Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slubomaniaczkaaaaaaa

slub w 2014

Polecane posty

Gość Dula_
ja mam 1 marca ślub i dopiero zaczynam załatwiać wszystko... sale tydzien temu zarezerwowaliśmy.... to był jedyny wolny termin w 2014 roku w mojej wymarzonej sali :D nauki mamy za miesiąc wódki jeszcze nie mamy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam sie udalo juz wczoraj zakupic obraczki w promocyjnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślubów w marcu nie ma strasznie dużo więc dacie radę. Ale ja bym sobie nie pozwoliła na ostatnią chwilę wszystko załatwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2 miesiace spokojnie wszystko zalatwicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale salę czy fotografa to takie "resztki" będą brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
resztki jak to powiedzialas sa w wakacje, w marcu malo kto organizuje wesele wiec nie sadze zeby mieli problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze wódki nie kupiliście w 2013 roku bo teraz jest droższa, ale strasznie późno się zabieracie za wszystko ze względu na to ze większość terminów będzie już zajęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki granitur
a jaki kolor garnituru będą mieć wasi mężczyźni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy naprawde ta wodka zdrozala? my kupilismy przed nowym rokiem bo przetraszylismy sie tej akcyzy a tu widze po sklepach ze nie wiele sie zmienilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wódka nie zdrożeje z dniem 1 stycznia. A poza tym pewnie muszą zejść ze starej akcyzy.Tak jak z papierosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój narzeczony czarny garnitur błyszczące klapy, czarna mucha, usztywniana koszula i lakierki, czyli klasyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc10
Witajcie, a która z Was ma ślub 26.04.2014 jak ja? pozdrawiam wszystkie Panny Młode 2014 roku! Dużo szczęścia i miłości ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietnioweczka
ja 21 kwietnia:) Poniedziałek Wielkanocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja 2 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również 16 sierpień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc10
A to większość sierpniowych Panien Młodych, fajnie, to macie jeszcze trochę czasu, a ja już zaczynam odczuwać lekki stresik ;-) bo Zamążpójście się zbliża wielkimi krokami, a tu jeszcze tyle do załatwienia i zdobycia :-) ale mimo wszystko - uważam, że to najcudowniejsze chwile i ta przedślubna bieganina bardzo mi się podoba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo Ty już niebawem..szkoda że jak już będzie po to znów będziemy za tym tęsknić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my w czerwcu, w naszą piątą rocznicę, akurat idealnie sobota wypadła;) nam się udało uzyskać niską cenę za talerzyk, bo tylko 140 zł w Niagarze w Białymstoku. Vodka oczywiście kupiona w tamtym roku, jaką macie? My postawiliśmy na pana tadeusza. Teraz mamy problem z prezentem dla rodziców, nie chcę dawać im kwiatów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy soplicę udało się kupić po 16zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my będziemy mieć białą żubrówkę ;-) ale też rozważaliśmy kupno Soplicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
białą żubrówkę widziałam w cenie 17,30 u mojej kolezanki w sklepie i odkad powiedziała że im schodzi kartonami i wszystkie żuliki kupują strasznie mi obrzydła już na sam widok ...tak wiec nie lepieij ci dolozyc kilka zlotych i kupic cos lepszego? zwlaszcza ze nie jest za dobra w smaku ostra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha, ale niestety soplica jeszcze ostrzejsza wydaje nam się. Każdy ma swoje smaki i każdy chciałby co innego, więc poszliśmy na kompromis i jest biała żubrówka , trochę goryczy i trochę słodyczy ;-) a poza tym kolorowa żubrówka to dopiero pali! fu ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietnioweczka
żubrowka kolorowa to jak dla mnie tylko w formie drinka:) Ja robie przyjecie dla 35 osob wiec moglam sobie pozwolic na finlandie ale ostatnio na weselu piłam pierwszy raz stocka i bardzo fajnie "wchodziła" i nie było po niej zadnych skutkow ubocznych i kupiła kolezanka po niecałe 19 w hurtowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ci super, że na 35 osób! My mamy mieć 160 osób po wielu przeliczaniach gości, mój przyszły ma duuuuuuuuuużą rodzinę;-P zatem kosztowo to wyszłoby dość drogo, a żubrówka jest niezła w smaku nawet;-) na weselach kosztowałam gorsze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietnioweczka
też jestem szczęśliwa z tego powodu:) braliśmy różne opcje pod uwagę ale z róznych względów ta jest dla nas najlepsza i cieszę sie że spędzę ten dzień tylko z najważniejszymi osobami i bede miała możliwość z wszystkimi posiedzieć i porozmawiac i bedzie to taki naprawde MÓJ DZIEŃ:) przerażają mnie te wszystkie zabawy i nie schodzenie z parkietu to nie dla mnie... bedzie w małym gronie z klasą i skupie sie na nas :) bardzo mnie to cieszy!!:) co do żubrówki białej nie wypowiem sie bo nie próbowałam ale każdy ma swój gust i nie ma sie czym przejmowac nawet najlepsze wódki potrafia skrytykowac niektórzy wiec....:) poza tym 160 osób kochana to pewnie też wybrałabym coś z niższej półki:) dziewczyny podpisujcie sie jakos bo prawie wszystkie gosc i nie wiadomo z ktora sie pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinka5
Kwietnioweczka, dzięki za dobre słowo :-) Fajnie to napisałaś, że to będzie naprawdę Twój Dzień :-) też najpierw planowaliśmy takie małe wesele, a tu w miarę upływu czasu i zliczaniu gości, wyszło duże weselisko na 160 ;-) trochę mnie to stresuje ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za mąż wychodzę w lipcu i wesele jest na 250 osób za talerzyk placimy 160 złotych od osoby. Od dziecka połowę ceny. Nie chciałam takiego dużego wesela właściwie to w ogóle nie chciałam wesela ale rodzice się uparli bo oni maja dużą rodzinę i chodzą na wesela. Im bliżej tym bardziej jestem zdenerwowana niby wszystko już jest załatwione a jakieś takie mam wątpliwości czy wy też macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×