Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

Gość Przybyli ułani do laseczka
hey cóż to za dzieweczka ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przybyli ułani do laseczka
przebój z imprezy "majteczki w kropeczki" w Gęgałach Górnych pod Garwolinem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popycham naprzód
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =[]=[]=[]=
miłego weekendu świry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loko especial
Myślisz pomarańczo, że córka nawigatora jest kobietą z charakterem? :P Ja tak sądze, ona dała jasny przekaz, coś jak kartka na pupencji, z napisem,tylko dla prawdziwych mężczyzn ;) Miękkie chojki wymiękają w przedbiegach :P Chciałbym zobaczyć jej tzytzki, nie zaliczając przy tym z liścia w czapę :D Ona jest kreatorką, reżyserką, jak powie żebym polizał tzipke, na śniadanie, ja powiem, że było smaczne ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka brunetka
Hmmm ciekawe o kim mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popycham naprzód
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️Pomarańcz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carlito Pacjentuś
Życie Carlita, lewe interesy, splendor na mieście, nocne balety, piękne kobiety, proszące jak suczki o znak ze strony Carlita, że właśnie nadeszła ich rola, księżniczki nocy ;) Jestem Carlito, szefu mafii sycylijsko-rosyjsko-wietnamsko-japońskiej, poważna sprawa :classic_cool: Z lewych interesów dorobiłem się pokaźnej kasy, mam dwie wille w Malibu, trzy w Hiszpanii, 8 w Australii, 18 jachtów, 42 samoloty typu Airbus, 67 samochodów marki Ferrari. Żyłem jak pączek w maśle, na zawołanie miałem pół świata, jak ta lala. Niby głowa nie szklanka, ale wstając z łóżka, paskudnie uderzyłem się łepetyną w sufit, wysoki jestem byku :D Chodziłem po lekarzach, zatrudniałem prywatnych, żaden leszczyk nie potrafił mi rzeczowo pomóc, to ja ich w tube, beształem, tyrałem, jak trzeba. Do Carlita się nie fika, wiadomo, że Carlito i jego mafia są debeściaki w mieście :classic_cool: Trafiła się jedna, specjalistka od medycyny niekonwencjonalnej ;) Na imię miała Anita. Brunetka, wysoka, zgrabna, o charakterze zniewalających samą gestykulacją ust ;) Powiedziała, że głowę mi wyleczy, że wyleczy nie tylko głowę na szyi, ale tą drugą też :P Powiedziała, że Carlito będzie jej. Nie wiedziałem o co biega, kazała się położyć na łóżku, uczyniłem jak chciała. Myślę sobie chooj przynajmniej ją zmacam, szefowi się nie odmawia, była ubrana w lekarski krótki fartuszek,l mini, do tego białe pończoszki ;) Przywiązała mi ręce, usiadła na mojej twarzy, głowa przestała mnie boleć ;) Pojeździła na moim języku z 15 minut :P Urwał mi się film, wiem tylko, że jej kisielek wylądował w moim brzuchu :D Powiedziała, że to początek terapii, ja odparłem, że chce być jej fotelem, jej majtkami, jej tamponami :D Tak Carlita zniewoliła, doktor brunetka, co stawiała bata, podczas wizyty u lekarza :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalonyyyyyyyyyyy
zapinałbym jak pamarańcze w sokowirówce :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za kwiaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexydiva
panie, panowie takie rozmowy nic wam nie dadza, lepiej porzadnie wyobracac jakas dupcie z roksy :D od razu wam ulzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie cukruj mi takPrzyjdzie twoja oblubienica zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córaa Koryntu
loko -- nosz kurfa debil 😭 myślisz gachu zasmarkany, że wyrwiesz mnie na badziewie? :D Pfffe pierdu, pierdu :D Następny gnoojek co se ubzdurał wyrywanie laski na "twarde choojki" :D Zaufasz takiemu :O Wychowasz se lenia, hipopotama :D zalegającego na kanapie ze skrzynką piwska Zasrrrane to, zakichane to, myślące o swoim śmierdzącym paszkwilu w slipach, zimującym pod otłuszczonym bebzonem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Córaa Koryntu
Umyj zęby kucharko, bo śmierdzi kupą galarety 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×