Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość czarnulka0000
A mnie niedawno naszla ochota na zupke z paczki :D mam nadzieje ze cala ciaze nie bede miala ochoty na te świnstwa z paczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy uaktywnic sobie stopki to wtedy kazda z nas bedzie wiedziala kto i kiedy co mial bo robi sie nas duzo i sie pogubimy. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
- jestem za - ale ja dopiero po wizycie jak upewnię się, że wszystko jest oki ...... i wtedy będa stopki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, melduje sie po wizycie:) Dzidziuś ma 1,5cm i ma serduszko które pulsowało jak oszalałe:) Gin pobrał mi na cytologie i dał kartke z badaniami. i Wszystko jest ok, tylko cały czas mi niedobrze no i brzuch mam spuszony ze nie mogłam spodni noszonych z miesiąc temu założyc. Mdli mnie dalej cały dzień,i mam podobnie jak no name 123 jak jestem głodna to niedobrze a po jedzeniu mdli, rano wieczorem w nocy i w dzien-choć w dzień lżej. Ide sie myć i spać. no name 123 a w pierwszej ciąży kiedy ci te okropne mdłości przeszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka, mi też może na koniec września... miałam ost @ 27.12. No w poniedziałek będę wiedziała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałam się w stopkę:) dziewczyny tylko nie wiem jak to mam wpisywać mam 7t1d a gin mówi że to zaczęty 8 tydzień a skończony 7.To wpisałam 8 zaczęty. i Mąż na usg sie 3 razy dopytywał:"No gdzie to serduszko?:D" To dobranoć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura - ja ostania @ mialam 26.12 ;) wiec pewnie bedziemy mialy podobne terminy :) mala czarna - spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ;) A muszę sie pochwalić, zjadłam dzis na obiad nie rosołek, nie bułkę z serkiem, lecz pure z pulpetami (aż dwoma) w sosie pomidorowym i buraczkami. Pierwszy raz od chyba 3 tygodni sie najadłam i nie było mi niedobrze, smakowało mi nawet ;) jutro pierogi spróbuję, pomału wracam do gotowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze od paru dni ciągnie mnie na śledzie, a jak jestem w sklepie, zapominam kupić no i jeszcze kebaba bym wciągnęła.... lodówkę staram się omijać, zapachy są jak na razie hmmm nieprzyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka 82
cześć dziewczynki... u mnie tak samo mdłości...najgorzej w pracy bo nikt nie wie i boje się że kiedyś zwymiotuje...nie wiem co się ze mna dzieje bo się nie ciesze z tej ciaży...nie czuję że będe mamą po raz 2. nikt nie wie żejestem w ciąży poza mężem...nie chcę mówić o tym rodzicom ale nie wiem dlaczego??? czy to depresja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie nic nie wpisuje bo nie mam potwierdzenia ze to ciaza. Jesli mialabym wpisac ostatnia @ to 13.03.2012 Co do mdłosci moge Wam powiedziec bo mi pomagalo, moze ktorejs podpasuje - woda z imbirem - szklanka wody przed posilkiem - wtedy zwymiotowalam woda a nie jedzeniem czyli po wypiciu wody czekalam na wymioty i dopiero pozniej jedzenie - skrórka z dwóch kromek chleba przerzuta zaraz po przebudzeniu, 15 minut przed wstaniem z łózka Na zgage pomagaly mi - migdaly - mandarynki - woda z cytryna i mieta - tabletki dostepne w aptece o nazwie Gaviscon dla kobiet w ciazy Jak Wam wieczor mija? U mnie kiepsko. Córcia spac nei chce a ja z rodzicami się pokłocilam przez chorobe siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam raczej nie przejmuje sie wpisami pomarańczowych zazwyczaj je ignoruje . żeby ludzie mieli tylko takie problemy . czarnulka ja wczoraj też zjadam zupkę "chińską " :( tez mnie naszła na to ochota . mała czarna super że widziałaś swojego maluszka i jego serduszko . a ja szykuje sie do pracy . rano kubek kawy zbożowej i do tego bułka sucha na nic nie mam ochoty . bolą mnie dzisiaj bardzo cycki . a mdli mnie bardzo cały dzień a nasila sie to wieczorami . ja zaglądam do nas przez cały dzień bo mam internet w pracy . :) u mnie jak na razie wie o ciaży tylko moj M i jak na razie nie planuje nikomu mowic . 7.03 mam wizytę i USG . a 9.08 idę na ślub do znajomych to wtedy raczej pare osób sie dowie . wczoraj były u mnie wieczorem znajome na piwko przyszły i zdziwione ze ja nie chcem powiedziałam im że nie mam ochoty to patrzyły sie na mnie bardzo dziwne . ja bardzo lubie piwo . ale teraz wogóle mi jego nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, niebylo mnie tutaj 18 stron!! ale juz wracam to troche o mnie: mam 27 lat, jestem na poczatku 8 tygodnia, porod 10.10. mieszkam w niemczech niestety jestem bardzo niezadowolona z mojego lekarza,ktory nie odpowiada na moje pytania, a najbardziej to przykro mi bylo jak w piatek bylam na usg to dal zdjecie i pokazal ze tu jest "to". nawet nie posluchalam serduszka bo badanie trwalo 1 minute tylko powiedzial ze ma 8.2 mm pod koniec 7 tygodnia i tyle :(( przeplakalam caly wieczór zamaist sie cieszyc ze widzialam moja kruszynke. moj M sie bardzo zmartwil i powiedzial ze bedziemy zmieniac i wogole poszlismy tez do ogolnego lekarza zeby odpowiedzial na podstawowe nasze watpliwosci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
