Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

cześć dziewczyny :) u mnie niestety waga rośnie :(( co prawda wczoraj do domu wróciłam o 22 i musiałam coś zdjęść bo padałam z głodu od dzisiaj znowu będe się trzymać diety no i moze wiecej ruchu bede miałą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio w programie Jem i chudnę było o diecie 1000 kcal. Lekarz się wypowiadał, że taką dietę mogą stosować tylko osoby zdrowe i nie dłużej niż 2-3 m-ce, średnio na tydzień 1-2 kg się chudnie. Ja się męczę od stycznia, można powiedzieć że 2 m-ce i schudłam 4 kg a powinnam od 8 do 16 kg. Ale powiem wam że i tak się cieszę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam lenia nie chce mi się ćwiczyć:) Byłam na zakupach, ogarnęłam mieszkanie i czeka na mnie góra prasowania a więc troszkę kcal spalę. Z hula-hop idzie mi troche lepiej, już nie spada po 2 obrotach tylko po 6. :) Samym schylaniem po h-h kcal lecą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na kwasie u kosmetyczki , na zakupach i spacerku, dzis wraca moje dziecko do mnie wiec koniec laby :) wlasnie wypilam ocet i bede miec jeszcze dzis salatke, a na jutro robie rosołek wiec pewnei nie pogardze. Kurde dalej chora nie umiem sie wykurowac :( waze sie w piatek, jezeli bedzie ladnie schodzic nie robie dukana czy tam dni bialkowych, bo to one takie fajne efekty dawaly np 2 kg w 5 dni a potem stabilizowalam to lekkostrawna dieta, tak robilam rok temu, tym razem jestem ciekawa tak trzymac sie w 1000kcal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam Was znaleźć. Dziś tu tak cicho i spokojnie, że na 3 str. w spisie treści zleciałyśmy udało się bez kompulsywnego żarcia. Skonczylo sie okolo 19 na kolacji - smazonej cukini i pieczarkach to dzięki Wam jeszcze raz dziękuje ;) dbam o to by nie przytyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniucha wszystkie dbamy by nie przytyc ;) ja sie dziisaj lepiej czuje wiec dałam czadu na rowerku, dawno sie ze mnie tak nie lało ;) ale za to mój maluch ma goraczke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Que żebys wiedziała, że łatwiej. Jak przeczytałam Wasze komenatarze to zwyczajnie głupio było mi się dalej tak obżerać.Tak jak pisałam jadę na weekend do rodziny i wiem, że dieta nie wyjdzie. Ale postanowiłam się nie obżerać. Ma być normalnie tzn śniadanie, obiad kolacja, bez podjadania pomiędzy posiłkami i uczucia pękania żołądka Dla maluszka życze duzo zdrowia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, que zdrówka dla maluszka maniucha powodzenia w weekend! na pewno dasz rade! wczoraj na kolacje makrela wędzona, z tego co wyliczylam zmiescialam sie w 1000, dzis na sniadanie danio light. czuje sie coraz szczuplej :) co mnie cieszy ogromnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluseczko to gratuluje! ;) ja mam od kilku dni ochotę na pastę z makreli ale ciągle brakuje mi czasu żeby ją zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :) que -> zdrowia dla maluszka moniucha-> powodzenia , chociaż wiem jakie to będzie trudne a co do pasty z mekrelii no to teraz i mi się za chciało ;p ale już moze jutro bo dzisiaj z niczym się nie wyrobię miłego dnia dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) oczywsiscie noc nie przespana przez katar i goraczke u małej a na mnie sie waga uwzieła! 61,1 trzeci dzien! chyba dzisiaj musze jeszcze bardziej przyposcic :) na sniadanie kawa i pól bułeczki z wedlina. kiedys to zjadłabym dwie bułki na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dlugo mnie nie było ,a waga stanęła mi na 58,5 i ani drgnie,potrzebuję mobilizacji bo do upragnionych 55 trochę jeszcze brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienka94
