Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Bede Mama trzymam kciuki mocno! Ja dopiero w środę mam wizytę. Dzisiaj od rana boli mnie brzuch i plamię. Biorę duphaston + nospę. Muszę cierpliwie czekać do środy. Mam nadzieję, że zobaczę już naszą fasolkę! Witam wszystkie nowe październikowe mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeroNiczka:)
Trzymam kciuki za Wszystkie ktore tego potrzebuja :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
Bede mama 2013 - ja rowniez trzymam kciuki :* Jak tam samopoczucie dziewczynki? ja dzisiaj mialam znowu starcie z kibelkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia...
Ja myslalam ze sie dzisiaj przywitam z nim ale nic z tego hehehehe mdli mdli mdli mnie i na tym sie konczy.Piersi mnie bola i jajniki od czasu do czasu zakuja.Tak bardzo juz bym chiala zeby byl piatek moze by mnie uspokoil troche:)Tez trzymam kciuki za wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
Gosia - ja tez niecierpliwie czekam na piątek az w koncu sie dowiem co i jak z moja fasolka :) na ktora idziesz do gina ? :) ja na 10 rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaam
a takie pytanko??? pracujecie nadal?? bo ja wlasnie wychodze do pracy ,ciezko przetwac jak ci slabo i niedobrze:( ale jakos daje rade pije wode i jem ladrynki ....nikt w pracy jeszcze nie wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
Aaam - Ja nie pracuje,ale z tego co wiem to niektore dziewczyny ida juz na samym poczatku na L4,ale tez zalezy od tego jaka prace wykonujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny w sobote na tescie zobaczylam 2 kreseczki . Juz dzisiaj ide do lekarza poniewaz ja od poczatku musze brac leki . Jest to moja 5 ciaza. Ale niestety 3 wczesniejsze stracilam . U mnie jest walka o ciaze i dziecko . Milo bedzie mi zwami popisac troszke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Cześć dziewczyny. Jeśli pozwolicie to będę Was podczytywała. Może i czasem coś skrobnę :). Też jestem w ciąży. Obliczyłam sobie że mam termin na 20 października więc do tematu się kwalifikuję :). Do gina jeszcze nie dotarłam i zamierzam to zrobić dopiero w przyszłym tygodniu. Jakoś mi się nie śpieszy :). Najchętniej to wcale bym nie szła. Po poprzedniej ciąży mam jakąś awersję do lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia...
Czarnulka ja dopiero na 19 wiec pozno strasznie.Ty juz bedziesz dawno po:)Ja pracuje w sumie pracuje w firmie rodzinnej ale chialabym jak najdluzej pracowac bo jak bym siedziala w domu to bym za duzo myslala a tak to nie mam czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqell
Odebralam juz beta, akurat bylam na miescie i zaszlam zapytac czy wynik juz jest. Mam beta 126 ale babka w laboratorium powiedziala bym poszla do gina bo w moim wypadku to nic jeszcze nie znaczy... Poczekam wiec do soboty Przez takie teksty jak powyzej az sie pisac nei chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
malawronka i syrfi serdecznie gratuluje :) Gosia - no to rzeczywiscie ja bede pierwsza wiedziec :) ale jak wrocisz wieczorem od gina to zdaj relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede mama Jak ja lezalam w grudniu na patologii byla ze mna dziewczyna ktora te brala duphaston, mimo to krwawila dalej i zatrzymali ja na tydzien na patologi... Masakra, ja krwawilam w 8 i 13tc ale nie dali mi nic, duphaston nei byl dla mnie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na takie wpisy lepiej nie reagować. Tylko świadczą o poziomie tej co pisała.... MOniqell - powtórz bete za 48 godz - jak rośnie - to wczesna ciąża :) jeśli nie to jeszcze od porodu moze być. Ja chyba jajko zaraz zniose. Za pół godziny wyjeźdźam do gina i dowiem się na czym stoję. teraz tego plamienia prawie nie mam. Oby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam bym ochote zrobic sobie bete ale szkoda mi kaski . Ale dzisiaj bede miala USG to wszystko sie dowiem . Jeszcze maluszka pewnie nie bedzie widac ale u mnie na poczatku wizyty mam co tydzien. Z jakich okolic jestescie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też leżałamw szpitalu w pierwszej ciaży - miałam dosłownie krew w śluzie - i jedyne co mi robili to brali na badanie gin /bolało :(/ co 3 dni. Leżąłam 3 tyg. możecie sobie wyobrazić co przeszłam . Teraz chodzę do gina prywatnie i sam mi radzi, aby nie kłaść się do szpitala, bo tylko najem się stresu. Mogę leżeć w domu i brać leki też. Na tym etapie naprawdę nie da się nic poza tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede mama ja do lekarza jade dopiero o 17godz. A tez sie boje co uslysze . W ktorym tygodniu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie wiem w którym tygodniu , bo miałam przesuniętą owu. @ miałam 29.12, ale z usg w poniedziałek tydzień temu wyszło 5tc 2 dn. TY w którym tygodniu jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest poczatek ciazy w piatek mialam miec @ a w sobote zrobilam test to u mnie oenie jest dopiero z 4,5 tygodnia. Tylko w poprzedniej ciazy poszlam dopiero w 6 tygodniu to lekarz moj bym troszke zly . Bo ja powimnam brac leki na rozwoj ciazy i na utrzymanie jej od samego poczatku . Dlatego juz dzisiaj ide . I pewnie dostane Acard i luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia...
