Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

zaniepokojona- a ja dostalam bukiet żółtych tulipanów :P juz wczoraj dostalam bo dzisiaj moj M caly dzien i cala noc w pracy :/ dobrze,ze nie mieszkamy sami przynajmniej mam do kogo sie odezwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona mężuś cudna niespodzianke tobie zrobił ;) Czarnulka ważne że twój mężuś pamiętsł ;) i że sama nie siedzisz ;) ja dzisiaj caly dzien sama siedze a jak czytam to spac mi sie chce ;/ ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama obecna i... przyszla
hej dziewczyny, moge sie przylaczyc? Pare dni temu dowiedzialam sie o ciazy, bede miec blizniaki ;) Mam 7miesieczna corke. Nie planowalismy 2 dziecka tak szybko, a juz na pewno nie 2 na raz. Jestem przerazona... Jestem teraz w7 tc, termin na 20 pazdziernika, ale lekarz mowi ze max 10 zrobia mi cc. Corka takze urodzila sie przez ciecie, martwie sie tym bardziej o przebieg ciazy mimo ze moj gin mnie pociesza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj....to jestes juz druga podwojna ciezaroweczka w naszym gronie:)gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.ale naskrobalyscie dziewuszki no no:)Ale fajnie jest co czytac:Ja jeszcze w pracy siedze jeszcze godzinka i do domku.Czuje sie nawet ok czasami mnie jakis maly bol w podbrzuszu zlapie ale to jak np sie zerwe albo kaszlne no i te piersi juz nie moge wytrzymac tak mnie bola tylko ze w odstepach pobola i przechodza.Co do lekarzy na nfz to sory dziewczynki ale ja im nie ufam nie zakladam odrazu ze wszysyc musza byc tacy sami ale mialam pare sytaucji z nimi i podziekuje im za uslugi.Wiem ze duzo streu mozna sie przez nich niepotrzebnie najesc a w naszym stanie to chyba niewskazane. Witam nowe mamy i obecna mama gratuluje blizniakow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropka236
Nadia to zarcie na nudnosci i oczywiscie w niewielkich ilosciach a colo to tylko dwa lyczki! Ale ja obstawiam ze ro zatrucie! Okazuje sie ze moj maz tez zle sie czuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zadzwonilam do mojego prywatnego gina powiedzialam o tym leku ale on odradza...mowi ze w ostatecznosci jak infekcja jest duza, a ja w sumie mam lajtowo (mam porownanie bo kiedys mialam ogromne) . Chyba sie wstrzymam jeszcze... Tantum rosa albo nadmanganian potasu doradzal, dziewczyny a tantum rosa sie zmywa woda?czy tego sie nie spłujuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zbieram sie juz do lekarza, boje sie i od tego wszystkiego brzuch mnie rozbolal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak byłam w 6-8 tygodniu to poprostu czułam sie jakbym miała umrzeć, funkcjonowanie było takie: coś wmusic do żarcia i leżeć/spać, siku ,leżeć /spać:D Teraz sie czuje o niebo lepiej.Moze organizm sie przyzwyczaił do wysokiego poziomu beta hcg, tak sobie tłumacze-bo chyba w 10tc jeszcze nie spada, dopiero w 12/13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama obecna i... przyszla
Dzieki dziewczyny za przyjecie mnie do Waszego grona ;* Moje dziecko wlasnie ma drzemke, mam chwile spokoju. Co do ciazy, okres spoznial mi sie 3 tyg, ale testy byly negatywne. Poszlam wiec do gina, bo myslalam ze to cos z cyklem, no i buuuuum;D na razie probuje sie oswoic z sytuacja. Nie wiem jak sobie poradze z 3 malych dzieci. W niedziele mamy chrzciny coreczki, mamy zamiar poinformowac rodzicow;) ciekawa jestem ich reakcji. Mdlosci mam od 2 dni, przeokropne, caly dzien, cala noc, i ta zgaga, w pierwszej ciazy mialam to samo to 14 tyg;( i nic nie pomaga, a probowalam juz chyba wszystkiego. Moniguell - widze, ze ty tez masz malutka dzidziule w domu, jeszcze mniejsza niz moja;) Twoja ciaza byla planowana czy tak jak ja mialas niespodzianke? Fajnie, mam nadzieje ze bedziemy sie wspolnie wspierac;) W najblizszym czasie postaram sie przeczytac temat od poczatku, to bede wiedziec o Was cos wiecej;) Co do mnie, mam 25 lat, mezatka, jestem ze slaska. Jakbyscie chcialy o mnie cos wiedziec to pytajcie smialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc nowa mamusiu gratuluje podwojnego szczescia ja tez niczego nie planowalam ale bedZie to moja 1 dzidziunia ;)! Dziwczyny oficjalnie oglaszam ze wlasnie zrobilam sobie zupe cebulowa ;) i bede sie objadac dzis mam szAlone kombinacje , najpierw budyn potem zupa ;) a w miedzyczasie herbata i sok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slonka. Czytam o tych infekcjach grzybiczych i przyszło mi na myśl, że, że jak. W pierwszej ciązy byłam to lekarz mi pozwolił używać klotrmazol.Fakt że grzybicy nie miałam ale czasem jak mnie swędzi to bez tej masci ani rusz a przecież jest przeciwgrzybicza. Od 10 lat zawsze ją mam pod reką. I nawt jak moje dziecie mając miesiąc mialo ciagle odparzoną pupę z powodu kwaśnych kup ( nietolerancja laktozy) to była to jedyna maść która pomagała. Nie chcę robić antyreklamy ale żadne zalecane specyfiki do pielęgnacji noworodków nie pomogły. Nawet teraz jej sporadycznie używam i nawet przez mysl mi nie przyszło by mogła zaszkodzić, a ulga naprawdę