Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slubomaniaczkaaaaaaa

slub w 2014

Polecane posty

Gość gość
Jesteśmy niezależnym triem , w którego skład wchodzą dwie skrzypaczki i organistka. Brzmienie duetu skrzypcowego wraz z organami tworzy harmonijną całość. Posiadamy profesjonalny sprzęt(kolumna wzmacniająca, mikrofony, statywy, keyboard), dzięki któremu dźwięk i brzmienie instrumentów jest bardziej nasycone. Ceremonia może być w naszym wykonaniu w całości instrumentalna bądź wokalno-instrumentalna. Wykonujemy również stałe części mszy, czyli żaden dodatkowy organista nie jest potrzebny. Zaczynamy grać 15min. przede mszą, aby nastrój mszy był jeszcze bardziej podniosły. Cieszymy się zadowoleniem wszystkich Par, u których grałyśmy!!! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży(grałyśmy na wielu ślubach, rocznicach ślubów oraz obiadach weselnych). Naszą karierę rozpoczęłyśmy w 2008 r. Jesteśmy otwarte na wszelkie propozycje muzyczne. Istnieje możliwość spotkania się "na żywo" jak i przesłania demo naszej gry oraz przykładowego repertuaru. Posiadamy konkurencyjne ceny ! KONTAKT : siostry@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COOLTURA
Zespół muzyczny COOLTURA Tanio i solidnie;) szczegóły oferty: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5673435 Dane kontaktowe: Piotr 500663151 Karolina 603892038 www.coolturaband.pl coolturaband@wp.pl facebook.com/coolturaband Pozdrawiamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.A my mamy ślub 6 czerwca 2014 ;) sala,orkiestra,obsługa,zespół,fotograf i kamerzysta już są :) została suknie,garnitur i kościół :) :P ale czasem mnie to wszystko przeraża . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 123
Ja biorę ślub w 2014 roku 20.09. Martwie si e o pogdę i jeszcze o te przygotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie dobrze dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej koleżanki:) A my mamy 18.10.2014 I mamy już salę, zespół, kamerzyste i fotografa. Teraz tylko do księdza i reszta po nowym roku. I jedyne czego się obawiam to tego , że bedzie padał deszcz, a tego bym nie chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukacie fotografa? napiszcie: alkakuki89@interia.pl polece kogoś. Jestem tak szcześliwa ze zdjęć że będę polecała z 10 lat albo i więcej ;D super osoba i mega pozytywna. Pozdrawiam przyszłe Panny Młode;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_sierpien2014
My także bierzemy ślub w 2014 -w sierpniu. Przygotowania zaczęliśmy praktycznie dwa tygodnie temu. Mamy kościół, salę, dekoracje, fotografa, zespół i barmana :) Pozdrawiam i będę wpadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe inspiracje weselne można znaleźć na blogu http://inspirowanewesele.pl/ ciekawe pomysły na dekoracje, zaproszenia, stylizacje młodych itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do przeglądania portfolio oraz bloga :) Tanio i naturalnie uchwycę wszystkie piękne i magiczne momenty. www.fot-o-xana.weebly.com www.fot-o-xana.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej szalała szalała
Hej dziewczyny my mamy ślub w czerwcu 2014 mamy zespół sale gastronomię ksiadz mowi ze nie ma jeszcze ksiegi wiec tak na pol gwizdka :P polecacie jakiegos dobrego kamerzystę i fotografa? jak u was z dieta przedslubna?? jest czy na spontanie?? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Mario
Oprawa muzyczna wesel - imprez nagłośnienie -oświetlenie -efekty Zapraszam na stronę www.mariodj.pl tel: 605 544 248 Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny. Ja z moim narzeczonym bedziemy miec slub 26 lipca 2014 :) sale, kosciol, muzykantow, kamerzyste, kwiaciarke mamy zamowione. teraz pozostaje czekac;) pozdrawiam wszystkie Panny Mlode 2014:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helo kto jeszcze tu ma slub 2014.topic powstal dosyc dawno,ale teraz do2014 xoraz blizej.ja juz za pol roku.i mysle ze tyle do przygotwania mi starczy czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w czerwcu dokladnie 21 jeszcze nic nie szykujemy dopiero po nowym roku,ale juz suknia upatrzona wiem jaka,przyszly maz ma juz garnitur i buty.suknie kupie jakos w marcu bo do tej pory musze schudnac jeszcze z 10kg :( poszlo juz 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kolezanko.ja mam w maju.a powiem Ci,ze juz jest zaklepany jeden slub na ta date,a sala upatrzona miala 4wolne terminy.widzisz za szybko zle za pozno tak samo.sukni nie mam nawet upatrzonej ale w przyszym miesiacu sa targi slubne mozw tam cos podpatrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMPhoto
Jeśli ktoś szuka fotografa to zapraszam www.fotograf-slubny-warszawa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona odsłona
O matko, szalejecie kobietki :D my mamy w kwietniu i póki co mamy tylko salę :D hehe sukienkę kupiłam bo akurat trafiłam na promocję i to poza salonami sukien ślubnych a szyta na miarę, i garnitur upolowany też na promocji. Hehe oprócz sukienki garniaka i sali to nic mamy :D przygototwania zaczęliśmy pod koniec września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicciekawego
Ja też w 2014 październik prawdopodobnie 18. Powiem szczerze przeraża mnie to wszystko. Nic jeszcze nie zalatwilam, a na pewno czas przeleci jak z bicza strzelił, wesele pokrywamy sami z narzeczonym, wiec obawiam sie tez, ze zabraknie nam funduszy, tne koszta jak tylko moge. Rezygnuje z kamerzysty, jeden dzien tylko organizujemy, sama dekoracje porobie. Mam nadzieje, ze pomyslnie nam to wszystko pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1979
Helo ja jak pisalam juz jako gosc mam termin 3maj.baaardzo sie ciesze.a Wy mezatki przysloroczne co tam u Was?jakies obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzieńka 79
Ja biorę ślub 20.09.2013 we Włoszech. Suknia jest, sala fotograf i muzyka...dokręcamy sprawę. Około 70 osób będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1979
Madzienka az we wloszech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzieńka 79
Ale przecież to blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnnnnnna
ja w lipcu. Nareszcie. Salę już mamy. Chyba najtańsza u nas a nie ukrywajmy ze wesele to nie lada przedsiewziecie. orkiestra zaklepana, goscie potwierdzili obezcnosc, wiec teraz tylko czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martines345
u was tzn gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnnnnnna
pod Warszawą. tutaj ceny przekraczają grubo 200zl a w Złotym Runie płacimy 180zl. gości dopisze nam 150 wiec zaoszczędzona kwota jest spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnnnnnna
pod Warszawą. tutaj ceny przekraczają grubo 200zl a w Złotym Runie płacimy 180zl. gości dopisze nam 150 wiec zaoszczędzona kwota jest spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproszenia ślubne
Witam wszystkie Panny Młode rocznik 2014 ! :D Chciałbym przedstawić ofertę zaproszeń ślubnych, szczegóły : www.agoart.com.pl Zapraszam i życzę powodzenia w przygotowaniach usmiech :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×