 513 610. Pozdrawiamy i zapraszamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ten kurs goworku w katowicach! prowadzący byli naprawdę super :D kurs był jak dobra zabawa, nie było żadnej spiny, a bałam się, że bedzie szkolna atmosfera. zachęcam, żebyś się zdecydowała, nie pożałujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizjanna
A widziałyście ten konkurs dla instruktorów organizowany przez Reeboka? Można załapać się do University Junior Teamu. Tu sobie zobaczcie http://www.youtube.com/watch?v=IlxI8HtooAk. Myślicie, że warto spróbować? Nie powiem, że mnie nie kusi zwłaszcza, że można próbować w czterech kategoriach, a to mogłaby być fajna przygoda i sporo dobrego doświadczenia. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest tylko dla instruktorów?? Bo fajna sprawa, ale niestety mnie do instruktora daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizjanna
To jest konkurs dla wszystkich czujących się na siłach :) W filmiku masz ich przekonać, że Twoje umiejętności są wystarczające, więc jeśli tylko masz ochotę to moim zdaniem powinnaś startować! Tym bardziej, że do wyboru są aż cztery kategorie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od stycznia 2014 wchodzi ustawa o deregulacji zawodów i żaden kurs do pracy nie będzie obowiązywał, więc nie warto inwestować w drogie papierki, które nie będą nic znaczyły. Można uczyć się samemu i chodząc na zajecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plieplia
kurs nie będzie obowiązywał ale większość pracodawców zwraca uwagę na kurs, poza tym lepiej zdobywać umiejętności na najwyższym poziomie a nie uczyć się fitnessu z youtuba. ja zrobiłem kurs fitnessu w gowork i jestem zadowolony, bo udało mi się gdzieś załapać i pracuję jako instruktor u siebie na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, zostawiam link do dobrej strony, na której jest bardzo dużo informacji na temat kursów fitness w całej Polsce. http://kursinstruktorafitness.pl/ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.facebook.com/vibroxpertPL?ref=hl www-vibro-x-pert.pl tam organizują szkolenia na trenera metoda wibracyjna, metoda 21 wieku w temacie fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty098723
W NOVA centrum edukacyjne macie instrujtora za 99 zł miesiecznie a nauka trwa rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinkaPinka
ja chodziłam do Novy, jestem bardzo zadowolona, mają bardzo profesjonalne kursy moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwróćcie uwagę też na inne kursy, np kurs trenera personalnego. Uważam, że jest to jak najbardziej przyszłościowy zawód! Pozwala spełnić się dla siebie i dla innych. Sama skorzystałam z kursu trenera personalnego w http://www.instytutolsztyn.pl/ i jestem pod ogromnym wrażeniem, od ponad roku pracuję zawodowo jako trener personalny i jestem zadowolona ze swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucas234
Hejo!;)) Sam długo szukałem dobrego kursu...chciałem sobie zrobić uprawnienia trenera personalnego, bo na takie usługi jest teraz mega zapotrzebowanie. Popytałem znajomych i polecili mi firmę o nazwie „Rzeszowska Akademia Sportu”, która ma stronę www.akademiarzeszow.pl. Wrażenia z kursu pozytywne. Cena rozsądna, instruktorzy to typowi pasjonaci, fachowo przygotowany program szkolenia. Wszystko jak trzeba ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudzian563
Dobre wspomnienia mam ze Rzeszowską Akademią Sportu. Szeroki wybór kursów, dobrze przygotowani wykładowcy i cenowo spoko. Warto sobie poczytać na www.akademiarzeszow.pl co dokładnie teraz robią za szkolenia. Na pewno są kursy nordic walking, jest wspinaczka i trener personalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worker
Trzeba się zastanowić nad tym, czy lepiej trenować samemu, czy z instruktorem, a jakie są za i przeciw - tutaj http://pogodzinach.lca.pl/legnica,news,42959,Czy_trenowac_samemu_czy_lepiej_z_trenerem_.html jest kilka wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie róbcie tego błędu co ja i NIE IDŹCCIE na kus do Zamieli!!! do Polskiej Akademii Sportu. Straciłam tylko czas i pieniądze... nie wiem nawet czy ktoś z mojej grupy prowadzi zajęcia po tym kursie, przynajmiej nie słyszałam o takiej osobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pytanie czy to oznacza ,że aby prowadzić zajęcia finess nie trzeba miec uprawnień instruktora_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos kursu na instruktora: mam zrobiony w https://pakis.pl/ i jestem mega zadowolona. Mój chłopak wcześniej zrobił tam kurs trenera personalnego, więc łatwiej mi było podjąć decyzje co do wyboru tego typu formy szkolenia i zdobycia uprawnień. Uzyskane tam uprawnienia są międzynarodowe i zgodne z wymogami. Super sprawa, bo zaoszczędziłam full czasu na dojazdach (w mojej miejscowości nie było żadnej szkoły prowadzącej takowe kursy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto uczestniczyć w kursach, jednak takie udokumentowane doświadczenie jest istotne, ale też trzeba wybrać poważaną szkołę. Ja robiłem kurs trenera personalnego w Profi Fitness School, mają międzynarodową kadrę, można uzyskać uprawnienia do pracy za granicą, duża dawka wiedzy, naprawdę świetny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoła Open Mind, która prowadzi kursy w prawie wszystkich wiekszych miastach Polski jest godną polecenia szkołą, przygotowują doskonale pod względem technicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silanika
no i zbaraniałam. też chcę zrobić kurs. instruktora jogi. wahałam się między warszawą - Centrum Kursów EWS, Wyższa szkoła edukacja w sporcie, a Lublinem - Polskie Centrum Rekreacji Ruchowej. Na samym początku rozważałam też kurs on-line, PAKIS. ale teraz powiem szczerze.... już nic nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×