Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slubomaniaczkaaaaaaa

slub w 2014

Polecane posty

Gość Jowita321
Hej dziewczyny, czy któraś z was ma wesele w Kawicach- zajazd Beaty i Violetty. A może znacie kogoś kto tam wyprawiał? Szukam wiarygodnych opinii:) Zespół, fotograf, kamerzysta i dj są :) Jak ktoś potrzebuje doświadczonego kamerzystę w dobrej cenie, to piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wesele w okolicach Polic bo stąd pochodzę. Mamy już zamówioną sale, sukienka się szyje obrączki kupione. Mój narzeczony wpadł na pomysł pokazu fajerwerek http://www.pirofan.com.pl/ i na to chyba też się zdecydujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w sierpniu i wszystko juz prawie jest, zostało kupic kilka butelek wina i pouzgadniac wszystko z księdzem i wybrac menu. Chcieliśmy juz wszystko zrobic teraz bo jesteśmy za granica, daliśmy rade, teraz tylko czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem już po spisaniu protokołu ślubnego u księdza, na zapowiedzi dane ale ksiądz nam jeszcze powiedział że czeka nas rozmowa duszpasterska jak już wszystkie dokumenty będziemy mieć. Czy ktoś już miał taką rozmowę? Bo ja nie wiem co to jest ta rozmowa duszpasterska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja już po ślubie 26.04.2014, wszystko było jak w bajce i super się udało! :-D Pozdrawiam i wspieram wszystkie panny młode będące dopiero przed ślubem - na pewno Wam się wszystko uda! Nie stresujcie się, ten dzień jest naprawdę magiczny ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewamaryna
A ja mam w czerwcu:P już jak myślę to się stresuję....... Ale jestem juz po "panieńskim" i bogatsza o nową wiedzę :P Panieński organizowała firma która tez sie zajmuje organizacją ślubów i wesel Agaya z warszawy ( koleżanki zasponsorowały ) i tez zajmują się koordynacją samego dnia ślubu i wesela i się już z nimi dogadałam bo jak opowiadała mi ich konsultantka to we wszystkim pomagają no i dzięki temu mniejszy stres dla państwa młodych :) no mam nadzieję, że będzie mniejszy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w sierpniu, niby jeszcze dwa miesiące, ale tez sie potworrrrnie stresuje! Na szczescie juz mamy fajną salę ogarniętą w http://www.zakatek-smaku.pl/ i gości pozapraszanych, musze tylko suknię załatwić. Ale i tak stresik jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam za miesiac i juz wszystko prawie pozalatwiane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio byłam na weselu i się zdziwiłam, że w sumie mało wódki poszło, ludzie woleli drinkować albo popijać sznapsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez slyszalam ze teraz wódka tak nie schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sznaps jest dobry, bo jest słabszy od wódki, a do tego ma fajny delikatny owocowy smak i jest delikatnie słodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×