Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Katastrofffa
Moja corcia urodzila sie 28 lutego :) 3 lata temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Mój zapowiadany termin to też 28 LUTY :) Choć wiadomo różnie to bywa:) wcześniej miał być 3 marca :) Witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katastrofffa
u mnie mial byc 6 marca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja według usg mam na 25 luty, ale mam przeczucie że pojade 6 marca :) jak do tej pory przeczucie o płci się sprawdza, więc może i o porodzie się sprawdzi? :) A jakie są Wasze Maleństwa w brzuchu teraz? bo mój jest wredny :) jak kopie a M. da rękę na mój brzuch od razu przestaje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzę
Fajniebyćciężarną- mój robi tak samo, jak tata go głaska przez brzuszek to ucieka na drugi koniec albo przestaje się ruszać :) ja mam termin na 21 marca ale z usg ostatnio wyszło, że na 12 marca, więc sama nie wiem na co się nastawiać. Za tydzień idę na następne usg i zobaczymy co lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzę z tego co kiedyś czytałam termin z usg jest ważny do 10tc, potem się zmienia ale powinno się patrzeć na to 1 usg :) bo u mnie też wiele terminów wyszło, co usg to inny termin :) a jak Ty kładziesz rękę to kopie, bo mój na moją rękę reaguje a od M. ucieka, Synuś mamusi :D A jak tam przygotowania, ja teraz ide 15.01 do lekarza i po tej wizycie stawiamy łóżeczko, nasz pupilek musi się przyzwyczaić do nowej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha u mnie dokładnie tak samo, brzuszek mi podskakuje niemiłosiernie:) a kiedy wołam mojego M i on kładzie swoja dłoń to w jednej chwili istny paraliż :) jakby czuła że to tatuś :) no i nie wiem ale śmiejemy się, że wtedy w brzuszku taki alarm wyje - Uwaga Tatus , Uwaga Tatuś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzę
No jakoś tak jest że te dzieciaczki uciekają przed innymi osobami. Jak ja położę rękę to mały mi daj znak życia ale jak ktoś już chce też poczuć kopniaka to nic z tego, taki cwaniaczek z tego mojego synka :) A nie wiedzialam z tym usg, że na pierwszym podany termin jest najbardziej wiarygodny. My na razie kompletujemy drobne rzeczy dla małego, a grubsze typu łóżeczko, wózek kupimy w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuszki mam wszystkie, łóżeczko jest po mnie, musimy je jeszcze zmierzyć bo niby znamy rozmiar, ale nie mamy 100% pewności a musimy kupić materacyk i wyposażenie :) a wózeczek zamawiamy może w przyszłym tygodniu, żeby odebrać w lutym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciuszków u mnie tez juz dużo, właśnie dziś siedzę na Allegro szukam łóżeczka, chciałabym takie z opuszczanym bokiem, a tu wiekszosc jak na złosc z wyjmowanymi trzema szczebelkami nie wiem po co? Jeszcze wanienka, pościel, wózek , kosmetyki jakies pierwsze uuu jak to policzyc to jeszcze pełna lista zakupów a wydaje mi sie ,że mam już sporo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a skąd jesteście? Ja jestem z Łodzi :) i jak na razie nie spotkałam żadnej przyszłej mamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natana8686
Ja mam termin na 15 marca A jak sie czujecie jako mamy pierwszego kwartalu? Znaczy te, ktore nie zalapia sie jeszcze na roczny urlop macierzynski? Ja niezbyt;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela2013
Torba do szpitala już czeka? A może jesteście w trakcie jej kompletowania? Nie zapomnijcie o wygodnej koszuli, najlepiej z opcją do karmienia, biustonoszach i wygodne majtki się przydadzą. Znalazłam ostatnio sklep z ciekawą ofertą www.sklep.brzuchatki.pl Zastanawiam się nad biustonoszami typu tuba i chyba się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzę
Ja mam termin na 21 marca, jak synek urodzi się w terminie to się załapię, ale druga sprawa to taka, że jeszcze zastanawiam się w ogóle czy skorzystam z tego rocznego czy jednak pozostanę przy opcji pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama kdja
ja mam termin na 5 marca wg USG 27 luty, chciałabym kupić łóżeczko, wózek ale cały czas myślę że to za wcześnie, ale po waszych wpisach może już... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłe mamusie 2013
wiadomo lepiej mieć wcześniej, ale dzięki internetowi w razie co mamy ukochany internet. więc wybrane, mąż zamówi a kurier po dwoch dniach przywiezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama kdja
a wyobraźcie sobie jak kiedyś kobiety musiały chodzić po sklepach wybierać porównywać ceny, mi by się tak nie chciało. Aha jeszcze dawniej na kartki zakupy :) i nie wiem dlaczego, ale ciąże ukrywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starej daty
kiedyś kobiety ukrywały ciążę jakies 20 lat temu był to temat tabu. Ukrywano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z wózeczkiem to od zamówienia musze czekać miesiąc by odebrać, nie lubie takich rzeczy kupować przez internet ;) ale zamawiamy tak wózek, żeby dotarł na ostatnią chwilę, małe mieszkanko ;) a torbe pakuje 21.01... bo mi torbe zabierają bo wyjeżdżają :) co do koszuli mam dwie do karmienia kupione, majtki siateczkowe też już są... :) w sumie tylko kosmetyki i wanienka i wyposażenie łóżeczka zostało, bo reszta czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama kdja
co do wózka przez internet, to najpierw chodziliśmy z mężem po sklepach. wybraliśmy sprawdziliśmy i zamówimy na allegro o 350 zł mniej :) to jest dużo dla mnie taka różnica. a poza tym to wybór męża :) on wybrał wózek dla synka bo on będzie chodził na spacerki. oszalał na punkcie przyszłego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×