Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniolek93

Dieta norweska od 5 .01.2013 kto ze mna??

Polecane posty

jasne nie trzeba się zmuszać tu chyba chodzi tylko o tej jajka i grejpfruty i o ograniczenie jedzenia. Co do spadku to nie wiem , jeszcze nie byłam na wadze. planuje to wieczorem zrobić . Więc wieczorem sie pochwale :) pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może będę ważyć się rano bo sie zważyłam i to tylko 0,5 kg mniej a to koniec dnia 2 , coś robię żle ??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy chudnie w roznym czasie ale faktycznie malo sprawdz jutro . jesli jesz to co dozwolone no to chyba robisz wszystko db albo masz zastoj i musisz go przeczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie wszystko tak jak każą, nawet na siłownie chodzę . zobaczymy za kilka dni ale , trochę smutno każdy chudnie po 2 i więcej a ja ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie dasz rade :)teraz tez chyba bede miec zastoj bo teraz na wadze duzo a do rana chyba nie zejdzie wiec sie nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość descarada86-2013
cześć dziewczyny! Jestem na diecie norweskiej 6 dzień (skończony) niestety schudłam tylko 2 kilogramy, a przy mojej wadze, gdzie jest nieco więcej do zrzucenia myślę, że powinnam schudnąc nieco więcej (165cm, waga początkowa 71kg, waga teraz 68,9kg) Jem wszystko toczka w toczke z jadlospisem, nawet nie używam soli wcale. Dlaczego tak mało mi zeszło? :( Aż odechciewa mi si kontynuowania tej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolla89
zgadzam się co do ważenia z rana, waga jest zawsze mniejsza z rana na pusty żołądek ( lepiej motywuje ;) ) i lepiej widać wtedy ile się faktycznie chudnie :) ja już 8 dzień kryzys był po drodze niejeden ale ważne, żeby się nie poddawać i zobaczyć końcowy efekt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz mam powoli dosc juz nie moge patrzec na jajka a dzis na wadze tylko 0,1 mniej. lacznie przez 4 dni 3,5 kg na minusie dziewczyny a co do tego ze waga nie leci to moze ruszy poczekajcie jeszcze ja tez mam nadzieje ze szybciej zacznie leciec bo teraz to mnie doluje to - 0,1 bo wczesniej lepiej leciala i porzez ton tez trace motywacjwe ... ale nie poddajemy sie i damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis waga pokazała 1kg mniej , słabo to idzie ale cóż nie oddajemy się:) idziemy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, przylaczam sie do tematu....na norweskiej ciagne juz drugi dzien, trzymam kciuki za nas wszystkie. Tak sobie pomyslalam i chyba tak zrobie ze nie bede sie wazyc tylko bede chciala zobaczyc po ciuchach czy jest mnie mniej, jakos wydaje mi sie to bardziej motywujace, bo z utesknieniem bede czekac kiedy zmieszcze sie w moje ukochane waskie dzinsy, a tak jak spojze na wage to wiem ze poczatkowo to schodzi ze mnie woda, moze ktoras z was sprobuje ze mna wten sposob w oczekiwanie na idealna sylwetke ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, przylaczam sie do tematu....na norweskiej ciagne juz drugi dzien, trzymam kciuki za nas wszystkie. Tak sobie pomyslalam i chyba tak zrobie ze nie bede sie wazyc tylko bede chciala zobaczyc po ciuchach czy jest mnie mniej, jakos wydaje mi sie to bardziej motywujace, bo z utesknieniem bede czekac kiedy zmieszcze sie w moje ukochane waskie dzinsy, a tak jak spojze na wage to wiem ze poczatkowo to schodzi ze mnie woda, moze ktoras z was sprobuje ze mna wten sposob w oczekiwanie na idealna sylwetke ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i to dobry pomysł misa nie bede patrzeć na wagę , bo jak zobaczyłam ze tylko 1 kg to smutno tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość descarada86-2013
ale jednak sporo schudłyście przez pierwsze kilka dni. U mnie już półmetek i w dalszym ciągutylkoniecałe 2 kg mispadły... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka502
właśnie mija mi 3 dzień na norweskiej. Policzyłam, że zjadam ok 900 kalorii dziennie. codziennie jajka i grejpfrut , jem również pomidory, szpinak, rybę gotowaną w wodzie, pierś kurczaka też gotowaną w wodzie, zupę warzywną na wodzie. Dziś zalazłam w internecie, że jest określony plan co dokładnie jeść każdego z 14 dni. Obawiam się, że to że nie jem dokładnie według tego planu (ale nie zmieniam ogólnych założeń diety) może osłabić moje wyniki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka502
