Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

Gość Hania1986
cześć dziewczyny! ja też długo się zmagam, a właściwie zmagałam z wagą (bo teraz jest już całkiem nieźle) i że nie mam czasu gotować z racji pracy, to zdecydowałam się na dietę z dowozem do domu. Nazywa się pysznadieta.pl i powiem wam że efekty są super. Chudnę na spokojnie i zdrowo, cena przystępna a jedzonko naprawdę przepyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikawka
kochane dołączam się, planuje nie jesc duzo, zero pieczywa i makaronu, duzo warzywek i owocow, wiecej chodzic mniej jezdzic samochodem, pic duzo wody 9niegazowanej) do tego kupilam w aptece herbate figura forever i detox, bede pic codziennie, no i chcialabym zapisac sie na jakis fitness ale zobaczymy, dzis 83 kilo, za miesiac musi byc 75 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaPolakowska
Pikawka, ja to samo, ruch, minej pieczywa, duuuuzo wody. Pierwsze słysze o tych herbatkach figura detox, to jakas nowość? Gdzie mogę to dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikawka
Hej, słuchaj ja kupuje je w aptekach, chyba nie ma ich normalnie w sklepach ani w drogeriach. Nie wiem czy nowość, ja pije je z miesiąc może a poznałam je dzięki ich stronie mojanowafigura.pl gdzie weszłam przypadkiem zeby BMI pomliczyć swoje. Które jest niestety dużo za wysokie :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaPolakowska
super jest ta stronka, obliczyłam sobie BMI i wyszło mi 26, to sporo, myslalam ze mam mniejsze. Jestem dość ciężka poniewaz od uprawiania sportu za młodości urosły mi mięśnie, ktore ważą swoje. ZNalazłam w aptce figura forever, tylko ta jedna była, Pani powiedziałą, że schodzą jak woda.Dziś rano na wadze -0,7kg, ciesze sie jak wariatka. Zastanawiam się nad kupnem filtra do wody, ktos moze cos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrażynaPeka
Ja dziś 2 kilo mniej, w tydzien zeszło! supeer! Co nowego wprowadziłam: 1 kromka chleba dziennie, zamiast 2. 2 litry wody zamiast 1,5l, 2 filizanki herbaty dziennie, teraz pije figura forever na zamiane z rumiankiem. Do tego zero czerwonego miesa, tylko białe. Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta dietą. ja mam juz 17 kilo mniej a nie odmawiam sobie wszystkiego. jem normalnie np., ciemne pieczywo, jogurty naturalne, ryż i mięcho,ale tylko z grilla elekrtycznego, cos słodkiego raz na pare dni, herbata i kawa bez cukru i woda na pragnienie, żadnych słodkich napojów. Moze byc tortilla z ważywami i miechem ale tylko z griila elektrycznego bez żadnych panierek. Ogólnie w myśl zasady 5 posiłków dziennie. czasem wieczorem browar albo wino czerwone i waga sie trzyma a nawet spada. a i rower 3 razy w tygodniu po 1 godz. mozna, mozna. pozdrawiam nie załamujących sie po zjedzeniu czegos po za programem, w końcu w 1 dzień sie nie przytyje jak i w 1 dzień sie nie schudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistaken
ja chce dolaczyc ktos chetny do wspolnej walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeega
ja moge :) jestem po kawie dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam ostatnio 5 kg w 2 tygodnie. Zamówiłam dietę on-line na www.zmienswojecialo.pl Polecam, ponieważ szukałam bardzo długo, dobrej diety i trafiłam na facebooku na stronę firmy i musiałam odpowiedzieć na 30 pytań i przelać pieniądze i po 2 dniach dostałam dietę! Marzenka polecam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam się! Ostatnio jadłam co popadnie, kurczak na oleju, dużo lodów. Ale przez dietę, którą przygotowali mi na www.zmienswojecialo.pl odmieniło się moje dotychczasowe odżywianie. Jem 5 posiłków dziennie i to co lubię. Wiadomo w takich ilościach ile mi potrzeba. Polecam osobom, które chcą coś ze sobą zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetolek
Hej dziewczyny ! Zaczne od tego że mam 25 lat i dwójkę dzieci . Przed ciazami wazyłam 60kg miałam skłonności do tycia w dziecinstwie wiecznie nadwagha ale wziełam sie za siebie i poszło 60kg miałam ale potem dzieci i kg przybywały . na dzien dzisiejszy przy wzroscie 162 mam 85 kg .. jestem załamana po dwójce dzieci zostało mi tyle ze jakas masakra .. co mam zrobić staram sie cwiczyc jeden dzien mam ochote a na drugi dzien załamka i przestaje . cały dzien w domu z dziecmi i jem i juem to jest straszne .. jak mam sie zmotywowac próbuje cwiczenia domowy aerobik i zobacze próbowałam z chodakowska ale nie dawałajm rady .. macie jakies pomysly jak mi pomóc ?? staram sie jesc mniej ale ciagle cos podjadam słodkie .. to mnie dobija .. Jestem załamana :L(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×