Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

Gość popycham naprzód
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popycham ;)
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popycham ;)
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow...:classic_cool: dzisiaj jakies rozhulanko tu widze... znudzilo sie wam slodkie winko i przeszliscie na wytrawne :D... to dobrze, bo poprawia krazenie. kto wie.. jak by tak dosypac do niego wiagry, to moze nawet za szampan by robilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida6 impreza jak trzeba ;) W arsenale kapitańskim jest i czerwone wino wytrawne, racja, krążenie poprawia i zawiera antyoksydanty. ;) Nie mogło tego zabraknąć, z wiagrą czyni cuda...Kopie jak pierwsza dziewczyna...macana na szkolnej przerwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokietka padło właśnie z Twoich ust :D Normalnie kazałbym Ci sprzątać dom, z miotłą w ręku 💤 Jednak przy niedzieli, pozwolę targać Ci beczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Tadeusz Jagodziński
Witam Państwa, Jako, że jestem człowiekiem z cenzusem naukowym, czynnym zawodowo, nie wypada mi na oficjalnym forum erotycznym, używać niecenzuralnych słów, tudzież innych epitetów. Więc do rzeczy, wykładam socjologię, jestem znanym, wybitnym, szanowanym w gronie zawodowym fachowcem. Mam zaszczyt pełnić rolę promotora, więc studenci starają się uważnie słuchać moich słów. Wiadomo jakie realia obowiązują w naszym kraju, studentom nie zawsze chce się uczyć, więc opłacają się w toku działań korupcyjnych, poprzez datki na rzecz kadry naukowej. Mówiąc kolokwialnie, dają nam łapówki. Również i mnie dotyczy ten zaszczyt, dzięki temu wybudowałem w Wilanowie okazałą willę "white rose", zainwestowałem w kilka nieruchomości o charakterze budowlano-inwestycyjnym. Posiadam również nowego Mercedesa. W zamian za hojność studencką, młodzi ludzie mogą liczyć podczas egzaminów, na naszą wyrozumiałość. Datki jednak zbieram tylko i wyłącznie od studentów płci męskiej, i nieco brzydszych studentek. Te ładniejsze Panie, proszę o zjawienie się w restauracji, do zarezerwowanego przeze mnie stolika. Mam fetysz, lubię dotykać w miejscach publicznych, ładne, młode kobiece ciała. One rozumieją zależność jaka nas łączy, ja sobie podotykam, one będą miały spokój na uczelni, a co za tym idzie więcej czasu na rozrywkę. Kiedy rozmawiamy w gwarnej restauracji, niby poważnie, markując dysputy naukowe, mój palec nierzadko zaczyna wodzić po obrysie damskiego dekoltu. Sprawdzam poziom gładkości skóry, jędrność tkanek. Pod stołem moje działania mają znacznie bardziej inwazyjny charakter, doprowadzam moje rozmówczynie, w toku działań dotykowych, do stanu nazywanego orgazmem. Po takich kolokwiach, Pani magister socjolog, nie tylko dysponuje w/w tytułem naukowym, ale także jest seksuologiem. Dziękuję za uwagę. Z poważaniem Profesor Tadeusz Jagodziński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×