Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mutantex

Co ja wchodze , czyli pogaduchy mutancie...

Polecane posty

"Nie mam szans, na tego misia" ᠋ Dlaczemu nie ściągniesz go sobie ? Pisałem o wtyczce do firefoxa... ;-) ᠋ Na wszelki wypadek instrukcja : ᠋ Firefox : ᠋ http://www.mozilla.org/pl/firefox/fx/ ᠋ VLC : ᠋ http://www.videolan.org/vlc/ ᠋ Po zainstalowaniu firefoxa : ᠋ Narzędzia Dodatki Pobierz dodatki ᠋ Adblock Plus - do usunięcia reklam. Flash video downloader - do pobierania filmów flash ze stron. ᠋ Filmiki oglądamy za pomocą VLC. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym , to dostałaś perfekcyjną instrukcję obsługi , więc chyba nie da się zepsuć nic... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssdsds
szmaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...dostałaś perfekcyjną instrukcję obsługi ,..." \I Co do tego, nie mam wątpliwości:) \I "...chyba nie da się zepsuć nic... " \I Tu ,już bym nie była taka pewna;ale chodzi raczej o to ,że się boję za to brać...no nie wiem jak to wytłumaczyć.Nie mam talentu do ...no nawet nie wiem do czego....TO NIE DLA MNIE!I TYLE W TEMACIE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szmaty!" ᠋ To bierz się za sprzątanie , a nie informowanie na forach , że je widzisz... Czekasz , aż wiadro Ci doniosę ? :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra... ᠋ Ja sobie kończę dzisiaj wywody , więc narka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Muti.............................................................................................chyba to zrobiłam;tzn. zrobiłam i chyba się udało.Nie mam teraz czasu posprawdzać,ale TO JEST EXTRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tzn,ja jestem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chyba to zrobiłam" ᠋ O Ty hackerze... :-D:-D:-D ᠋ "ale do "MISIA", nie umiem się dobrać" ᠋ Jeśli wszystko po instalowałaś , to teraz odpalasz misia (filma uruchamiasz) i wciskasz niebieską strzałkę (powinna się pojawić albo u góry ekranu , albo zupełnie na dole) i ściągasz największy plik. To jest film właśnie. Możesz na tubie poćwiczyć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×