Cześć dziewczyny!!!! na początku serdecznie Wam wszystkim gratuluje. Czy mogę sie do Was dołączyć?? Wczoraj miałam usg i moja ciąża to 6 tydzien 3 dzien. rozmiar 6,9mm. Serduszko bije jak należy. Niestety na zdjęciu wyszlo jakies lekkie krwawienie i musze czekac do nastepnego tygodnia na kolejna wizyte. Zalożylam ostatnio inny temat właśnie odnośnie mojego problemu, bo plamię tylko rano - raz na rózowo raz na brązowo i się wystraszylam, bo jedną ciąze już straciłam. NIestey nie dowiedzialam się czemu tak jest- bo badanie robila mi asystentka a połoznej nie było. Mam uzbroic się w cierpliwość i czekać, bo w następnym tygodniu będzie więcej widać. Wiem tylko tyle,że worek owodniowy jest caly więc powinno być wszystko ok i mam być dobrej myśli. pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Ja dzisiaj zaczelam 7 tydzien w piatek usg.Czuje sie tak srednio tez mnie mdli i jakas rozdrazniona jestem chyba tez przezywam ta wizyte piatkowa.Podbrzusze tez mnie czasami pobolewa.Apetyt mam straszny jak tak dalej bedzie to ja nie wiem ile ja przytyje hehehehe ale najwazniejsze zeby z dzidzia bylo wszytsko ok.Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
ja dopóki nie bede miec pewnosci nie bede się zaczerniac, zeby nie zapeszyc. mdłości mam mniej wiecej od czwartku, ale to w sumie bardziej zapachy mi przeszkadzaja. Mój mąż zartuje ,ze jak bede niegrzeczna to z dzidzia bedzie zalatwial by pomeczyla mamusie. Wczoraj robilam nalesniki i potrzebny byl mi kawalek sloninki - moj maz po skonczeniu wzial ten obsmazony kawalek i chcial go zjesc - a ja na ten widok myslalam ze zejde z tego swiata - oczywiscie szybki kurs do kibelka zaliczylam - bo tak mnie zemdlilo :D podbrzusze mnie lekko tez pobolewa, piersi mi nabrzmialy tak ze musialam isc kupic wiekszy stanik ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaam
Mnie tak nawet nie mdli..czasami tylko ale nie wymiotuje za to strasznie jestem zmeczona i spiaca ...spie nawet w dzien a dzis zaspalam i pozniej z corka do przedszkola pedzilysmy jak oszalałe hehe...a tu jeszcze auto cale w lodzie ..Mialam usg, 6 tydzien wszystko jest ok !! jutro ide do lekarza ktory chce aby mnie prowadzil moze da mi w koncu skierowanie na badania krwi, mam dwa cudne koty wiec jest ryzyko tokso...oby nie. aaa i caly czas mam trampka w buzi wy tez?? pic sie ciagle chce jak na kacu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
ojj tak ja pije caly czas jak szalona... :D wczoraj 4 kubki herbaty od rzad - pelna bylam a pic mi sie dalej chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaam
W sumie trzeba duzo pic zeby wód płodowych bylo duzo. Kolezanka jak byla w ciazy to ok 6 miesiacu okazalo sie ze jest ich malo i lezala w szpitalu nawadniali ja i kazali pic 2 litry wody dziennie masakra, ale wszytsko dobrze urodzila sliczna dziewczynke ktora ma teraz 9 miesiecy i juz chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane z ranka :) zadzwoniłam właśnie do pracy i powiadomiłam o dłuższym zwolnieniu :) Ale się cieszyli..... możecie sobie tylko wyobrazić.... Dalej mam brązy w śluzie :( i mam leżeć. i powoli mam dość, bo z natury jestem osoba energiczną. Jednak dla Dzidzi wszystko zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAam, - ja też czuję się jakbym miała kaca /piję dużo wody/, do tego z rana mam ślinotok, a po południu mnid okropnie mdli. Wczoraj mdliło mnie dopóki nie zasnęłam. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona a iedy masz kolejna wizyte ? Serduszko bije to glowa do gory i staraj sie jak naj wiecej odpoczywac. Aaam ja tez duzo jem i pije . Brakuje mi kawy . Pije jedna dziennie zwykla a tak to zbozowa . :( oj mnie zmeczenie tez meczy . A tu praca dziecko i dom na mojej glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede mama jak naj wiecej korzystaj z L4 . A w pracy poradza sobie. Ja planuje pracowac jak naj dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka- ja też planowałam popracować, ale przez to plamienie muszę niestety leżeć:( przez to nudzi mi się. na razie oglądam tv, ale ileż można to robić. Dzisiaj powiedziałam mojemu M aby po pracy skoczył do biblioteki i coś przytachał do czytania. zaniepokojona - mam tak samo i muszę niestety leżeć. A co do plamienia - pisałam już, że nie wiadomo skąd ono jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Niestety musze opuścić grono październikówek :( w poniedziałek po południu poroniłam,tak więc była to ciąża nieprawidłowa. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i życze zdrówka dla Was i Waszych fasolek ora9 szczęśliwego i szybkiego rozwiązania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×