Witam Drogie Panie ;) Mam na imię Asia:) Od dzisiaj postanowiłam sie zabrać za siebie .. Pomyslałam wejść na forum bo tu jest duzo wiecej takich jak ja i chętnie sie bede tu udzielac .. A wiec moja waga 54 Kg przy wzroście 155 ;/ Przez zime przytyłam prawie 10 kg;/ teraz to musze odobić ale mysle ze dam rade ;) mam na to czas dwa miesiace bo wybieram sie na weekend majowy i chcę wyglądać szczuplutko :) I cel - 50 II cel- 46 II 44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Byłam dziś na zakupach. Kupiłam sobie 3 fajne bluzki i 1 spodnie. Mieszcze si ę w rozm. 38 ale mam niezbyt proste nogi a teraz te spodnie wszystkie obcisłe i zwężane nogawki. Więc ze spodniami problem. Dziewczyny zawiozłam do teściowej i prosto z zakupów pojechałam po nie byłam głodna jak wilk a teściowa robiła krokiety i niestety zjadłam 2. Ale kolacji już nie jem, mam nadzieję że wytrzymam.:) Jutro ważenie- oby było mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nowa kolezanke, wow 10 kg przez zime ladnie ladnie ;) bylam na fitnesie najpierw indoor walking a potem step spocilam sie jak mysz, teraz w domu brzuszki z mel b szkoda mi bylo nie robic nic na wzmacnianie jak mam takie rozgrzane miesnie. na obiad dzis mialam rosolek i troche makaronu, na kolacje pol malej makreli i 2 plastry szynki, bravo bravo kluska ;) ciekawe co tam jutro na wadze iwona czekam rano na ciebie a zreszta na wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki wszystkiego najlepszego :) Liczyłam na mniej ale chyba swoje zrobiły krokiety i jeszcze po 19 zjadłam 2 plastry szynki. Stopkę zmieniłam bo 65,8 to nie 66,2 A jak u was dziewczyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć iwona ja jeszcze leżę w łóżeczku ale jestem przekonana ze waga stoi;/ mam w pracy kolezankę ciężarną która cały czas mnie częstuje ;/ no i przez te 8 godz.trudno jest sie nie połakomić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki, najlepszego ja juz dostalam wspanialy prezent :) 2 razy sie wazylam bo nioe moglam uwierzyc.. jestem przeszeczesliwa oby tak dalej co nierealne raczej ale kg na tydzien... fajnie by bylo teraz moze byc zastój, aha ten poniedzxialkowy wynik to mialam @ obudzilam sie strasznie glodna wypilam ocet pije kawke i juz stoi musli, dzis pospalam :) mam nadzieje ze reszta dziewczyn sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no pieknie dziewczyny :) u mnie dzisiaj 60.9 :) fajnie widziec juz to 60 :) a piatka z przodu to marzenie moje :) dzisiaj mam zamiar byc na kapusniaku cały dzien własnie bede go jadła na sniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety zjadłam twixa czyli 126 niepotrzebnych kcal. A obiad też niebardzo dietetyczny bo rosól i naleśniki ( 2 z dżemem ). Zapisuję to na konto dnia kobiet i obiecuję do końca dnia bez wpadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
que gratki zawsze to cos ;p iwona pocwicz i zrzuc twixa ;) ja staram sie nie podjadac, 5 posilków dziennie, nie chodze glodna, pije czerwona herbatke i sporo wody, dzis na obiad zrobilam salatke lodowa ze świeżym szpinakiem kielkami, oliwkami itp plus gotowane mieso z udka z kurczaka, bedzie i na jutro, troche obawiam sie weekendów bo maz w domu i bede robic normalne obiady. szkoda ze tak malo osob pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość que
No ja wiem jak to jest z mezem na weekend moj juz w drodze do domu... ;) ja sniadanie i obiad talerz kapusniaku tak jak sobie zaplanowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co ja mam powiedzieć mój mąż jest teraz cały czas w domu.:) to znaczy nie całkiem w domu bo całe dnie siedzi w warsztacie (mechanik sam) ale o 10 przychodzi na śniadanie, koło 14 na obiad i koło 19 kolacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam teraz do 18 na kolację, dziś łosoś wędzony- uwielbiam :) Chyba muszę zacząć brać magnez bo mnie kolano boli, nie potrafię jeździć na rowerku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jesscze póltora mies i bd codziennie w domu takze mam do 16.04 czas zeby osiagnac wymarzona wage :) ja o 18 tez zjem kapusniak :-P kupiłam sobie na dzien kobiet prince polo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj zaczał nową prace i narazie ma szkolenia w krakowie i tam ma stolówkę, potem jak bedzie juz pracowal na miejscu bede mu robic jedzenie :/ jutro chodakowska w katowicach zastanawiam sie czy jechac ale nie mam z kim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×