Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

czesc laski! W skrocie o mnie mam 20kilka lat 165cm wzrosu i o zgrozo 77kg wagi! Od jutra jestem na mz, zero słodyczy,tluszczow, pieczywa. Stawiam na białko. Jesli jest jakas chetna dziewczyna do wspolnego odchudzania to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja jestem chętna :) myślę że dieta MZ będzie najlepszą:) do tego jakieś ćwiczenia i myślę że będzie dobrze:) czyli od jutro zaczynamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahaahhahaa
no odrazu zdjecia wyslijie sobie ' hahahahahhh czy to ma znazcenie kto ile ma lat i jka wyglda/ czy jak sie kto odchudza i czy mu sie udaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie ;p)P)uuuuu
j mam 30 a napiesze ze mam 22 i co? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale aa hahaaha
mz / nie wyjdzie zaraz bedzie wz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale aa hahaaha
no npisz ile masz dzieci ile mezow czy jestes rozwodka czy masz psa i takie tam bzdety ktore sa potrzebne w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale aa hahaaha
no najlepiej teraz po co czekac do jutra a jutro znowu kto od jutra? aha bo jeszcze dzis trzeba zjes cala lodowke najlepeij z wyposazeniem ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramny julek
mam 48 lat moge zaczac od jutra diete mz i ruch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramny julek
aha za duzo lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę, że nie ma co się śmiać. Bardzo dużo osób zaczyna z Nowym Rokiem zmiany w życiu. Nie wszystkim się udaje, a właściwie małej ilości osób, ale niech próbują. Może im się akurat uda. Ja jak zaczynałam dietę, postanowiłąm z dnia na dzień, w sierpniu. Tak po prostu. Miałąm dosyć swojego ciała. Udało się schudłam 18 kg w kilka miesięcy. Też zaczynałam z wagą 77 kg. Długo ważyłam 59 kg po tym jak schudłam, ale przez ostatnie miesiące doszło do ponad 63 kg, przed świętami znowu zobaczyłąm wymarzoną 5 z przodu, niestety święta były za długie. Dziś na wadze 62,2. Czyli zonowu zaczynam dietę i nie dlatego, że jest 1 stycznia, ale dlatego, że znowu za dużio ważę. Wiem, że znowu mi się uda bo tak sobie postanowiłam Zyczę wszystkim wytrwałości, bo nie będzie łatwo i nie liczcie, że z Nowym rokiem to będą jakieś ulgi. To jest dzień jak codzień. Trzeba ciężkiej pracy, ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meretrtr
eee tam kazdy jak dozyje bedzie w wieku starszym nie ma co sie tym przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale aa hahaaha
ja schudlam dzieki diecie spermowej! Rano na sniadanie sperma szefa obiad jakas zupka kolacja polyk mezusia. Polecam mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramny julek
wcale nie mam tyle az lat :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko. Dzisiaj będzie się wpisywać dużo zazdrosnych imbecyli, którzy nawet od jutra nie mają zamiaru nic ze sobą robić. Kto nie ma zamiaru się odchudzać, to wątpie, żeby siedział na DIETACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca.Ja stosowałam "oszukanego dukana" - tak to nazwałąm, dlatego, że nie jadłam samych białek i warzyw P + PW, tylko zazwyczaj białka z warzywami, czasem nawet zjadłąm coś słodkiego jak miałąm wielką ochotę, ale to bardzo sporadycznie bo inaczej dieta nie miałąby sensu. Zrezygnowałąm całkowicie z chleba, ziemniaków, kasz, ryżu. Jadłam dużo ryb - wędzonych, pieczonyc, grilowanych, mięso chude. Czasem jakiś owoc. Ćwiczenia tak. Zapisałąm się na vacu line - bieżnia pod ćiśnieniem, nie wiem czy ona sama coś dała, ale miałam zajęcie, nie myślałam cały czas o jedzeniu. Ogólnie nie lubię ćwiczyć, ale niestety trochę chociaz trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki_Łakomczuch
Przyłączę się. Chciałabym schudnąć ok. 7 kg. Oczywiście przez święta przybrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramny julek
mam 62 lata ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×