właśnie mija mi 3 dzień na norweskiej. Policzyłam, że zjadam ok 900 kalorii dziennie. codziennie jajka i grejpfrut , jem również pomidory, szpinak, rybę gotowaną w wodzie, pierś kurczaka też gotowaną w wodzie, zupę warzywną na wodzie. Dziś zalazłam w internecie, że jest określony plan co dokładnie jeść każdego z 14 dni. Obawiam się, że to że nie jem dokładnie według tego planu (ale nie zmieniam ogólnych założeń diety) może osłabić moje wyniki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka502
właśnie mija mi 3 dzień na norweskiej. Policzyłam, że zjadam ok 900 kalorii dziennie. codziennie jajka i grejpfrut , jem również pomidory, szpinak, rybę gotowaną w wodzie, pierś kurczaka też gotowaną w wodzie, zupę warzywną na wodzie. Dziś zalazłam w internecie, że jest określony plan co dokładnie jeść każdego z 14 dni. Obawiam się, że to że nie jem dokładnie według tego planu (ale nie zmieniam ogólnych założeń diety) może osłabić moje wyniki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniole93
descarada no faktycznie malo a o ktorej jesz posilki? pijesz duzo ? jesz greipfruty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniole93
anka je sie nie trzymam planu i chudne wiec wydaje mi sie ze to nie ma znaczenia wazne zeby 1 posilek jesc ten sam bo codziennie je sie to samo a reszte chyba mozna z mieniac .... juz sama nie wiem na forach troche poczytalam i duzo osob zmienia posilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość descarada86-2013
aniolek93 sniadanie jem z samego rana o 7 jak wstane przed raca, 2 dniadanie jem w porze obiadowej 12 a obiad jem jak wracam z pracy najpóźniej o 18 sie zdarzylo a tak to jem 16:30 - 17:00. Codziennie wypijam 1 butelke wody mineralnej niegazowanej i 1 dzbanej zielonej herbaty 1,5 litra. Plus oczywiście kawa do posikłów. Nie wiem o co chodzi, przez dziewczyny pochudły 3,5kg w ciągu 4 dni a u mnie już koniec 7 dnia i dalej 69. Pocieszcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor dziewczynki, powiem wam ze mialam duze doswiadczenie z kopenhaska, niestety kolejne podejscie i nastepne i nastepne spowodowalo ze obrzydla mi ta dieta i sprobowalam ta norweska.... posilki calkiem calkiem, dla mnie najbardziej syte sa obiady nie wiem jak dla was? sniadanie dosc wczesnie bo o 6 rano a nastepny posilek staram sie jesc o 10, kolejny i 14. Tak sie zasatanawiam, bo wszyscy mowia ze trzeba jesc 5 posilkow ale malych, moze rozlozyc to wszystko wlasnie na 5 porcji, czy nie bylo by lesze dla przemiany materiiiiiiii. Pochalaniam 3 pol litrowy kubek pokrzywy, ktora swietnie dziala moczopedznie. Nie wiem jak wy ale ja wyrzucam te cholerne zoltka z jajek bo naczytalam sie ze w nich jest najwiecej tluszczu :) O o 21 mam godzine aqua, buziaki i trzymajcie sie norwezki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
descarada86-2013 no wlasnie moze jest to spowodowane tym ze masz tak duze przerwy miedzy posilkami, a zapytam cie moja droga jaki masz wzrost przy tych twoich 69 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniole93
ja mam posilki 9 13 i 17 jak zobaczylam ze jedna z was ma o 14 ostatni to stwierdzam ze chyba jem za pozno musze wszystko przesunac co godzine a co do 5 posilkow to jeraz wytrwam na 3 to tylko pare dni jeszcze a pozniej zdrowie zywienie to bede jesc 5 posilkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość descarada86-2013
mazi mam 164cm, tak wiec ja jednak mam co nieco do zrzucenia :) Fakt przerwy mam między posiłkami, ale gdybym miała mniejsze to o godzinie 15 miałabym obiad a ze pozno chodze spac to na pewno by mnie ssalo! I 9 godzin bez jedzenia to troche za dużo, tak myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniole93
masi te kilka dni wytrzymam i bede dalej jesc 3 posilki ale jak zobaczylam ze ty jesz ostatni posilek o 14 a ja o 17 to chyba musze sobie wszystko przestawic o godzine do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniole93
ja chodze spac kolo polnocy i jak jestem glodna to zapijam woda a tu chyba o to chodzi zeby nie jesc kolacji tylko obiad wiec ja tez zaczne szybciej jesc bo 17 to ju prawie kolacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość descarada86-2013
no coś Ty aniołek, a o której chodzisz spać? Ja nie wiem czy to tak dobrze żeby tyle godzin nie jeść... Te wszystkie diety chyba sa tak układane zeby stosowały je osoby które chodzą spaćo 20 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniole93
ja jem co 4 h kurde nie wiem co jest z tym forum pisze nie pojawia sie jak napisze na nowo to wyskakuje i wszystko jest dwa razy eehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×