Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Viccca

Wysokość alimentów

Polecane posty

moja siostra stara sie o alimenty i rozpisywala wszystko ale na pewno nie wymyslala jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko to niemowlę, jestem kilka tygodni po porodzie z resztą co Cię obchodzi z czego ja żyję? Przy 2 000 tys można uzyskać pożyczkę , po za tym rozmawiamy tu o dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
7 [zgłoś do usunięcia]Viccca Czy wam jest szkoda że ja chce alimentów za które moje dziecko będzie miało godne życie, że nie będę musiała pożyczać na chleb, że po urlopie macierzyńskim będę mogła wrócić do pracy bo stać mnie będzie na opiekę dla mojego dziecka? Przecież ja nie mam zamiaru tych pieniędzy przechlać czy przećpać, o co wam chodzi? zawsze znajdą się tacy,ktorzy uwazaja ze matka za alimenty idzie do kosmetyczki,fryzjera,galerii handl.kupowac ciuchy,jedzie na wycieczke do Egiptu itd...a no i jeszcze utrzxymuje swojego bezrobotnego kochanka. naprawde niektórych nie przegadasz. dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszy mnie jak wypowiadaja sie tu osoby , ktore tak naprawde nic nie wiedza, nie sa samotnymi rodzicami , a juz krzycza na autorke ,ze za duzo chce , ze w ogole chyba zle robi ,ze cokolwiek chce...ludzie wy nie macie pojecia co znaczy samotnie wychowywac dziecko, dwoic sie i czworzyc, a i tak zawsze tp matka bedzie dla was ta zla, bo cos tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie interesuje mnie Twoja siostra, może wpisała pieluchy wielorazowego użytku to jej mniej wyszło, a ciekawe co zrobi jak dostane 300 zł a dziecko jej zachoruje, wtedy zobaczy jak jej te 300 zł pójdzie a na jedzenie nie będzie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmojego punktu widzenia..
Ojej już sie coś placzesz w zeznaniach.. Pożyczkę chwilowke czy co? Ogarnij sie. Dziecko niemowlę a one mu remont na wyrost robi w wynajmowanym mieszkaniu.. O ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka trójeczki.,.
,,aniolek93 ja np nie dostaje alimentow bo zyje z mezem i poprostu realnie wiem ile idzie na dziecko i naprawde nie tlumacz sie ze duzo mieszkanie cie wychodzi bo mnie leczenie dziecka tez duzo wychodzilo ... " Ja też żyję z mężem i 1400 to jest normalna kwota na utrzymanie dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem ze autorka chce db dla swojego dzecka ale poprostu chodzi o to ze przed sadem niech sobie wola nawet 2000 ale poprostu sad moze ja wysmiac . chodzi tu o to ze po co na forum oczy ludziom mydlic jakie to utrzymanie jest drogie po to tamto itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosska
Boze jaka ciemnota... Do pracy idz pasozycie pisz....a kurwa z kim niemowlak ma zostac , kto sie nim zaopiekuje? Tatus sie wypial to niech i placi 1500. Co wy myslicie, ze dziecko poztzebuje tylko jesc ubran i to tylko te wydatki ktore ojcirc w czesci moze pokryc?? Dziecko potrzebuje 24/24 opieki i co? Tylko matka ma si enim opiekowac? Niech moze ojciec polowe wydatkow na dziecko zwraca i 12 godz na dobe dzieckiem sie zajmie wtedy bedzie sprawiedliwe Nie ma czasu? Niech opieke wynajmie na te przypadajace n aniego 12 godz to zobaczymy ile to kosztuje. Co to jest 300zl, co to jest 700 zl kiedy chce sie z dzieckiem isc na basen, zoo, zapisac na jakies dodatkowe zajecia dla no niemowlat. 1000 zl to malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka trójeczki.,.
300 to jednorazowo się w aptece płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matka trojeczki ja gdybym chciala to bym mogla wydawac na dziecko nawet te 2.5 nie brakuje nam pieniedzy wiec nie zyje skromnie ale nie wydaje takiej sumy na samo dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosska
Sory za bledy i balagan...ale szybko pisalam ...tak sie wkurwilam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmojego punktu widzenia..
300 zł jednorazowo w aptece? A co niemowlę kremy z Vichy używa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi które chociaż trochę podniosły mnie na duchu i coś podpowiedziały a inne umocniły, Państwu którzy pisali od rzeczy, którzy albo nie wychowują sami dzieci, tatusiom żałującym pieniędzy na swoje własne dzieci oraz ludziom wychowujący swoje dzieci za psie pieniądze w żałosnych warunkach, którzy są zadowoleni ze sytuacji materialnej również dziękuję, chociaż nie pohamuję się w napisaniu że ich wypowiedzi były raczej ... zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka trójeczki.,.
aniołek to Twoje dziecko nie chodzi na basen, do kina, do Aquaparku , zajęcia itp? Nie jeździ na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viccca --swietne podsumowanie. Jak by cos to maila ci podalam, napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sory ale niemowle nie potrzebuje zoo a rozumiem rozpiska na 3 lata to ile razy bedziesz do tego zoo chodzic co tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmojego punktu widzenia..
