Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniolek93

Dieta norweska od 5 .01.2013 kto ze mna??

Polecane posty

Gość Zakochana XL
agresywna na tej diecie? kurde ja dopiero dzisiaj zaczęłam zjadłam jedynie śniadanie, mówisz że każdy po zjedzeniu jajek jest agresywny? To faaajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ostra dyskusja tu byla ja uwazam ze kazdy moze robic co chce i zbedne krytyki sa nie potrzebne ... i nie gadajcie bzdur o jajkach bo na dukanie duzo ich jadlam i nic mi nie bylo ciocia najlepiej bedzie jak sobie ustalisz jedne godziny posilkow :) mi zostal jeszcze jeden posilek o 16 i na dzis koniec bedzie ciezko bo chodze pozno spac bardzo duzo dzis pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciągu tygodnia będą te same tylko w weekend muszę odespać, ja planuje ostatni posiłek o 17-17.30 a kłade się po 1 więc chyba ujdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam przed chwilą dwa jajka, pół pomidora, kawałek świeżego ogórka i pół małej grahamki, miałam sam biały chleb więc wolałam już tą grahamkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis pozno zjadlam ostatni posilek bo gosci mialam wiec kocho 18 ale zjadlam dietetycznie moje jedzonko ktore dzisiaj zjadlam sniadanie 2 jajka i greipfrut drugie sniadanie 2 jajka i greipfrut obiad czyli kolacja 2 jajka ogrki konserwowe pomidory i surowe ogorki i duzo wody dzis milam i jedna kawa i 4 herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzisiejszy jadlospis 11.00 --- 3 jajka, pół grejpfruta 14.30--- 2 jajka, pół grejpfruta 17.30--- 2 jajka, pół pomidora, świeży ogórek, pół grahamki A teraz mi się jeść chce, ale przepije to wodą. Jak myślisz można brać błonnik w tabletkach przy tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteranka dukanka :)
Cześć dziewczyny :) Ja od 4.01 też jestem na dukanie, już drugi raz niestety :) Zdradze Wam mój przepis na pyszny kokatjl białkowy - mleko i serek (ja używam serek emilka firmy mlekom, ma 0% tłuszczu, kupuję w tesco), do tego pare tabletek słodzika. Wrzucamy to do wysokiego naczynia i blendujemy. Możemy zrobić gęsty lub bardziej płynne. Ja robie takie o konsystencji shake. Jest to pyszne, słodkie i sycące. Właśnie obalam szklankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteranka dukanka :)
Przepraszam dziewczyny nie ten wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie stalo ciocia a ja siedze wkur... na mojego i zastanawiam sie czy sobie nie wypic ale szkoda mi diety bo ladnie sie zapowiada moj szanowny mezus poszedl do drzwi odprowadzic kolegow z ktorymi pil bo byli u nas i polazl razem z nimi i nie ma go juz 2 h watpie ze dzis wroci eeehhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, i nie pij to Ci nic nie da. Poczekaj jeszcze na niego albo zadzwoń jak wziął telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam dwa razy do jego kolegi powiedzialam ze jak w ciagu 15 min nie wroci do domu to nie ma tu czego szukac a on wrocil po 1,5 h a lacznie nie bylo go ponad 2 h i ledwo na nogach sie trzymal jechalam po nim przez h wyzywalam krzyczalam a jak chcial isc spac to jak go phnelam to z taka sila polecia hehe oddalam mu obraczke i powiedzialam ze ma sie zastanowic czego chce bo ja sama tego zwaizku nie uratuje a juz od jakies czasu nam sie nie uklada ... a co do wodki to ani grama nie ruszylam i teraz sie ciesze bo swietna wage mam:)] dzis moje posilki sie zmienia bo wstalam o 9.30 i przed chwila sniadanie zjadlam a waga dzis pokazala -2.2 kg czyli 68.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że mimo wszystko się nie poddałaś :) U mnie dzisiaj waga 66.2 czyli -2,3kg widzę że idziemy równo :) mam nadzieje że będzie cały czas nam tak dobrze szło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam taka nadzieje a powiec mi jak ty to zrobilas ze widac twoja wage poczatkowa bo ja wpisalam ale sie nie pojawila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie bierzesz do śniadania do jajek kawałek pieczywa? bo ja dzisiaj wzięłam gryza grahamki do jajek :/ i pół grejpfruta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno pytanie jeżeli można :) Ile masz lat? Ja za kilkanaście dni skonczę 19 i właśnie chciałam troche schudnąć przed urodzinami a potem zdrowie żywienie o dalej chudnąć, ciekawe jak mi się to uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pieczywa poki co nie jem wcale ja mam 19 lat tzn rocznikowo juz 20 ale dopiero w maju koncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam synka kotry ma 2 lata i miesiac walcze z kg ktore zostaly po ciazy bo do porodu szlam z waga 90 kg a moja waga z przed ciazy to 64 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nigdy nie ważyłam mniej niż 60 kg, w wakacje jak byłam na diecie warzywno-owocowej zeszlam do 60,8kg ale wróciło. Marzy mi się waga 55-58kg kiedyś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem glodna dzis ostatni posilek mialam o 17 ale wypilam 2 szklanki wody i do rana dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obiad zjadłam o 17.30 a pózniej jeszcze marchewkę dorzuciłam jak wczoraj, jutro będę po za domem więc na śniadanie zjem 2 jajka a na 2 śniadanie grejpfruta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no zważę się rano ale dopiero gdzieś po 16 napiszę, ale coś czuje że mało mi jutro spadnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×