Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

Słodka milaczku 😘 ładną kochaneczka kolorystykę bielizny posiada pod sukienką, aż z wrażenia kawa w filiżance się zgotowała;) morze zakołysało, żagiel podyndał na maszcie ;) Płyniemy do wiosny w ciepłe kraje :D 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😍 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiErNy SaKsoFon
Dzień dobry, Marlenę poznałem w Kościele, jest organistką w naszej parafii, gra na organach, ksiądz proboszcz patrzy na nią przychylnym okiem, faceci patrzą na nią przychylnym okiem ;) Wikary nawet nie kryje i na widok Marleny odkręca głowę, młody chłop, to i potrzeby są ;) Marlena ma na oko trzydzieści lat, figurę tancerki erotycznej, twarz księżniczki z baśni tysiąca jednej nocy, dama z wielkim ponętnym cycem. :D Od razu po rozporku zorientowałem się ,że to jest to. Kiedy podszedłem do komunii św, między moimi nogami stał namiot, ksiądz spojrzał na moje krocze, potem na organistkę, uśmiechając się pod nosem, odrzekł, ona jest dobrą saksofonistką :D Nie wiedziałem wtedy o co księdzu chodzi. :classic_cool: Marlena na organach grała pięknie, jak z nut, lubiłem ją podglądać, jej ciało, emocje podczas koncertu. Zakradłem się któregoś dnia pod organy, aby zobaczyć jej krocze podczas gry. Czekam, czekam, w końcu się doczekałem, obcasy uderzające o posadzkę, była ubrana w mini spódniczkę, ciepło było tego lipcowego dnia ;) Usiadła, rozłożyła lekko nogi, i zaczęła grać...Widok był tak podniecający, że moja głowa znalazła się pomiędzy jej udami, a język zaczął lizać pipkę. Marlena była lekko zaskoczona, z początku się opierała, potem kiedy zacząłem lizać jej wargi, wchodzić w pipkę językiem, pieścić łechtaczkę, rozluźniła się. Marlena nie tylko grała , ale i śpiewała, jęcząc z podniecenia...Marlena nie tylko grała, ale i tańczyła, nadziewając się na mój język. ;) Koncert zakończył się z chwilą, gdy jej ciało zaczęło się wić. Potem Marlena wyjęła mnie z pod spódniczki, rozpięła spodnie, i wzięła do ust mój saksofon ;) Marlena po raz kolejny zagrała, sała, lizała, tarmosiła, grała na moim saksofonie jak Candy Dulfer w Lily Was Here http://www.youtube.com/watch?v=aDlVPiFzoBI Mój saksofon był w niebie, Marlena w swoim świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
przepraszam ale dokąd ta łąjba płynie i czy są jeszcze wolne bilety na rejs?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
to ja poprosze tam gdzie jest ciepło i te półnagie panie są:) acha i żebym był jedynym facetem tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybki nie wiesz na co sie porywasz:p przecież wszyscy doskonale wiedzą że nie podołasz a kobiety niezaspokojone to wredne kobiety i jeszcze Ci krzywdę zrobią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodka nie przesadzaj:D nie wiem czy jedną by sie odpowiednio zajął :p on ciągle daje mi kosza:( nasuwa mi sie nawet taka mysl ze..nie wiem czy powiedzieć:O no dobra mówie:classic_cool:... może on jest gejem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Diii ale ja mam bardzo dobry sposób na wredne kobiety...zawsze się zgadzam z nimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
jak mogłaś to powiedzić na głos:( teraz pewnie mnie ojciec Tadeusz wyrzuci ze swojej sekty yyyyyy znaczy z Koścoła swego:( a wiem że on tu bywa często i czytuje wpisy , co by mógł znależc inspirację na niedzielne kazania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
myślisz że pożyczy mi wkońcu swego Maybacha:) i nie będe musiał go pozyczac bez jego wiedzy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
no ja się trzymam cały czas bo strasznie buja tą łajbą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka 😘 🌼 Diabli 😘 [kwiatek[ Płyniemy milaczki na wody rozkoszy, w ciepłe rejony przyjemności, gdzie słońce całe dni 😍 a pokłady pełne załogi, lejącego się wina ;) :D 😘 🌼 😘 🌼 😘 kurs na wyspy erotyki ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitanie, Pan
raczy ograniczyć te usta i kwiaty i serca. Wiem, wiem, laska 1 klasa, ale litości, czytać się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorku pokład miłości, tu flirty kwiaty, zabawa z milaczkami, róż pocałunków i serc ;) Beczułka rumu na rozluźnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×