Czarnulka napisze napewno:) Bede mama napisz jak wrocisz bo kazdy jest ciekawy co ci powiedzial.Ja mocno wierze ze wszytsko bedzie ok. Moniqell to gratulacje wyglada na to ze jest ciaza:) Ja mam dzisiaj jakies hustawki nastrojow.Raz mi sie plakac cche zaraz smiac nie wiem no i senna to standard u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
cześc mamuśki i przyszłe mamuśki :-) gratuluję nowym październikówkom :-) Moniqell: myślę, że na facebooka jeszcze za szybko, zbyt wiele niepowołanych osób miałoby dostęp ..... jestem za poznaniem się bliżej :-) karola2812: ja w pierwszej ciąży wymiotowałam dwa razy (o ile można to nazwać wymiotami - było tego niewiele), więc są wyjątki od reguły :-) urodziłam zdrową śliczną dziewczynkę ale za to miałam okropne mdłości, zapachowstręt i jedzeniowstręt ...... a w ddtaku ślinotok, który powiększał mdłości :-/ Gratuluję kolejnym Paniom pozytywnych testów - im więcej nas tym fajniej :-)) czarnulka0000: mnie też od czasu do czasu kłuje lewy jajnik ..... w pierwszej ciąży miałam podobnie WeroNiczka:): z mailem też byłabym ostrożna, w poprzedniej ciąży byłam na forum i powstał taki mail po dłuższej znajomości ale i tak znalazł się jakiś nieproszony gośc, który wykradł nasze zdjęcia i poblokował hasła - więc nie chciałabym powtarzać historii i martwić się gdzie wyciekły moje zdjęcia .... w wysyłałyśmy swoje zdjęcia, dzieci, usg ...... no jakaś menda się wkradła i klops ...... więcej ostrożności - net niestety pełen wariatów ..... Moniqell: Prawda, która się nie martwi .. ja jak poczułam ruchy, a był taki czas, że dzidzia się mało ruszała to dostawałam schizm, że coś jest nie tak a dzidzia sobie odpoczywała . Aaaaanuśkaaaaa: Może łatwo mi powiedzieć, ale nie stresuj się na zapas, co ma być to będzie siostra mojego m miała na początku ciąży plamienia i też brała leki na podtrzymanie a mimo to ciąża przebiegała prawidłowo i urodziła zdrowego synka niektóre kobiety tak mają, macica się oczyszcza, niektóre mają kilka msc @ . Ja wierzę, że wszystko będzie dobrze :-* pamiętaj wiara przenosi góry A CO U MNIE: ostatnio śmiesznie burczy mi w brzuchu, ciągle mi się coś w nim przelewa he he - czasami aż wstyd :-P przełożyłam wizytę z 2 marca na 23 lutego - martwi mnie ból pleców - boję się, że coś jest nie tak ...... idę też do lekarza ogólnego by dał mi skierowanie na krew i mocz bym miała badania dla gina, zapytam tez co myśli o tym moim bolącym krzeżu, skąd taki dyskomfort ...... ciekawe czy w ciąży można zrobić rezonans ....... z objawów to jak na razie mam apetyt a jak robię się głodna to jest mi dziwnie .. i zaczyna mdlić . No ale to dopiero 5 tc i 4 dzień, więc najgorsze przede mną :-/ w pracy jeszcze nikt nie wie a jak zaczną się niedogodności to wszystkie babki się domyślą . A chciałabym powiedzieć tak gdzieś po 2 msc ciąży .. czasami pobolewa mnie lekko brzuch jak na @ i kłuje jajnik lewy, dziś ciągnęło mnie w pachwinie . A tak poza tym nie narzekam gdyby ni ból pleców to byłaby sielanka całuję Was dziewczynki i życze dużo zdrówka dla Was i fasolek fajnie, że jesteście miło się tak czyta o kobietach w podobnym stanie mam nadzieję, że będziemy dla siebie wsparciem. PS. ja zaczernię sobie nick po wizycie u gina, jak już będę miała pewność, że wszystko ok ........ mam nadzieję, że przez ten czas nie będę Wam przeszkadzała będąc taką paskudną pomarańczówką :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
a ja jestem z pomorskiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Dziewczynki!!! Jestem ogromnie szczęśliwa. Moje szczęście ma 0,28 mm i pięknie bije jemu serduszko /116 uderzeń na minutę / :) dziękuje Wam za kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - plamienia nie wiadomo skąd, mam leżeć i wypoczywać dostałam zwolnienie na 3 tyg. potem zobaczymy. Kolejną wizytę mam 11.3. Polożna założy mi kartę ciąży i wtedy ją otrzymam :) Mam też brać 3= dziennie duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×