Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

Gość popycham ;)
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i mysle
pamiętacie ten post? "Chciałabym bardzo.... i jest to o tyle dziwne ze pierwsza urodziła się fantazja aby zobaczyć go z inną... jaki będzie przyjrzeć się jak przezywa rozkosz... jak kochamy się to zbyt wiele czuje by widzieć by się przyjrzeć... myślę ze byłoby mi lepiej gdybym kochając się z nim mogla przypomnieć sobie ten widok... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_Feanor
Siądźcie niewiasty, siądźcie wędrowce, Niechaj stary wieszcz zanuci melodyje, Opowie historyje, cuda ni widy, Jak to pewien śmiałek nad śmiałki, robił dworskie widy, Wzrostem niwielki, sercem godny przednich zaszczytów, Wróg na bohaterskie oblicze, zniesion hufce swe, konnicy najprzedniejszej, Choć wzrostem ów woj niewielki, Panny wzdychały, chusty przed orszaki rzucały, Na dworze opowieści rozlegały, komnaty buchały, sensacyji domagały, Jak to rycerz wzrostem niwielki, Pannice ujmuje, głaszcząc je pod dworskie kreacyje, Któregoś wieczora, śmiałka dostrzegło bystre filozoficzne oko, Harcował pod biesiadnym stołem, od Pannicy do Pannicy, Jego wzrost niwielki, jak znalazł do gierki, Wskakiwał woj pod damskie kreacyje, znosił pantalony, Porządkował pod kreacyjami gospodynie, Od tej pory tajemnice rozwiały, śmiałka nazwali niziołkiem Do przemawiania z mównicy podpierał stolkiem, Kursował rycerz pod stołami, między kreacyjami, Męże niewiast, wnet się skrzyknęli, zbrojną partyje powoływali, Długo i namiętnie wojownika klingami miziali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i mysle
"Nie chodzi o osiągniecie satysfakcji bo nie mam problemu z orgazmami...tylko adrenalinę, pożądanie które budzi w nocy mimo pracy, domu i całej tej nudnej rzeczywistości." Co to była za laska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i mysle
f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5160180&start=270 Później już trochę inaczej pisała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i mysle
Ciekawe co u niej, czy pazurki jej jeszcze zostały ;) Rasowa kocica potrzebuje wprawionego kochanka, który te pazurki doceni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i mysle
f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5160180&start=510 ten link lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan_Feanor dobra sztuka, pod sobotnie chlanie na zagrychę ;) Doceniłem wychylając butelkę czystej do monitora ;) :P Morał zaliczony. Ryzykowałem naprawdę dużo, jakby mnie Lady Dorota trafiła z woleja, widząc moje czyste zgranie, zostałbym nieczysto sfaulowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Mieczysława Sława
Wacek znasz mnie w morde jeebane, charakterna ze mnie kobieta, bum cyk cyk przypiertolić potrafie, wiesz kurfa jego mać o co chodzi, prosze ja Ciebie, alkoholizm mnie mnie podchodzi. A Ty korva jego mać, znowu morde moczysz w spirytusie, Gdybym była Twoja baba, już bym Cie wyprowadzała na popołudniowy spacer z balkonu, z dziesiątego piętra na ryj bez spadochronu. Poleciałbyś jak śnięty nietoperz. W zawodówce, prosze ja Ciebie, byłam w półfinale mistrzostw Europy, w boksie, wagi ciężkiej, proszę ja Ciebie, zaleciało mi od sędziego dżunglą alkoholiczną. Jak go w te melodie zapiertoliłam w kły, do dzisiaj jest w śpiączce. Słowo na niedziele do roboty korva jego mać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypuścili farmerzy z zagrody niedouczoną loche do komputera :D Dobrze wywłoko, że nie masz bachorów, cierpiały by mocno, mając kwiczącego, tłustego prosiaka zamiast mamuśki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka brunetka
Te G3r3k - słyszałeś słowo ironia kiedyś? Wpisz w google i wtedy możesz wrócić, poziomu beki nie łapiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka buzi tam gdzie fajnie ;) 😘 Załoga ubzdryngolona, kapitan jeszcze na mostku pelni wachtę, choć na trapie ostro zawiało halnym ;) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wino i coś na kolacje poproszę :D Muszę się zregenerować :D ...aby Pan kapitan miał pokład dla siebie :P tak do zabawy w kotka i myszkę w cumach i szalupach :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumu beki wnoszę, wina butelki wjeżdżają, kapitan lekko ubzdryngolony ale warte przy sterze trzeba trzymać :D 😘 Zrzucaj no te ciuszki, po zakręcę pokladem jak przystało na szeryfa :D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wole oficerować pod pokładem :D Ktoś musi też tam rządzić :D Dzięki za doładowanie moich baterii :D niedługo lecę przywiązać kogoś do czegoś i zgwałcić :D Jeszcze podjem trochę :D RAJ :D mój RAJ na tym statku :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgwałcić? :D Kochaneczko dobrze, że weterana uprzedziłaś :D Wrzucę na ruszt kilka paczek wiagry co by gwałty dobrze przebiegały, maszt stoi jedziem w kapitański rejs ;) :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzaaaa
To ja samo winko poproszę, bez kolacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzaaaa
Scenariusz niezły, rezygnuję więc z picia winka całkowicie, na poczet rozlania większej ilości na moje ciałko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitanie, jak już skończę gonić, wiązać, gwałcić chłopców bezbronnych i się na nich nauczę sztuki miłości to wpadnę na pokład :D Teraz podjem, wypije, komplementów posłucham :D apetyt do zabawy sobie zrobię patrząc na Pana boskie ciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zedrę mundur :D wino w łapę i poleję Wasze rozgrzane ciała, dynamitem z butelki, z rurki :D Jestem po wiagrze lekko nastrojony na terenowy sport pod pokładem :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×