Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mutantex

Co ja wchodze , czyli pogaduchy mutancie...

Polecane posty

A propos religii , to kiedyś był sobie taki dialog : ᠋ W chlewie były dwa prosiaki. Pierwszy zapytał się drugiego: - Wierzysz w życie po Rzeźni? - Jasne. Coś tam musi być. Mnie się wydaje, że odprowadzenie świni do Rzeźni to początek jej nowego życia. Nasze życie w chlewie jest po to, żeby się przygotować na to co będzie potem. - Głupoty. Nikt nigdy nie widział żeby świnia odprowadzona do Rzeźni pojawiła się kiedykolwiek ponownie. To proste, w Rzeźni życie świni się kończy. Pogódź się z tym. - Nieprawda. W Rzeźni życie dopiero się zaczyna! Rzeźnia to miejsce gdzie koryta są zawsze pełne. W Rzeźni jest czysto, nie tak jak w chlewie, gdzie robimy pod siebie. W Rzeźni świnie nie muszą tłoczyć się tak jak tu, w chlewie, bo w Rzeźni jest mnóstwo miejsca dla każdej świni. Po prostu, życie po Rzeźni to spełnienie wszystkich świńskich pragnień. - Ale skąd ty to wszystko wiesz? Mówisz to z takim przekonaniem, jakbyś sam kiedyś widział Rzeźnię na własne oczy! A przecież *żadnej* świni nie udało się stamtąd wrócić. - Wiem, bo usłyszałem to od Czarnego Wieprza. - A kto to taki? - Czarny Wieprz jest najmądrzejszą świnią w całym naszym chlewie. Pięknie mówi i zna odpowiedzi na wszystkie pytania. - Czy to czasem nie jest ten wieprz, który nigdy nie był z żadną maciorą? Ten co ciągle wtrąca się kiedy widzi młodego wieprza i młodą świnkę przebywających razem, mówiąc im że wolno to robić jedynie w celu hodowli prosiąt? - Tak, to on. Przyznaję, on jest trochę inny... Ale to nieistotne, bo Czarny Wieprz cieszy się naprawdę wielkim szacunkiem wśród większości świń. Wiele z nich, w dowód szacunku, regularnie oddaje mu część zawartości swojego koryta. - Niesamowite. - Czemu się tak dziwisz? Świnia o takiej pozycji w chlewie nie może tak po prostu żyć jak zwykła świnia. Czy to takie złe oddać mu niewielką część swojej dziennej paszy? Nie samym korytem świnia żyje. - Założę się że to też słowa Czarnego Wieprza... Ale cóż, jak uważasz. Mam inne pytanie. Skąd Czarny Wieprz wie to wszystko o Rzeźni? Przecież on również nigdy tam nie był? - Usłyszał to od innego Czarnego Wieprza, starszego niż nasz. - A ten starszy Czarny Wieprz, to skąd wiedział? - Niestety, nie możemy go spytać bo on już dawno odszedł do Rzeźni. Ale, o ile pamiętam, Czarni Wieprze od wieków przekazują sobie z pokolenia na pokolenie wiedzę o Rzeźni, z przykazaniem aby nauczały ją w całym chlewie. - Rozumiem, ich też nie możemy zapytać. Czy zatem, poza opowieściami, są jakieś dowody na istnienie tego życia po Rzeźni? - Oczywiście. To że ty, ja, i cały chlew istniejemy. To musi mieć jakiś sens. Pomyśl sam, czym by było nasze życie, gdyby jego celem nie było przygotowanie się do życia po Rzeźni? - Chyba żartujesz. To nie jest żaden dowód. Z tego że istnieje chlew wcale nie wynika to że istnieje *jakiekolwiek* życie po Rzeźni, ani tym bardziej to że wygląda ono akurat tak jak to opisuje Czarny Wieprz. Może Rzeźnia to coś zupełnie innego? Nie rozumiem, jak można wierzyć w takie rzeczy, nie mając do tego żadnych podstaw? - Ty nic nie rozumiesz. Dowody nie są nam potrzebne. Czarny Wieprz mówi "Dobra Świnia wierzy na słowo. Świnia wątpiąca to Zła Świnia". Wiesz co, im dłużej z tobą rozmawiam, tym bardziej widzę że Czarny Wieprz ma rację. Jesteś Złą Świnią. Tylko ci w głowie koryto i maciory. Ale poczekaj, jeszcze się przekonasz. Życie w chlewie trwa krótko. Zobaczymy jak ciebie będą odprowadzać do Rzeźni. Jeszcze sobie przypomnisz o Czarnym Wieprzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Właśnie w poniedziałek na grupie,usłyszałam dwie historie,które do tej pory, znałam tylko z filmów ;no, bynajmniej nie słyszałam nigdy "na żywo"" ᠋ Ty słyszałaś , ja ciągle widzę : ᠋ http://www.youtube.com/watch?v=uIFex8z4Zi8 ᠋ Ale taki urok chodzenia nocą po mieście... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znikaj mnie !!! 😭 ᠋ "co zrobić,żeby Malutka mogła spokojnie oglądać film,bez ciągłych przerw na reklamę ?" ᠋ O jaki portal chodzi ? Jeśli o te filmy online , to tylko ściągając filma na kompa może go bez reklam oglądnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ "... , że Sasha Grey dziś kończy 25 lat. " \I Gdyby nie to,że "spotkałam" Ją kiedyś na kaffe:D:D:Dto nie miałabym pojęcia o co Ci chodzi...:P:D:D:D;kurcze starzeję się chyba ...:O:Pi wychodzi na to,że nie tylko ja.....:(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ,przeczytałam coś,nad czym się muszę zastanowić: "Może dlatego Sasha jest tak bardzo popularna w jej obrazie zawsze jest pęknięcie, które uświadamia, że wszystkie role, które wybieramy, zarówno te seksualne, jak i społeczne, to tylko role, a nie esencja naszej tożsamości. A role te zaczynamy wybierać już od najwcześniejszych lat." Teraz idę robić ruskie pierogi,więc moment na przemyślenia jest niezbyt odpowiedni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz,że Ona ma katar?????;) A w ogóle, to nie jest mi do śmiechu...😭Jak powiedziałam ślubnemu(o tym katarze),to mi poradził żebym...SYROP SOBIE WZIĘŁA(!!!)😭😭😭;z tej rozpaczy:P zrobiłam sobie herbatę ...Z MIODEM:O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A skąd wiesz,że Ona ma katar???" ᠋ Na jakimś filmie widziałem... Chyba , że to nie katar był...:-O ᠋ Narka Mleko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Co do tego: http://www.youtube.com/watch?v=GsZawRxcN6k .............................................................zadałeś mi trudne zadanie:OTen tekst,to poważna sprawa jest;łazi teraz za mną:P i nie daje spokoju:Ow pierwszym momencie, najbardziej mnie "tyknął";) ten moment o "wybuchnięciu", bo mi się akurat ostatnio przydarzyło i widzę,że sprawy zmierzają nadal w tym kierunku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zadałeś mi trudne zadanie" ᠋ Ja ? Tobie ? To pogaduchy mutancie są , a one czasami będą ryć beret...;-) Ale one do nikogo nie są kierowane , każdy coś tam sobie może zabrać , ja sobie wrzucam różne takie , co mi uwagę przykuło. :-) Ale skoro twierdzisz , że wybuchać będziesz... :-O To może zapalnika poszukaj wpierw...;-) ᠋ Zresztą po co wybuchać , skoro jest super... ;-) ᠋ http://www.youtube.com/watch?v=kfH1hxvAN30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja ? Tobie ? To pogaduchy mutancie są , a one czasami będą ryć beret..." \I Och Muti;)nie bierz tak bardzo do siebie, wszystkiego co ja piszę;wiesz chyba, że ja lubię tak czasem...w cały świat,że nikt nie wie o co kaman...no ale Ty,powinien to wiedzieć...:D:D:D;) No dobra idę już stąd,żeby Cię za bardzo nie wkurzać.Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No dobra idę już stąd,żeby Cię za bardzo nie wkurzać." ᠋ A sio , a sio...:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×