Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slubomaniaczkaaaaaaa

slub w 2014

Polecane posty

Gość gość
Nie dziwcie się ze alkhol tak szybko ludzie kupują bo w 2014 ZNACZNIE wzrasta akcyza na alkohol i nie jest to żadną tajemnicą. Takze kto kupil w tym roku to zrobil dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze , ze tylko ja zalatwialam wszystko na 3 mies przed slubem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja kupiłam, w makro za19,40 zł :D Dodam tylko,że brałam ostatni karton,DOSŁOWNIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam dopisać, że brałam stocka w makro za 19,40 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertttta
najważniejsze to wybrać dobrego fotografa, tak by uwiecznić chwile z tego najważniejszego dnia w życiu była :) na moim ślubie zdjęcia robił pan Michał z http://www.dwudziestadruga.pl/ stworzył z nich piękną prezentację photocas podkładając nasze ulubione, romantyczne piosenki :) więc wyjątkowa pamiątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovely90
Spieszcie się spieszcie bo wódeczka od nowego roku w górę i to grubo :P ja już jestem zaopatrzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovely90
a ślub w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła222
też mam ślub w sierpniu ;) i mamy salę fotografa i orkiestrę a jaką wódkę kupujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła222
my coś myśleliśmy o panu Tadeuszu ale jeszcze sami nie wiemy kupujesz czy wypożyczasz suknię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy salę, orkiestrę, fotografa-kamerzystę, zaklepaną godzinę w kościele, suknie wybraną i zapłaconą zaliczkę, zaproszenia zrobione i nauki za sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknię kupuję nową bo się w niej zakochałam :P jakoś nie jestem przekonana do wypożyczania sukni nie wiem czemu a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła222
w kościele też mamy godzinę zaklepaną tylko jeszcze nauki w poradni je trzeba zrobić 3 miesiące przed ślubem nauki w kościele też mamy zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła222
ja też będę kupować też nie jestem przekonana do wypożyczalni będę szyć na miarę już mam swoją wymorzoną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam wybraną i zaliczkę wpłaconą :) świetna sprawa mierzyć suknie :) ale poradni nie musisz 3miesiące przed. Kto Ci tak powiedział? My już mamy zrobioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła222
ksiądz w mojej parafii tak nam powiedział na naukach w kościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My do kosciola sie dopiero wybierzemy moze po nowym roku, wodke tez juz mamy jupiona zubrowke biala udalo nam sie kupic po 15.58 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak dziwnie trochę bo my mieliśmy razem z naukami i jest ok. Wydaje mi się że chyba was troszkę w błąd wprowadził. Poczytaj jeszcze trochę bo po co czekać na ostatnią chwilę. Papiery trzeba z urzędu i akt chrztu itp 3 miesiące przed ale nie poradnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w parafii tak jest że te nauki 3 miesiące przed trzeba zrobić moja kuzynka też tak robiła;) macie już piosenkę na pierwszy taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła222
u nas w parafii tak jest że te nauki 3 miesiące przed trzeba zrobić moja kuzynka też tak robiła ;) macie już piosenkę na pierwszy taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakiś dziwny ksiądz :P no ale jak ma wam problemy przez to robić.. Tak mamy :) drossel-będę tam gdzie ty a wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła222
Krzysztof krawczyk tylko ty tylko ja chcemy jeszcze zrobić teledysk ślubny coś w tym rodzaju http://www.youtube.com/watch?v=zWyWPlUznzA ale szukamy jakiejś piosenki najlepiej z fajnym teledyskiem ale nic nie mogę znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła222
chciałabym zrobić coś w tym stylu ale niekoniecznie ta piosenka tylko jakaś inna, żeby nie było to samo co oni mają, tylko jakoś po naszemu tylko właśnie nie wiem do jakiej piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła222
najlepiej gdybym znalazła piosenka z gotowym teledyskiem żeby może go minimalnie zmienić żebym nie musiała sama całego teledysku wymyślać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no ja też miałam problem żeby wymyślić jak ma wyglądać nasz teledysk ale niechcący trafiłam na jeden taki i się zakochałam ;) Nie mam pojęcia jaki teledysk można było by Ci doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła222
a ty na jaki trafiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła222
no też bardzo fajny :) będziecie robić coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×