Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczupła duchem w czerni

Szczupłe do lata- Zapraszam :)

Polecane posty

Czyli pewnie podobne jesteśmy, bo ja kilka cm wyższa ale i kilka kg cięższa. :P To już cię lubię, bo ja fajna jestem więc każdy co jest jak ja musi być fajny.Zresztą tak serio to widzę, ze masz gadkę i charakterek jak ja. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to wyglada :);) x Musialam obudzic przed chwila malego, bo sie okazalo, ze zasnal bez pojscia do kibelka i pewnie w nocy by sie obudzil ( i mnie co gorsza ;)) no teraz on nie spi i mowi, ze sie musi przytulic bo cyt. ja taka slodka jestem :) On jest taki uroczy i teksty ma zarabiste :D Takze uciekam poki co, zajrze tutaj jutro. Nie wiem o ktorej, ale bede na pewno. Trzymajcie sie slicznotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dzis forum otworze bo mam chwile dla siebie. Maly wstal po 7 pobawil sie troche z matka (strasznie niewyspana matka;d) A teraz zasnal no i mam chwile na kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloklk
mozna zjesc na snaidanie troche makaronu ze szpinakiem? czy to lepiej w godzinach obiadu? bo juz zrobilam na obiad i tak mnie kusi . jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że można, bo w końcu śniadanie ma być pożywne i węglowodanowe, żeby dało energię. Tak wogóle to dzień dobry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolikkk
no tak dzieb dobry :)- dziekuje zaraz zjem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Tak Was czytam i czytam i temperamentne jesteście:)I to bardzo dobrze-my musimy trochę uważać z naszymi szaleństwami bo co głośniej to mała się budzi a i powoli meble robią się rozklekotane. Ja jestem po kawie i śniadaniu 200kcal,za chwilę jedziemy do teściów i do naszego remontowanego domu zobaczyć co i jak dlatego tu jestem na moment,muszę tam uważać z jedzeniem i liczyć na łyżki. Wczorajszy dzień był z dietą bardzo udany-aż się cieszę z tego powodu jak nigdy. I witam nowe koleżanki. Wy tak późno jeszcze siedzicie na kafe,a ja już wtedy smacznie śpię,aby mieć siły na funkcjonowanie od 5-6rano..eh życie.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła mama ja tez wstaje rano bo Franciszek pospac nie da:d guga pod nosem a jak nikt nie reaguje to niestety musi zaczac krzyczec na wyrodnych rodzicow:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Twój guga, a moja się drze na cały blok bo głodna i już nie na butle tylko trzeba już od rana stać przy garach:),a ostatnio ciężko jej zasnąć w dzień i w nocy po 3 razy się budzi.Weszła w bunt 2latka i w domu jest kosmos na dodatek do męża się nie odzywam,bo ma wszystko w dupie i weekend będzie przerąbany,bo nie mam zamiaru słuchać jego wiecznych fochów.eh chyba się u nas jakiś kryzys zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolikk, napisałam "a tak wogóle dzień dobry" nie w sensie, zebyś ty się przywitała tylko żeby sobie samej przypomnieć, że powinnam się przywitać w nowym dniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mojego posta nie dodało. :/ Lolikk, pisałam w nim, ze nie upominałam ciebie bynajmniej, raczej siebie. ;) WesołaMamo, to pewnie miewamy podobne doświadczenia, bo ja też mam w domu zbuntowanego dwulatka, ale ostatnio zaskakuje mnie swoim zachowaniem.Z dnia na dzień robi sie coraz bardziej cudowny, kochany i grzeczny.No ale jak już ma napad złosci to na grubo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolikkk
wiem wiem , ale ja tez powinnam sie przywitac a jeszcze na dodatek zrobiłam bład , sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła napisz mi dokładnie na meila z jakiego miasta pochodziła bo ja sie pod Wrocławiem urodziłam :)))((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! :) Moje dzieci na szczescie lubia pospac nie mniej niz rodzice :D Wyspalam sie wiec, a nawet moj starszy syn przyniosl mi sniadanie do lozka :P (Musli z bananem i mlekiem) i jeszcze sobie i mlodszemu bratu zrobil sniadanie. Skarb nie dziecko :) x Wlasnie zaczynam moje dzisiejsze wielkie sprzatanie, ale chcialam sie z Wami przywitac i zyczyc Wam udanego weekendu. Macie jakies plany na jutro? Ja mam nadzieje, ze pogoda dopisze i jesli tak bedzie jedziemy w teren jak w prawie kazda niedziele. Mam taki pomysl, ze bede robic foty z miejsc, ktore odwiedzam i albo zaloze jakiegos bloga, albo wam powysylam- jesli chcecie. A widoki sa pieeekne! :) x Agha- wysle ci kochana pozniej troszke, podaj prosze swojego maila, zmienialam poczte, a nie chce mi sie tam na starym topie szukac. Ok>? :* x Martuska- glowka