Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

niebieskooka musimy jakos te 49 zobaczyc, nie wiem jak to zrobie ani kiedy ale zrobie ;) jestes pewnie podobna do mnie, w sumie normalna waga ale mnie sie tez marzy te 3-4 kg mniej wtedy juz jest super... juz prawie zdrowa i @ sie powoli bedzie konczyc jupi a w srode 15C :) cud miód i płaski brzuch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam dziewczynki, że Wy ze swoją wagą to laski jesteście, z czego tu się odchudzać?;) no ale jak macie czuć się dobrze to życzę 4 z przodu! u mnie wczoraj porażka...podjadanie ale dziś nowy dzień, nowy miesiąc i nowy tydzień więc będzie dietetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas na śniadanko - najprzyjemniejszy posiłek dnia bo można jeść bez wyrzutów sumienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wciąż 66,5 kg ale stopki nie zmieniam! Przez week. z dietą wszystko ok oprócz wieczornego piwka. Ale tak ja Moniucha piszesz nowy tydzień nowa walka. Myślę, że w piątek zobaczę już 65 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote ćwiczyłam zrobiłam kiler chodakowskiej a w niedzielę zrobiłam trening z gwiazdami. Aż sama jestem w szoku że dałam radę.:) Ale dzisiaj 0 ćwiczeń tak mnie mięsnie na dupie i udach bolą że nie dam rady. Rozmawiałam wczoraj z koleżanką od połowy stycznia chodzi na siłownię ale tylko biega a raczej chodzi na bieżni 2 * w tyg po 1 godz. i schudła 10 kg! A ja co męczę się i 3 kg! Nie ma sprawiedliwości. Tak sobie myślę czy nie zacząć biegać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny u mnie niestety niedziela straszna! Chyba przytyłam z 3 kg. bo tak byłam głodna ze nie mogłam się powstrzymać;/ zjadłam prawie pół pizzy dużej ;/ do tego rybe i 2 kanapki na śniadanie ;/ aż mnie brzuch bolał na wieczór ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do kościoła bo u nas dziś rekolekcje to się pomodlę żeby to odchudzanie lepiej szło, żebysmy nie ulegały pokusom, żeby słodycze przestały smakować a pizza, frytki, kebaby itp żeby szły w biodra sąsiadkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe iwona dobry pomysl :) u mnie 61.5 dzisiaj :o a wczoraj z glodu tak mnie bolal zoladek ze az mi niedonbrze bylo :o i poszłam spac :) teraz popijam kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, zaczynam od nowa, nie chce na razie samego bialka tylko zdrowe zbilansowane odzywianie, zapisuje tez sobie co jem i ile ma kcal. Stopkę zmieniłam bo zal ze za miesiac schudlam jakos polo kg :/ iwona pomódł sie tez za nas ;) msdakan upss no to popolynelas ale takie rzeczy chyba wszystkim sie zdarzają....trzymaj sie i nie poddawaj iwona super z gwiazdami jeszcze nie robilam ale chyba wyciagne zaraz mate ;) jak pic ocet jablkowy???przed po jedzeniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o ocet jabłkowy to ja piłam w zeszłym roku koło 1,5 m-ca; mnie nie służył. Ale trzeba pić godzinę lub pół przed posiłkiem. Rano naczczo i wieczorem przed spaniem. Trochę dużo tego wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę źle napisałam z tym octem Rano naczczo po pół godz. śniadanie później poł godz przed obiadem i wieczorem przed spaniem Więc 3 szklaneczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na śniadanie 2 kromeczki pełnoziarnistego z szynką a na obiad ziemniaki i udko pieczone w folii. Tera popijam zieloną herbatę, za godzinkę jogurt a na kolację chyba jajko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka wyciągnęła dziś hula-hop i ona umie kręcić a ja nie. Kompletnie zapomniałam. Idę ćwiczyć może się nauczę od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic z tego bolą mnie tylko boczki:) Ale nie poddaje się czytałam na forum że hulanie jest dobre na brzuch i talię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no iwona podobno na talie jest super, ale u mnie stoi zakurzone :-P ja na obiad miałam 5pierozków a za pół godz na kolacje zjem jogurt z otrebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 1)sesja poszła chyba dobrze chociaż nie wiem bo trudno to powiedzieć jak się zdjęć nie widziało- 2)z moim M pokłócona - 3) jeść mi się nie chce obiadu nie jadłam i nie zamierzam już nic jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy! ;(znów zaczęłam kompulsywnie jeść, nie umiem utrzymać diety, jestem za słaba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
....Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu meizitang to błędne koło i pewne jo-jo. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do picia Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida itp. Tylko naturalny susz ziołowy. Oraz trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń piłam zioła i schudłam tak 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniucha nie jesteś sama :* ja miałam atak głodu w niedziele po prostu tak jadłam ze aż póżniej bolał mnie brzuch i oczywiście byłam zła na siebie ale wiesz co... nie wiem jak u ciebie ale ja po tym ani grama nie przytyłam byłam wręcz pewna ze będzie z 3 kg więcej ale jakoś się udało i mam nadzieje ze i tobie się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniucha trzymaj się! Mnie zajęło 2 tygodnie żeby powrócić do diety. Nie popełniaj tego błędu.:) Zaczęło się niewinnie kawałek pizzy, ciasteczko i nie wiem kiedy zrobił się kg więcej, później @ więc też różnie było i teraz dopiero wróciłam na właściwe tory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniucha wracaj do nas! nie odpuszczaj, pomysl o wieosnie ;) ja tez wrocilalm do dietki :) dzis zjadlam 2 chrupkie z szynka, pol kefiru 0% z otebami, teraz salatka z tunczykiem, najgorsze sa dla mnie kolacje jem bialko ale o tej porze dnia smakuje mi paskudnie ;) dzis rowniez wracam na fitness moj ukochany 2h mam zaplanowane, choc czuje sie jeszcze troche chora :( nie umiem sie doleczyc chyba sauna mi zaszkodzila na katar, dodatkowo chce robic dziennie chodakowska dzis byl killer . milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuje! nigdy nie spodziewałabym się takiego odzewu i wsparcia z waszej strony miło i lżej na sercu się zrobiło niestety nie będziecie ze mnie dumne, dziś zrobiłam na kolację tortille, na śniadanie kanapki z białym pieczywem, a teraz jem żelki... same puste kcal. Próbuje zebrać siły, przemóc się psychicznie ale nie mogę. Mam wrażenie, że pod tym względem moje życie to pasmo niepowodzeń. Ciągłe diety, kompulsywne jedzenie, znów diety...rozregulowało to mój metabolizm i sprawiło że przez pierwsze 2 tyg. diety mam siłę, a potem motywacja mnie opuszcza na weekend jadę do rodziców i teściów, znów będzie żarcie....mam poczucie, że nie opłaca się od nowa zaczynać... przepraszam, że marudze nic nie obiecuje, bo nie wiem jak będzie, na ile zdobędę się w sobie, ale jestem już tak gruba, że mam nadzieję że powrócę na właściwy tor bo czuje się w tym ciele okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale mnie bola miesnie po wczorajszym treningu ;) juz od 6 rano na nogach a ze wczoraj malo zjadlam, obudzilam sie z wilczym apetytem i jestem juz po musli. wczoraj po treningu mialam ochote pochlonac wszystko a skonczylo sie na malym serku wiejskim z czego jestem super dumna. Oby kazdy dzien jak wczoraj to sie nie musze martwic o wage. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja wczorajszy dzień też zaliczam do udanych. Nie mogłam się powstrzymać i się zważyłam. 65,5 kg 3 razy wchodziłam na wagę. Ciesze się że nareszcie coś się ruszyło w dół a nie w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę robić śniadanie bo jestem głodna jak wilk. Standardowo 2 kanapki z szynką, dziś dodam jeszcze jajko i ogórek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, ja w przeciwienstwie do Was nie moge powiedziec, ze byl tu udany dzien, był chyba najgorszy od miesica...dopchalam w siebie kolejna tortille ktorą robilam dla swojego M obudziłam się z wielkim, wzdętym brzuchem dziś walcze z obżarstwem, postaram się zeby ten dzien byl moze nie tyle dietetyczny, co normalny, bez obzarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniucha trzymamy kciuki za ciebie! Iwona super! Wkoncu jak sie prawidlowo dietetycznie odzywia plus jakis tam ruch nie ma sily musi ruszyc ;) u mnie tez pozytywnie z wagą, tez się zwazyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie pisze co jem od poniedzialku i ;licze mniej wiecej ile kcal, wychodzi ok 1000kcal dziennie i mysle ze to prawidlowo. wczoraj pilam tez duzo wody i ten ocet jablkowy, jest obrzydliwy! bleer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×