Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

wkurrwiony życie to nie bajka powiedział kot ucinając sobie jajtza :D Nie wiedziałeś, że faceci są jak śnięte ryby w akwarium 💤 łykają jak leszczyki :D co pani raczy rzucić w charakterze ochłapa do zupy rybnej :O łosiowi brandzlującemu się do ekranu ;) Być może, że ona ma chłopa, kiedy pisała z Tobą, robiła mu kapucyna w śmietanie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uha ha ha
w każdym razie, słodka albo niegrzeczna .incognito. jesteś spalona:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczko droga :)
Jako spec od promowania produktu powiem Ci, że będziesz trzepał myśląc o niej tydzień co najmniej ;) wiec plan zrealizowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczko droga :)
ale wiesz, to zabawa dla obywateli z wysokim IQ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manipulacja dobrz rzecz
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnienie w tym przypadku to nie kot, a leszczyk, przyjął ciepłego anusa w poślady jak łoś na rykowisku :D :P Wydawało mu się, że nie popuszcza :P żeby po chwili zorientować się, że czas spodnie wymienić na czyste :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię o tym ostatnim, któremu z doopy leci jeszcze opar po ładowaniu cementu w odbytnice :O :D Musisz uważać, żeby ten kot nie wyrwał Ci guzika w programatorze, bo wtedy skończysz jak popierdująca locha zadowalająca w kuchni cukinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G3r3k, a co jak kobieta chce nie tylko zgubić guzik od programatora a jeszcze go oddać we właściwe ręce? i siedzieć w kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żebym był pozbawiony tolerancji, ale na govnojady, z mordą wbitą poniżej lustra cieczy w szambie mam uczulenie 💤 Kot musi mieć jajtza a nie smród w gaciach po kastracji kikuta :O Zresztą w świecie zasrrańców zdarzają się pelikany robiące na rzadko w gacie ,na sam widok włosa piczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, charakterny pan ;) czekaj niech siądę wygodniej, podrapie się po kroczu, beknę, pierdnę i teraz możemy pogadać :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co sugerujesz? Ze twarda babę trzeba twarda ręka do ściany przygnieść i wejść na ostro bez rozgrzewki aby poczuła kto jest panem? Jasne, wtedy pewnie na kolana padnie z uznaniem, że taki samiec ja posiadł. Będzie chodzić na czworaka lizać but i błagać o jeszcze, w końcu każda twarda baba to suka która można odpowiednia siłą utemperować co nie? jak nie siła psychiki to z liścia ;) jak nie lisic to do $ przywiązać. ma się te metody ;) Wiesz co :P aż od tego pisania mokro mi się zrobiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poudaje, że nie chce, ty poudajesz że nie chcesz, poszydzimy z siebie trochę, później podkręcimy tempo, trochę powalczę, trochę mnie poobijasz i każdemu będzie dobrze ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmierdzi mi tu Panią Mieczysławą, obsrranym kurrwistrzałem, na którego widok liście opadają, a lato spierrtala do morza. :classic_cool: Kapitanie czyżbyś dymał po kątach Mieczysławe? 💤 Wierzyłem w Ciebie posrrany gumisiu, że spierrtolisz pod wpływem jej piczego smrodu, jednak zwarłeś poślady, korek w nos i nura w czarną dziure :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wyciągnąłem Ciebie z szamba jak dzifke oderwaną od młodego niedoświadczonego choojka ;) Byłaś przysana jak ciele do krowiego tzytza :D Okazałaś się panią Mieczysławą kręcącą z bandą od ojca dyrektora :D Pociskaj govnożerię na miętko, żeby Ci z doopy coś potem nie wypadało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×