Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

Oho Kapitanie czyżby srrajtaśme zacięło? :P:D:D Pierwsza niedziela po walentynkach :O Kapitan przemawia do pustego pokładu 💤 Mówiłem z babami jest tak, że jak nie posmarujesz hajsu :P nie jedziesz :D Jak w taksówce, albo w burdelu :D Nitz Twoje bajery, tu się liczy stan posiadania :P Każda marzy aby wydawać kase chłopa i jak jest miękki chuuujek puścić się z jakimś twardszym byczkiem ściemniając 'kochanie wychodzę do fryzjera' :P:D:D:D Przegrywamy razem niedziele ;) Musisz mieć teraz jajtza ze stali, w pośladach motz, samotność potrafi zrobić w majtkach jajecznice jak sprawne damskie rączki, przy pomocy imadła :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G3r3k już Ty się nie bój o kapitańskie życie :D Ale dziękuję za troskę, masz łap brachu beczkę rumu :P:D Kochaneczki zabawiamy dzisiaj w kajutach :D Równikowa strefa wiesz deszcze, monsuny, trzeba uważać na fryzury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko 1 pytanie
hehehhe i co Blondyna dostała opierdol za wczorajsze kokietowanie i ma szlaban? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko 1 pytanie
Nowy :D was je dwu czy masz już dwa kompy i kilka bramek proxy :D ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko 1 pytanie
Nie wiem komu ale gratuluje :D nie jest już tak pyskata i wojownicza :P Dupkę dobrze pchasz albo makaron na uszy nawijasz czekając kiedy popchasz :D Nabijam się, ale serio gratuluje :P takiego byka za rogi wziąć to wymaga zdolności i nieziemskiej cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko 1 pytanie
A! zapomniałbym :D jak jest was dwóch to kładę tu nabite pistolety :D Poczekam spokojnie, aż się sami zlikwidujecie :D Blondasku, wtedy twe łezki otrę moim serduszkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadka rozwiązana :D
To Nowy i Duch leją się o laski :D Sprawdzone und potwierdzone :D Temat mistrzostwo świata panpwie rozkręcili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadka rozwiązana :D
Szacuneczek i kisiel w majtkach jak Was czytam :D :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko 1 pytanie
Nie to nie duch :D do ducha wpada znają się :P podobno ducha ma jej fotełe :D ale tu Kapitan jest inny :P Nowy czy inny stary szczur pokładowy :D oto jest pytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko 1 pytanie
Obstawiam, że to Nowy :D i panikuje, że jak ona się dowie, że pisze z typem który pół życia rwie babki z tego forum to zawinie kiece i spierdoli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko 1 pytanie
Nie mniej jednak myśl, że dwóch myśliwych poluje na ta sama ofiarę :D bo ich w chuja zrobiła posiadając wiele pseudo :D jest jeszcze śmieszniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Mieczysława? 💤 Mam nadzieje, że leży uchlana w bele gdzieś na peryferiach izby wytrzeźwień :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popycham ;)
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko 1 pytanie
ej, nie bądź sadystą :P będę grzeczny :P daj jej tu pisać :P my biedne walikoniki nie mamy natchnienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×