Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

Gość gość
Fajnie było, milo się bawilo A teraz trzeba iść odespać swoje by jutro rano zyc za dwoje xDobranoc i kolorowych fajerwerków wszystkim zyczę 👄x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtek bez majtek
Tak wiem już spadam :D sprawdzałem tylko :P w łeb nie dostałem :D żyję :D papatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popycham naprzód
na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wino już zaszumiało kochaneczkom, trza będzie po kajutach się poprzechadzać, nocny obchód zaliczyć ;) 😘 Dobrej nocy, pomyślnych wiatrów i miłych orgazmów ;) 😍 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtek bez majtek
a mogę pomóc w tym obchodzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtek bez majtek
Tak wiem NIE ale zapytałem :D chłopaki nie uwierzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtek bez majtek
Opowiem wam jak wyglądał wczorajszy obchód :D Słuchajcie :D Na klatce schodowej dudniły pospieszne kroki. Kapitan w płaszczu przemknął pod lampą rzucając ulotne cienie na ściany. Nagłym ruchem obrócił się, nacisnął na klamkę i zaklął: - Kurwa, zamknięte... Miał w kieszeni masę kluczy wysypał je i zaczął szukać właściwego... Za drzwiami dało się słyszeć szmer, Kapitan jednak nie zdążył zareagować. Kobieta otwarła drzwi, upuścił klucze i je rozsypał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtek bez majtek
- O, kochanie! chodz! Uśmiechnęła się do pochylonej postaci mężczyzny i odeszła w głąb kajuty. Kapitan odczekał, aż kobieta zniknie za rogiem i zaczął z furią zbierac klucze.W końcu wszedł do przedpokoju. Położył płaszcz, gwałtownym ruchem ręki zamknął drzwil. - Kochanie, chodź, już gotowe - dobiegł go głos kobiety idącej do pokoju. Podszedł do drzwi, patrzył się chwilę na poświatę bijącą z wewnątrz. Kobieta podeszła do wejścia: - Kochanie - zaczęła niepewnie - co się sta...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtek bez majtek
Przerwał jej w pół słowa brutalnie wpychając kobietę do pokoju. W jej oczach pojawił się strach; mina mężczyzny wyrażała tylko jedno uczucie, ale dobitnie -- wsciekłość. Chwycił ją brutalnie za ramiona, popchnął do stołu. Chcąc złapać równowagę oparła dłoń o stół, rozbijając talerz zraniła się. Gwałtownym ruchem ściągnął obrus, przygwoździł kobietę do stołu. Chwyciła go za łokcie, zaczęła: - Kochanie, proszę, nie... - Oddaj mi się albo i tak dopnę swego, a tobie będzie gorzej! - odkrzyknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtek bez majtek
,,Czy jest sens się bronić? Chyba nie chce mnie tak naprawdę zranić?. Kapitan zaczął niecierpliwie rozpinać jej bluzkę, w pośpiechu plątały mu się palce. Kobieta chwyciła bluzkę i rozdarła ją; guziki frunęły po całym pokoju, brzeg bluzki zaczerwienił się. On chwycił dłoń kobiety, przyłożył usta w miejscu rany i wyssał płynącą krew. Kobieta w tym czasie jedną ręką zaczęła rozpinać jego spodnie, które natychmiast opadły, za bokserkami wypinał się nabrzmiały penis mężczyzny, który od razu zaczęła głaskać. Dłonie Kapitana skierowała na swoje piersi, on zaczął je mocno ściskać, pochylił się nad nią i przygryzał raz jeden raz drugi sutek. Kobieta coraz bardziej podniecona jęczała przy każdym kąśnięciu, ściskała jego członka. Podciągnął jej spódnicę, ściągnął jej majtki i przygładził palcami jej wilgotną łechtaczkę. Kobieta wygieła się z przytłumionym ,,Och! na ustach. Wsunął w nią palec, jej dłoń zacisnęła się na jego penisie, potem zdjęła majtki, nakierowała na go na swoją pochwę. Wsunął się w nią od razu na całą długość, pieszcząc jej piersi poruszał się w niej mocniej, ona pieściła dłońmi swoją łechtaczkę. Zsunęła się troche, obijał się o jej łono wzmacniając odczucia. Coraz mocniej i głębiej, coraz szybciej. Ich przyspieszone oddechy były coraz głośniejsze, jego dłonie mocno ściskały jej piersi, zadając jej lekki ból. Lekko krzyczała z bolesnej rozkoszy mocnych wepchnięć; jej palce coraz szybciej i mocniej tarły łechatczkę, jego członek coraz szybciej wchodził. Po chwili wypiął się z spaźmie rozkoczy kobieta szybką jedną ręką wyjełą członka i rozsmarowała wytryskującą spermę po swoich piersiach, on w tym samym czasie wsunął w nią gwałtownie palce pomagając jej orgazmowi. Kobieta jedną ręką ścisnęła śliską pierś, kiedy palcami drugiej wykonała ostatni ruch doprowadzający ją do orgazmu. Z jej ust wydobył się krzyk rozkoszy, wbiła w siebie rękę Kapitana jeszcze mocniej w napięte ciało. - Jeszcze raz... - popatrzyła się na niego zalotnym wzrokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtek bez majtek
Taki jest nasz Kapitan w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjemnego dnia dla wszystkich miłych Pań 😘 🌼 😘 🌼 😍 Kapitańskie pozdrowienie na piękne usta 😘 Majtku Kamracie przyjacielu :D żeście na służbie tej nocy nie próżnowali :P Faktycznie rum ogarnął kapitańskie żyły, a wtedy przy weekendzie, harcowanie na pokładzie przednie, w kajutach, panie z rozkoszy wzdychają ;) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawę zaserwuję ;) z kremem w rurce ;) a na deser herbatkę z prądem, co by się cieplej zrobiło ;) Kapitan jest gorącym oficerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i mysle
i mnie oświeciło :D majtek to blondyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka brunetka
No co Ty ;) duch i duch ze sobą tu gadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka 🌼 kapitan jest jak rekin w basenie, ze sterczącą płetwą ;) 🌼 Wiagry się nałykałem, beczułkę rumu chlusnąłem na popitę i jedziemy ;) 😘 😘 Kochaneczko z laseczka ;) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×