nie boli? ;) x Wesola mamo- milego wyjazdu i powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, w nocy lekko ćmiła i suszyło, ale ja generalnie nie z tych co kaca mają, zresztą nie po takiej ilości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczycie cos dzisiaj? Ja bede robic to--> ( + rozgrzewka oczwyiscie- nigdy nie zapominajcie o niej) http://www.youtube.com/watch?v=mZED2u54o8k&list=PL809337F523DDD502&index=5 to-http://www.youtube.com/watch?v=LMgU-h--h1A&list=PL809337F523DDD502&index=4 i to, ale na rowerku-http://www.youtube.com/watch?v=gZqcG2BcCPU&list=PLBC03EDDBA030D3CE&index=5 To ost, trenig HIIT barrrdzo poprawia kondycje, masakrycznie wrecz i w krotkim czasie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL Po ang wam wkleilam :D Ja ja ogladam w obu wersjach i pol i ang :) Martuska- ja tez raczej nie narzekam na kaca, nawet po duzych ilosciach;) Czasem wlasnie glowa mnie boli troche. Lece, bo spalam o 2 godz dluzej niz mialam w planie. To dlatego, ze w nocy sie przebudzilam i nie moglam dosyc dlugo zasnac. Jak sie nie rusze zaraz to mi chec na sprzatnie przejdzie ;) Do pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! mozna sie przylaczyc? tak was czytam od wczoraj, od pierwszej strony :] moze nie mam duzo do zrzucenia, ale kazde kilo mniej napewno poprawi moja samoocene i samopoczucie... dotad nigdy nie ograniczalam sie z jedzeniem, jadlam co chcialam, o kazdej porze, ale rozsadek byl przy tym obecny - nie przepadam za smieciowym jedzeniem. jednak trzeba skonczyc z tymi wyczynami, bo nie ma sie juz nascie lat i metabolizm nie jest juz ten sam. waze 71kg przy 181cm wzrostu. lat 28 (rocznikowo 29, ale urodziny mam w listopadzie, do tegorocznych jeszcze daleeeeko, wiec po co sie postarzac? ;) ). mam prace stojaca, wiec troche sobie podreptam. nie cwicze w domu, bo jestem na to za leniwa, mam inne hobby, ale w duchu i tak siebie bluzgam za ten brak ruchu :/ rozwazam zapisanie sie na fitness (silownia jest dla mnie zbyt nudna). co chce zmienic? zniwelowac boczki i brzuch, no i te cholerne uda.... dodatkowo mam na nich przeokropny problem z cellulitem... ehhhhhh, juz nie wiem co robic, jak sie za to zabrac. do spodnic zakladam tylko mocno kryjace czarne rajstopy... jedna z Was pisala tutaj o tabletkach cellasane czy jakos tak.. prosze przy okazji o wiecej informacji na ten paskudny temat. chce schudnac ok 8-10kg, do lipca, stosujac sie do opcji MZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, wpadlam sie przytitac. Wstalam o 8, zupelnie nie wyspana, ale co tam maż wrocil z pracy, sniadanko jajecznica jak to zawsze w sobote;-). Maż poszedl spac a my z dziewczynami do fryzjera na zakupy sankami i niedawno wrocilusmy. Wlasnie pije druga kawe, laski jedza obiad mi sie miesko smazy na teflonie. Maż dzisiaj znowu na nock:-(, alez mi weekend. Strasza corka idzie na noć do kolezanki....wiec bede sama z mloda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blossom witaj, wysoka laska z Ciebie moja zmora sa jedynie boczki....tak cholernie mi ciezko sie ich pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, matka natura mi nie zalowala.... kiedys to bylo dla mnie przeklenstwo, od zawsze najwyzsza w szkole, chlopieca figura.. do konca liceum chodzilam na plaskich obcasach, czasem specjalnie sie przygarbialam wsrod znajomych, by sie nie wyrozniac, mimo ze garbic sie nienawidzilam. jak poszlam na studia - olsnienie! kobiece ciuchy i obcasy zagoscily w mojej szafie, a teraz to nie krepuje sie nawet zalozyc 10tki :] przez wieeeeeele lat gralam w koszykowke. no, to tyle o moim wzroscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blossom ja mam 170 i uwazam ze te 5 moglabym miec mniej. Uwielbiam szpilki, ale jak je zaloze to mam wrazenie ze moj maż jest mo po pachy...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej BlossomHills:) wpadlam do was na kawe o ile ktos jest, malego uspalam i leze z nim w lozku sama mnie spanie lamie powoli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubie moje 173 cm i bardzo czesto nosze szpilki w sumie to tylko w domu papucie mam plaskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nie klade bo cos czuje ze syn sobie tylko drzemke ucial i zaraz wstanie a ja bym dluzej pospala sobie. U tesciow zostaje do wtorku bo moja mama chora grype ma i nie chcemy zeby maly podlapal wiec siedze i sie nudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wspolczuje, bo ja ani dnia bym z tesciowa pod jednym dachem nie wytrzymala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×