niesamowita. Dziś normalnie zjadła bym konia z kopytami. Nie potrafię przestać jesć. Zastanawiam się gdzie mi to wszystko się miesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja właśnie czekam na lazanie:-D Obecna przyszła mamo witaj:-D Ja też mam córeczkę 5miesięcy;-) A masz w rodzinie bliźniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrfi ja mam takie rzuty :mam na cos ochote, stoje i robie sobie cos dobrego ,potem siadam zaczynam jesc i po 2 kesach mi sie odechciewa;( siedze chwile przed jedzonkiem i na nie patrze ,i po chwili zniw mnie skreca na jedzonko i tak w kolko ;( uzycz mi kochana apetytku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście witam w naszym gronie nowe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruby chetnie Ci odstąpię trochę apetytu bo jak tak dalej pójdzie to niedlugo bedę wygladała jak bym bliźniaki miala w brzuchu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama obecna i... przyszla
j.u.l.i.t.a - mam kuzynki trojaczki;) Super ze jest kolejna mama z mala kruszynka, bedzie mi razniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slonka. Czytam o tych infekcjach grzybiczych i przyszło mi na myśl, że, że jak. W pierwszej ciązy byłam to lekarz mi pozwolił używać klotrmazol.Fakt że grzybicy nie miałam ale czasem jak mnie swędzi to bez tej masci ani rusz a przecież jest przeciwgrzybicza. Od 10 lat zawsze ją mam pod reką. I nawt jak moje dziecie mając miesiąc mialo ciagle odparzoną pupę z powodu kwaśnych kup ( nietolerancja laktozy) to była to jedyna maść która pomagała. Nie chcę robić antyreklamy ale żadne zalecane specyfiki do pielęgnacji noworodków nie pomogły. Nawet teraz jej sporadycznie używam i nawet przez mysl mi nie przyszło by mogła zaszkodzić, a ulga naprawdę niesamowita. Dziś normalnie zjadła bym konia z kopytami. Nie potrafię przestać jesć. Zastanawiam się gdzie mi to wszystko się miesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrfi nie przesadzaj jak masz apetyt to dobrze ja jak na razie raczej schudlam ;/ a od pol roku jak chcialam cos zrzucic to dzialalo odwrotnie, i nawet bieganie, rower czy wrotki nie pomagaly;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, wszystkiego dobrego w dniu naszego święta!!! Witam również nowe mamy:) chciałam Wam opowiedzieć o tym co się działo w pracy, bo tak jak wczoraj pisałam planowałam powiedzieć kierownikowi o ciąży. Ja myślałam, że on wpadnie w panikę i będzie niemiło zaskoczony (jestem jego asystentką więc praktycznie beze mnie on jest jak bez rąk, nic nie potrafi zrobić) a on się ucieszył, było to bardzo naturalne, zero udawania. Ale najlepsze, że cały dzień traktował mnie jak jako. Np. ja 2 razy dziennie chodze do innego budynku zanosić zlecenia na montaże, a on mi zakazał bo powiedział że sie nie moge przeziębić i sam zanosi te zlecenia. Ponadto powiedział, że jak ktokolwiek na mnie burknie to to będzie jego ostatnie burknięcie w firmie. Jestem w szoku. Ale niestety koleżanki nie udało się uratować, kiero chyba po prostu jej nie lubił. Nic nie wpsomniał o tym, żeby ją przywrócić, a wręcz powiedział, że za miesiąc zrobimy rekrutację na nową asystentkę na moje zastepstwo... więc z jednej strony fajnie, z drugiej nie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po. Lekarz okazal sie bardzo symaptyczny i praktycznie caly czas informowal mnie co bedzie robil i jak. odpowiedzial na kazde moje i mojega meza pytanie. Na usg zobaczylismy nasze malenstwo i eidac bylo bicie serduszka. Wszystko jest w porzadku, a maluch ma juz 11,6 mm. Lekarz mowil ze gigant z tego naszego kropeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Moja córcia już nie dała pospać. Łobuz kochany po 7 pobudke zrobila i do naszego wyska sie wcisneła :-D Nuś to świetne wieści super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama obecna i... przyszla ja nie planowałam kolejnego dziecka teraz, gdzies za 2 lata. Termin mam na 24.10. Ja wogole nie dostalam okresu po porodzie. Połog mi się skończył szybko, 15 dni i przestalo ze mnie leciec i jeden jedyny az bylo tiri-tri z M i pozniej zaczelam sie dziwnei czuc, robilam testy ale nei wychodzily ( tak samo przy Marinie bylo ze mimo ciazy test negatywny) poszlam na beta i wyszla dodatnia, pozniej USG i teraz wiem ze bija we mnie dwa serduszka. Moja córica ma chrzciny 2 tygodnie po swietach. WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWww ww WW MAM PYTANIE DO DZIEWCZYN KTORE JUZ MAJA DZIECI Ze skora mojej małej cos niedobrego sie dzieje. Pod szyjka, tutaj w faldzie ma takie czerwone jakby poobcierane, sama nie wiem... smrauje dd dwoch dni alantanem, linomagiem, kapie w balneum i dzis rano spojrzalam ze jakby jasniejsze. Ale ma tez taka wysypke na tulowiu i nozkach jak kaszke ale bez koloru. rano zobaczylam ze taka zaogniona skore ma jeszcze w paszkach. Dzis rano biore ja do karmienai i zobaczylam ze ma taka tez czerowna plamke na policzku i za uszkiem na tym boku na ktory cala noc spala Co to moze byc? zapisalam ja na dzis do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×