Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

Gość Piotr Podłączony
Siemano ziomalki 😘 siemano ziomy W studia wkręciła mnie rodzinka, wiecie jak to jest, starzy nawijają akcje, synek ucz się będziesz wielki, takie tam bzdety. Ogólnie wiadomo jak jest, w Polsce teraz nie wykształcenie decyduje, tylko układy, masz plecy, chody, masz dobrą pracę. Dajesz w łapę kasę pojedziesz, kto nie daje ten nie jedzie i dziaduje. No i ja miałem takie fajne plecy, kumpel był chodliwy w mieście, załatwił mi robotę w firmie motoryzacyjnej, siedzę na kompie, wbijam zamówienia, inkasuje 6 tysięcy złotych do łapy. Nie jest źle nie? Też tak sadzę. Chodzę po klubach, bawię się, dobrze korzystam z młodości, bzykam co chce. Jednak coś co zostało, starzy władowali mnie w studia, truli łeb, że to teraz ważne, że trzeba poszerzać horyzonty, że ze studiami łatwiej. Bzdura, ja nie mam studiów, dzięki znajomościom mam prace i 6 tysięcy do łapy. Często świeżo upieczeni absolwenci z magistrami, mają zaledwie po 2 tyś, w biedronce tyrają palety na wózkach :D Po co im było marnować te lata? :D Żeby starzy się zamknęli musiałem jednak rozpocząć naukę. Jestem bystry chłopak, więc zagadałem się z jednym kumplem, dowiedziałem się, że jest możliwość załatwienia papieru opłacając się u jajogłowego na uczelni. Wyjaśnił mi, o co biega, ja to szybko przetrawiłem. Biedny nie jestem, zainwestowaliśmy w kopertę dla zgreda, i teraz mamy luz. Studia opłacone, uczyć się nie trzeba, magister w kieszeni, robota dobra, zabawa w weekendy. Dobrze mieć układy ;) Z taką wypłatą laski lecą na mnie jak na jedynego samca na ziemi ;) Nic dziwnego, zobaczcie jaki ze mnie student obrotny, dobra robota, łapówa za studia wręczona, starzy usatysfakcjonowani, tak się żyje :D Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takich magistrów
Teraz mamy :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka pewna
a h o y :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitan pomimo swych lat, ostry facet jest :D Spójrz Słodka na palec, widzisz tę obrączkę?:D Masz już stopień oficerski ;) 😘 Masztem zacumuję w Twojej zatoce, popłyniemy w miodowy rejs ;) 😍 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Pan na swoim nie ma, więc nie wiem o co chodzi :P Chyba nadmiar słońca i sexu ;) Przytule pogłaszcze wodę do picia przyniosę ;) Chyba, że mowa o wibrujących pierdzionkach..... to mogę być za :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka ;) Twoje palce są zwilżone szampanem, który otworzyłem i wystrzelił, aby uczcić Twój stopień oficerski ;) 😘 Przyjdzie czas, że przejmiesz ster 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja kajuta Panieneczko jest niebem ;) Ty aniołem ;) Twoja przystań, kapitańską oazą ;) Wpadnę tam, nie raz kochaneczko ;) 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo z grubej rury Pan pojechał Kapitanie :P obawiam się, że Pan się dzisiaj spił, więc kulturalnie udam, że nic nie widziałam ;) że mi boska klata literki zasłoniła ;) albo maszt przeogromny ;) Kolorowych snów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubą rurę kochaneczko to ja mam w spodniach ;) 😘 Zaś spiłem się Twoim widokiem w majteczkach i staniczku ;) 😘 😍 Maszt stoi, przysłaniając słońce, żagiel rumem rozpostarty ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitanie pan
powie jakie grzyby pan wpiernicza :D tez chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×