Matka trojeczki 3 * 1400 = 4200, mieszkanie, opłaty, wasze jedzenie.. Ile wy zarabiacie? 12000? Kolejna bogaczka, hipokrytka i sciemniara kafeteryjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde przeginacie!!!!!!!!!!!!!!!!te 2000 to co niby ma być marzenie każdej mamy??????????????Szczęśliwe w małżeństwie siedzą na dupie i się nie martwią bo chłop zarobi...a ona co ma zrobić???????????????????? Autorko...tak jak NORMALNE piszą nie przejmuj się tymi zazdrosnymi jędzami...masz prawo żądać na swoje dziecko tyle ile uważasz za słuszne i ile uważasz że zapewni mu odpowiedni byt!!!!!!!!!Nie czytałam całości ale wpisywać trzeba wszystko!!! Właśnie choćby taki basen...miesięcznie płacę 200 zł a młody chodzi odkąd skończył 4 miesiące... Dziecko ma prawo do wszystkiego!!!!!!!!!!!!!!!! To że niektórych rodziców nie stać to ich problem!!!! Ale dziecko ma prawo!!! Dlatego Ty masz prawo walczyć o jak najwyższe alimenty..... Tak jak ktoś wyżej napisał 300 zł to się w aptece zostawia...ja na same leki plus mleko był okres że zostawiałam po 450 zł i to we własnej aptece!!!! Do tego jeszcze lekarz...też masz prawo do domu zawołać lekarza a nie z noworodkiem po porodzie się szlajać zimą np. po tych zasmarkanych przychodniach!!!!!I co z tego że inne zaraz się rzucą że one stoją w przychodni z dzieckiem!!! no to niech stoją dalej!!!!!!!!!!Nie zabraniasz im, ale DZIECKO MA PRAWO MIEĆ KOMFORT!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosska
Te ktore dostaja 300zl potem kupuja stare , zniszczone ubrania na allegro za 20 zl karton i ciesza.... Ja naszczescie nie mam tekiego problemu co autorka ale wien ile kosztuje dziecko...ja staram si edac mojemu wszystko co najlepsze, najzdrowsze. Nie kupuje jedzenia w sloikach , gotuje sama z ekologicznych produktow...itd a miesiecznie na samo dziecko napewno wyjdzie 1000-1500 i wcale noe wliczam czynszu w ta kwote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmojego punktu widzenia..
Do przychodni z zasmarkanym dzieckiem nie ale do galerii handlowej ja szoping z niemowlakiem gdzie jest skupisko bakterii i wirusów tak. Polskie matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka trójeczki.,.
Nie doczytałam,że masz niemowlę. A jeśli chodzi o niemowlęta to same pampersy, środki higieny, czystości, mleko, potem zupki, soczki. To masa pieniędzy na to idzie. Ubranka drogie. Pajace 30-40, body 10-20. A gdzie zabawki? Owszem można i wegetować za 300, ale czy o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka trójeczki.,.
zmojego punktu widzenia.. 12 000 nie, ale 8000-10 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmojego punktu widzenia..
Sama jesteś jak ten pajac mamo trojeczki.. Pajac dla niemowlaka w pepco kosztuje 19.99 na przykład no chyba, ze szlachta musi mieć lacoste czy ubrania ze smyka Z KTORYCH DZIECKO WYRASTA SZYBKO. Krytyka Cię boli i dlatego ignorujesz moje komentarze =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosska
Aniolek93. dokladnie co tydz do zoo Tylko badejdzie wiosna maly podrosnie i jako roczniak bede robila z nim cotygodniowe wypady do zoo. Wiesz jak dzieci to lubia? Juz takie male nawet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym niemowlę ciuchów też potrzebuje....rośnie no nie???? Czy Wam dzieci stoją w miejscu???? Bo nawet mój niejadek rosnie....ostatnio poszłam kupić tylko 3 szt. pajacyków do spania i 2 szt body i to polskich firm zwykłe bawełniane i poszła stówka jak nic....a gdzie do tego reszta pierdół??? Rajtuzki, skarpetki, spodenki, śpiworki....cała wyprawka też pewnie kkosztowała nieźle...wózek, łóżeczko...ok jednorazowy...ale niech zwróci!!!!! Teraz co miesiąc mleko, witaminy, soczki za chwilę, obiadki, kaszki, pierdółki, zabawkę też trzeba kupić... O proszę ja za same sanki zapłaciłam 270 zł ...no jaaaaaaaasne mogłam sobie kupić za 30 zł w tesco...ale kurde bele moje dziecko i ma prawo mieć lepsze...a chodziło mi o takie ze spiworkiem z oparciem i z rączką do pchania.... Autorka też ma prawo żądać dla swojego dziecka najlepiej!!!!!!!!Bo dziecko ma ojca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie znalazła go w kapuscie ani nie poszła do banku spermy!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmojego punktu widzenia..
Tak tak. Maz dyrektor, Ty luksusowa księgowa.. Żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojego punktu widzenia szkoda Ci? Ile Ty wydajesz na swoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosska
IeAle wy kobiety jestescie wredne, wsumie co was obchodzi gdzie ktos kupuje ubrania. Przeciez to nie o was, wasze dzieci i wasze pieniadze sie.rozchodzi, wiec morda w kubel. Autorko wg mnie to 700zl to i tak malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>z mojego punktu widzenia.... Ale dlaczego ona ma kupować tańsze ??????????? Gorszej jakości???? Bo?????????????? Bo co??? Bo inne mamy zazdroszczą? Czy ..bo musi oszczędzać...nie musi!!! Tak jak napisałam dziecko ma ojca który sie nie poczuwa...to niech zacznie...nie chciał po dobroci, mogliby się dogadać, mogliby zyć z daleka a ugodowo, jakby zachorowało mógłby dorzucić na leki, czy na coś droższego.Tak się zachowują dorośli mężczyzni.... A co do chodzenia do galerii mimo wszystko kochana jest różnica isć do galerii a przesiedzieć dwie godziny z noworodkiem w poczekalni gdzie stare baby z zapaleniem płuc kaszlą a połowa dzieci z innymi bakcylami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×