Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczupła duchem w czerni

Szczupłe do lata- Zapraszam :)

Polecane posty

KOBIETY ! na 3 batonach to konca nie było ale pominę to co jeszcze wsunełam !!! Byłam tak pełna że kolaji nie jadłam . A dziś ! oby tylko bez słodkiego :(( Na śniadanie jogurt naturalny i ... chrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy śpicie a ja grzeszę !!! do obiadu było cacy ! ale po był batonik wysokobłonnikowy ALe usprawiedliwienie MAM !!!!! Nie można za szybko tracic na wadze bo bedzie jo-jo . :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym do Was dołączyć. Część dziewczyn zapewne mnie kojarzy z innego upadłego już topiku. No więc jestem na diecie odkąd pamiętam... Od dzisiaj z Wami zaczynam od 97,5 i tak uaktualnie tabelke. Wzrostu mam 178cm i zadowoli mnie w zupełnosci 75kg poźniej będę walczyć dalej. Obiecuję jeździć rowerem choćby pół godzinny dziennie, nie jest słodyczy i jeść więcej warzyw i więcej białka. Mam nadzieje ,że szczere moje przyznanie sie do złamania diety jakie nastąpi wjedzie mi na ambicję i więcej tego nie zrobię. Mam taką nadzieję,bo są dni w których nic nie jem a i są w którym góruje słodkie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamotałam się:) jak najbardziej gratuluję spadku, bo jak widzę już udało Ci się sporo schudnąć- dopatrzyłam się póżniej ,ze robisz drugie podejście- zatem witamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od zawsze miałam obsesję na punkcie wagi,ale teraz to już całkiem. W ciąży przytyłam prawie 30kg ,wiem,wiem nic mnie nie tłumaczy dlatego ciągle walczę:) TakAgula to nawet już nie moje 2 podejście a chyba setne heh ,ale jak się piszę z kimś o czymś i o diecie i sukcesie i porażce jest lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W grupie zawsze lżej:) dlatego właśnie tutaj jestem- dziewczyny dają mi super motywacje:) start- faza I 13.12.2012- 81,1 faza II 20.12.2012- 78,1 30.12.2012- 77,2 09.01.2013- 73,4 19.01.2013- 72,4 29.01.2013- 69,8 08.02.2013- 68,8 18.02.2013-zastój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula,przemyślałam twoją teorię o zapamiętywaniu przez organizm wagi. :/ Jeśłi tak jest to mnie czeka kilka progów. :/ wrrrrrr może mnie to zniechęcić. No ale zobaczymy. ;) Wirka, ja tamten wątek przeczytałam cały i choć ty dużo nie pisałaś to ciebie zapamiętałam w tabelki najbardziej, bo ważyłaś najwięcej, więc najwięcej miałaś do zrzucenia.Dlatego tobie najbardziej kibicuję :) Trzymam kciuki za "setne" podejście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dzisiaj na wadze zobaczyłam już 84 kg :) jestem mega zadowolona. Tak dawno nie widziałam 7 z przodu. Ale myślę że teraz nie dam za wygraną. Tym bardziej że stara miłość odżyła :D Czuje się jak motylek.Nie chce mi się jeść,ciągle coś robie i marze o moim :D Niech ten stan trwa wieczność :D Powoli kończy mi się Lida,będe musiała pomyśleć o kolejnym wspomagaczu bo ona nie za mocno już na mnie działa a biore po 2 tabletki. Wczoraj zjadłam mandarynke,kawe,woda i trochę płatków na sucho. Aha,i na kolacje zjadłam z psem troche kaszy z wątróbką. Dziś zaczęłam dzień od kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lateksvowa mieszkasz w Pl? bo akurat ja też się wspomagam tabsami;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja laski mam takiego wkurwa, ze normalnie jeść mi się nie chce i na kibel mnie ciśnie z nerwów.Najpierw od wczoraj na innym forum akcje - pewna grupa osób nazwała inną grupę osób (w tym i mnie) wywłokami i debilkami.Trzeba o godność walczyć, zwłaszcza w publicznej sieci. :P Po drugie właśnie się dowiedziałam, że paczką pobraniowa którą wysłałam do mnie wraca, bo kupująca myślała, że w myślach jej czytam i telepatycznie oświeciłam sie, ze ona chce ze sprawdzeniem zawartości.Nosz kurwa, niekompetencja niektórych wali po czachach jak młot. :/ Jestem wściekła, bo to dla mnie 50zeta strat (przesyłka w obie strony). Będzie nauczka, zeby nie sprzedawać na all nic nikomu, kto ma zero komentarzy i konto od kilku dni. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsaff
skoro kupująca nie poinformowała cie o tym przy zakupie to jej wina. Żądaj od niej dodatkowej zapłaty za przesłanie ponowne. A ja słyszałam że jak się chce przy kurierze otworzyc to trzeba kurierowi zapłacić 5 zł więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zero słodkiego ! ale to z nerwów ! Bo badanie cytologiczne kiepskie CIN 2 CIN 3 Cis . Więc mam po okresie zgłosic sie na wycinek z szyjki macicy.Bo mogą to byc komórki przedrakowe :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuuuurrr...dostałam okresu :( Jak ja tego nienawidze. To dlatego czuje się tak dziwnie pełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej chwili paczka już do mnie idzie.Mam dwa wyjścia - odebrać, być stratna przesyłke razy dwa i mieć przedmiot lub nie odebrać i być stratna przedmiot oraz przesyłkę razy jeden. Co mogę od niej żądać?Przecież jej nie zmuszę do zwrócenia mi strat.Mogę jedynie wystawić negatywa. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skubi, może być nadżerka.Pytanie jak zaawansowana.Zazwyczaj najpierw leczy się czopkami, jak to nie wyleczy to robi się zabieg wypalenia tudzież wymrożenia (o takich dwóch metodach słyszałam, ja miałam wypalankę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać laski, wstawać.Nie wiem jak u was, ale u mnie pełno śniegu, za to świeci piękne słońce.Aż się ma ochotę żyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dietetycznie dobrze:) Kawa za mną:) Martuska ja bym wystawiła negatywa ponieważ o takich rzeczach sie informuje sprzedającego; Co do nadżerki, ja miała zamrażana w prywatnym gabinecie i kosztowało to coś koło 500zł. Czy bolało? nie nie bolało jednak jest to bardzo nieprzyjemne uczucie jakby szczypania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirka, tyle to ja wiem, tylko ze negatyw nie zwróci mi kilku dych straty nie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadżerkę diagnozuję się na podstawie badania cytologicznego. Wirka, 500zł? Masakra.Mnie wypalanie kosztowało coś koło 250, nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na kase chorych nie robią tego ??? U mnie to tak : Uspokoiłam się trochę bo to nie musi oznaczac złego , co wczesnie wykryte to lepiej , 🌻 Mimo to powiem wam że apetyt straciłam ... to chyba jakoś podświadomie , 🌻 Muszę się zmuszać do jedzenia , bo jak dam organizmowi 2 posiłki to wszystko odłoży na zapas :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadżerke miałam wykrytą podczas badania jak w ciąży chodziłam. 500zł dlatego,że to jeszcze kasa za normalna wizyte i za badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×